Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Akila

Dieta 4 hours Body

Polecane posty

Gość Akila

Nie wiem czy ktos z Was o niej słyszał ale zaprasza serdecznie do dykusji. Ja stosuje ja juz 2 raz , jest do dieta wysoko proteinowa skierowana na zbicie tłuszczu w organizmie przy jednoczesnym wzmocnieniu masy miesniowej. Wysiłek fizyczny zalecany 2 razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akila
Za mną juz 5 dni, 1 kg mniej jutro dzień wolny od diety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akila
Widzę ze pisze dla siebie ale co tam. Dziś zmierzylam sie i zmniejszyłam sie o cm w talii, udach i biodrach. Dziś śniadanie 2 jajka na twardo i pól puszki cżerwonej fasoli Lunch planuje tuńczyk z pomidorami , szpinakiem i soczewica. Obiad kurczak z warzywami Przekąski orzechy i migdały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile razy sie je ? dziennie i mozna chleb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akila
Jeść mozna ile sie chce ale tylko konkretnych produktów przez 6 dni a 7 co sie chce ile sie chce. To jest dieta wysoko proteinowa wiec zero chleba, makarony, ryżu, ziemniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akila
Dzis dzień rozpusty :) na wadze 1,5 kg mniej po 6 dniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem;) znalazłam Cie;) i melduję się jak pisałam zaczęłam w czwartek a niedziele zrobiłam sobie już "ten dzień" takie małe oszukaństwo, chcialam tak naprawdę sparwdzić dwa dni chociaz czy wytrzymam było ok. Dziś jest poniedziałek i wystartowałam juz tak naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 raz w tygodniu je sie co chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akila
Magda fajnie ze jesteś. Jesli na poważnie zaczęłaś od dziś to juz w sobotę możesz sobie zrobic dzień rozpusty :) Ja dziś na śniadanie 2 jajka Lunch 2 plastry boczku i 2 jajka Obiad szykuje mięso mielone, wszystkie kolory fasoli i smażony szpinak. Gość - tak raz w tygodniu zero diety , zero liczenia kalorii nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabym oh chciałabym, właśnie wróciłam od lekarza i mam angine jak i reszta mojej rodziny wieć nie wiem co będzie z moimi zasadami, wcale nie chce mi sie jesc, czuje się masakrycznie ale jak tylko mi przejdzie bede chciała się stosować brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akila
Magda lepiej poczekaj aż wyzdrowiejesz :) ja planuje 4 tygodnie wiec napewno zdążysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akila
No to kolejny dzień diety za mną :) do tego dorzuciłam cwiczenia z kettlebell i spacer na bieżni. Waga dopiero w sobotę pójdzie w ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aklia
Dzis kolejny dzien diety , jako ze sniadanie powinno sie zjesc maksymalnie do godziny od momentu wstania z lozka postanowilam poratwac sie shakem proteinowym bo niestety rano czasu mi brakuje na wszystko. Dzis zjadlam na stojaca pol puszki tunczyka ale mysle ze shake bedzie lepszym rozwiazaniem porannym. Generalnie czuje sie bardzo dobrze, spodnie zaczynaja byc luzne wiec wszystko na dobrej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aklia zainteresowałas mnie ta dieta :) mozesz cos wiecej o niej napisac jakie sa zasady i co konkretnie mozna jesc , albo chociaz podaj linka jaka jest twoja waga bo widze ze ładnie chudniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elkapolka
ja stosuję na razie tylko slimcea schudłam 1 tydzień 1 kg ale chce to przyspieszyć, zacznę stosować tą dietę tzn potestuje bo ciekawy temat i dam znać jak z tymi tabletkami to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aklia
Moja dieta jest 4 hours Body, jest taka książka i właśnie z niej pochodzi. Jest super prosta Wszystko co białe jest zakazane -mąka Chleb Makaron Ryż Ziemniaki Jadłospis jest prosty i jednostajny ale dzięki temu człowiek sie nie meczy z gotowaniem i kombinowaniem Składniki Proteiny Ryby Wieprzowina Wołowina Kurczak ,pierś uda Warzywa Szpinak Warzywa mix Brokoly Kalafior Szparagi Fasolka zielona Groszek zielony Fasolowate i inne bubki Soczewica Pinto Czerwona fasola Biała Soya Dużo wody i tak przez 6 dni a 7 dnia CHULAJ dusza mozna wszystko , ile sie chce , aż do ...porzygania Ostatni raz po 4 tygodniach schudłam trwale 4 kg z wagi 65 na 61 Ćwiczyć nie trzeba ale warto 2 razy w tygodniu coś zrobic Nie ma liczenia kalorii, nie ma porcji ...mozna jest pod korek zero głodu. Pózniej napisze co dziś dokładnie zjadłam A i jeszcze poszukajcie bo mozna i pomidory , awokado, orzechy itd tylko w już odliczonych ilosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aklia
wkleilam co napisalam w innym temacie ktory niestety umarl po 38 postach z tego 10 bylo moich :) Dlatego zalozylam osobny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akila
Papi proszę bardzo , ja nie jestem zwolenniczka diet ale ta działa i opiera sie na staruch sprawdzonych proteinach wiec żadna nowość ani cudowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akila
No to ja juz po obiedzie . Zrobiłam sos z mięsem mielonym plus czarna fasola i warzywa meksykańskie robione oddzielnie. Pozniej wszystko wybeltalam razem i było pyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akila
Dzisiejszy dzień zaczęłam trochę pózniej bo w końcu mogłam pospać dłużej. Po raz pierwszy zrobią mną śniadanie shake i musze powiedzieć ze pomimo zrobienia go z woda a nie mlekiem smakowal bardzo przyzwoicie. Teraz uciekam na bieżnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akila
Zrobiłam na śniadanie miało być , ach ta autokorekta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akila
Kolejny dzień za mną , dieta zachowana ... Czuje sie lżejsza bardzo ciekawa jestem ile waga pokaże w niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akila
Melduje sie :) dieta idzie dobrze :) spodnie coraz luźniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akila
Właśnie zakończyłam ostatni posiłek na dziś , mięso mielone w sosie pomidorowym z czarna fasola. Jeszcze 2 dni i dzień bez diety , myśle ze w tym tygodniu spokojnie zejdzie mi kolejne 1,5 kg . Ile procentowo tłuszczu zobaczę w sobotę. Dla mnie dieta nie jest przyjemnością ale i chyba nie powinna ...dla mnie jest środkiem do celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akila
Szkoda ze nikt sie nie przyłączył do mnie bo dieta jest rewelacyjna a efekty bardzo drastyczne co powoduje brak zniechęcenia. Dzis piątek jeszcze tylko 2 dni i dzień bez diety. No i półmetek bedzie za mną :). Zmierzylam dziś talie i ubyło mi 3 cm ...świetny wynik !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akila
Zwazylam sie i od początku diety zrzucilam 2,5 kg w dwa tygodnie :) 1 procent tłuszczu ...a jutro dzień bez diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka;) wróciłam do żywych no i przygotowałam sobie jedzenie do pracy zgodne z zasadami;) na śniadanie mam sałatke z sałaty rzymskiej jajko papryka, ogorek czerwona fasola drobna i sos winegret. Zastanawia mnie co za koktajl pijasz z rana?? świetny wynik kilogramowy gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×