Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milaura

Dieta 3DCHILLI

Polecane posty

Gość milaura

Cześć, czy jest tutaj ktoś stosujący dietkę 3d chili? Chętnie się powymieniam doświadczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaWua
Ja stosowałam te dietkę, którą piszemy przez jedno L tak w ogóle - 3D CHILI :PP Potrzebujesz jakiś porad? Ta dieta nie jest skomplikowana - prosta i skuteczna, powinna Ci się spodobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest ta co niby natalia siwiec na niej jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwuunia_Fl
Ja jestem na Pysznej Diecie i jest super, dla mnie to najlepsza dieta na jakiej byłam do tej pory i jest skuteczna, efekty są widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snobca
Jakiś czas temu na afterparty faktycznie pisali, że siwiec jest na 3D chili, ostatnio zaś o sarze manei, która o tej diecie na blogu pisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na tej diecie nieźle zleciałam, po wakacjach ją na bank wznowię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a skąd ta dietka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak to dietka, ktoś ją musiał wykoncypować :P Tu masz linka do strony: http://3dchili.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asurka
Fajna ta dieta jest i wciąż się rozwija z tego co obserwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie fajna, czytam właśnie o niej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile kosztuje? bez tabletek sam plan 28 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna jest ta dietka, pomysłowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki! rzeczywiście opisane strasznie szczegółowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ana
Faktycznie fajnie napisane. Ja na 3d Chili byłam dwa razy a p lekturze tego opracowania patrzę na tą dietkę zupełnie z innej perspektywy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schudło mi się na tej diecie dość sporo swojego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam temat. Okres jaki jest wiadomo, poświąteczna ociężałość, lepiej tego nie potrafię ująć. W te święta przesadziłam już w tak spektakularny sposób, że aż oczom nie wierzę wchodząc na wagę. Pierwsze dni stycznia (pewnie od poniedziałku dopiero) chciałabym wrócić na 3d chili. Byłam raz, przez dłuższy czas i efekt był naprawdę super a teraz czegoś takiego właśnie trzeba. Ktoś oprócz mnie też ma taki problem i chciałby wspólnie zrzucić trochę sadełka z boczków i brzuszka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bauwannek
Ja stosuję kapsułki z 3d chili, ale jakoś kompletnie zapomniałam o samej diecie :P A zawsze dostaję ją w komplecie... Na razie dogorywam po balu, z pewnością na dniach ruszam na dietkę bo dupka urosła i nawet nie muszę wchodzić na wagę, żeby to dojrzeć... Więc nie ma, że boli. Bez kapsułek to pewnie w ogóle by była tragedia, tak to przynajmniej się odłożyło jednak trochę mniej... Ech ale motywacji mi braaakujeee ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co daja te kapsułki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz 3 różne kapsułki na każdą porę dnia. W zależności od tego, w którym momencie jest teraz Twój organizm bierzesz określoną kapsułkę, która daje jakiś konkretny wpływ. Poczyaj o tym, to bardzo fajny system i diablo skuteczny - http://3dchili.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dutcaa
Mi same kapsułki mocno pomogły. Koleżana była na dietce 3d chili i mnie namawiała. Spodobała mi się koncepcja, no bo idea jest rewelacyjna, przemawia to do mnie, tylko, że ogólnie nie jestem fanką diet :P A te kapsułki to pomysł jeszcze bardziej trafiony, no i działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość roburek
Heja Kafeterrki, dziś rozpoczynam swoje pierwsze noworoczne postanowienie, czyli zrzucić wagę! Za mną pierwszy dzień na 3d Chili - na chwilę obecną zamierzam pociągnąć przez 2-3 tygodni i zobaczyć efekty. To już mój drugi raz, więc motywacji nie brakuje i jestem dobrej myśli!!! Ktoo dołącza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzonka, ja też się chyba dołącze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość karusia
Hej ludziska, ja właśnie zaczęłam dietkę + kapsułki 3d chili, czytałam, że robiąc to w taki sposób można naprawdę nieźle rozkręcić metabolizm, więc chyba dobrze, że poszłam w tym kierunku? Ja ostatnio trochę się zapuściłam i nie mówię nawet o świętach, bo to już od września u mnie szło w złą stronę. A teraz nowy ROK i nowa JA! Trzymajcie kciukiii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarinaak
Ja lubię ich produkty w sensie olej lniany 3dchili i kapsułki na podbicie metabolizmu, ale sama dietka mi nie leży, tak żeby ją w 100% stosować. Lubie w tym temacie freestajlować i na pewno jakieś tam pomysły zapożyczam, ale uważam, że sukcesem tej marki w głównej mierze są kapsułki, bo to one dają efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak te kapsułki działają? Jeśli w ogóle działają... Możecie mi to szerzej opisać? Warto kupować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sarinaak, czyli bez kapsułek nie warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saarinak
Nie, że nie warto. Mam po prostu wrażenie, że one mają dość mocny wpływ na efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dam sam plan za free kto chce ? dajcie mi maile wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×