Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sajena88

dieta, 4 małe posiłki dziennie. Kto ze mną?

Polecane posty

Gość sajena88

Czesc dziewczyny. Niecale 2 lata temu urodzilam coreczke, do tej pory borykam sie ze swoja nadwaga po ciazy:( przed wazylam 47 kg, teraz waze 64 kg. Przez ten caly czas probowalam roznych diet, schudlam 4 kg. Poczytalam w internecie, ze dobrze jest jesc 5 malych posilkow o tej samej porze. ja jednak postanowilam jesc 4 male posilki co 3 godziny. Wyeliminowalam slodycze, slone przekaski, fastfoody, a pieczywo zamienilam na lekkie wasa lub inne chrupkie pieczywko:) Ciekawa jestem czy to cos da:) zapraszam do wspolnego odchudzania, razem razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Da, da!!! Trzymaj się tej diety!!! Mi dało i w ciągu 4 miesiecy schudłam 9 kilogramów, nawet od czasu do czasu grzesząc kulinarnie. Trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajena88
No to gratuluję! A mozesz cos wiecej napisac, co jadlas np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykładowe menu na 1 dzień: I śniadanie - 7.00 - 1 kromka wasy z sezamem + serek homogenizowany waniliowy. II - ok. 9.35 - jogurt naturalny + mussli ok. 12.00 - po pół papryki czerwonej i żółtej ok. 14 - 15 - obiad w domku, będę robiła dola rodziny naleśniki z nadzieniem mięsnym z sosem boloniese, a dla mnie podduszę sobie do tych naleśników miesko z indyka z warzywami, a co... Też muszę zjeść cos pysznego ok. 17 - owoc, np. jabłko, banan, mandarynki oczywiście wszystko to opcjonalnie. ok. 19 (chodzę późno spać to mogę jeść o tej porze) - 1 kromka wasy z białym chudym serem i miodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miedzy posilkami tak mnie ssie, ale mam nadzieje, ze sie przyzwyczaje i glod bedzie mi dokuczal tylko w tych godz, w ktorych powinnam cos zjesc ( Boze daj:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pij dużo wody, zapełnia żołądek. i ważne, żebyś nawet jak nie będziesz głodna jadła regularnie. Myślę, że jabłko dodatkowe miedzy posiłkami nie zaszkodzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie swoja diete zaczelam juz wczoraj, a wygladalo to tak: 8.00 3 kromki wasa z pomidorkiem 12.00 2 kromki wasa suche + serek wiejski (poniewaz dzis nic nie gotowalam, ale jestem za tym, by jesc normalny obiad jak wszyscy, tyle, ze polowe porcji niz zwylke) 15.00 kefir 18.00 2 kromki wasa z zoltym serkiem i pomidorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym jeszcze dodala bialka, zeby dietka byla bardziej zroznicowana no i dobre tluszcze typu tluste ryby i orzechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodaj jeszcze jakieś owoce i wędlinę chudą, albo ryby. I pij!!! Odezwe sie w poniedziałek, bo juz wychodzę do domu. Trzymaj się i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Olka za dobre rady. p.s. nie zamierzam jesc wasy z pomidorami i twarogiem dzien w dzien:) bede robic to na zmiane z wedlina, serem zoltym. zeby bylo zroznicowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma sens ale bez sera żółtego Co zgubisz z tych kalorii to seram nadrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle, ze raz na jakis czas ser zolty na wasie nie zaszodzi. gdybym miala jesc na zmiane pomidor, wedlina, to w koncu mi to zbrzydnie, a tez nie ze wszystkim wasa smakuje...boje sie tez, ze samo to chrupkie pieczywo zbrzydnie i rzuce sie na chleb! juz raz tak mialam, kiedy wyeliminowalam z diety pieczywo, to po 2 tygodniach nawet czerstwy chleb mi smakowal :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Myślę, że to najlepsza dieta :)) Ja schudłam na niej 22 kg i jestem z siebie dumna bo cały czas utrzmuję wagę 55-56 kg :) Trzymam za Ciebie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze kazdy jest za ta dieta:) chcialam obejrzec twoje fotki, jednak wyswietla sie, ze str nie istnieje...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No niestety już jakiś czas temu pokasowałam zdjęcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki laseczki :) :) :), dzieki wam mam wieksza motywacje by wytrwac w tej diecie i mam nadzieje, ze bedzxie to moja ostatnia dieta, wole schudnac powolutku i utrzymac wage, niz szybko zgubic zbedny balast i bardzo szybko wrocic do starej wagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczorajszy dzien jakos minal choc nie bylo lekko. Dzis jestem po sniadanku- 2 kromki wasa i pol papryki i jestem glodna! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola1988
Sajena88 - fajna i zdrowa dietka :) podobna stosuje tylko inne godziny. Ja już "walczę" 4 dzień :) i czuję się dobrze :) Mierzę 160cm, a ważę 60kg :(...mój cel 50 kg :) Pozdrawiam! i zapraszam także na mój topik "pola88" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka dietka przynajmniej nie niesie ze soba wygorowanych wyrzeczen, nie trzeba sie katowac, glodowac... ja do tego robie dziennie ok 8 km rowerkiem z dzieckiem w siodełku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola1988
a ja wlasnie jestem po cwiczenkach....500 razy skaknie na skaknce i 70 brzuszkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPER TAK TRZYMAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie 100 brzuszkow, ale dosc nietypowych. mam znajoma fizykoterapeutke i powiedziala mi zeby robic tak brzuszki: polozyc sie na podlodze lub nawet lozku:P i podnosic tylko glowe, bez ramion, tak jakbysmy chcialy zobaczyc pepek:P, moze dosc dziwnie to brzmi, ale po 50 takich brzuszkach bardzo wyraznie czuc jak pracuja miesnie no i nie obciaza to kregoslupa :) SPROBUJCIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Chyba się do Ciebie przyłączę bo założyłam swój temat na forum ale niestet nikt do mnie nie piszę, a wiadomo w grupie zawsze raźniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzisiaj zjadłam: śn-2 kromki chleba razowego z paprykarzem+herbata zielona+200 ml soku jabłkowo-miętowego ob-mała miseczka rosołu+1 skrzydełko przed chwileczką 1 większe jabłko+1 kawa czarna gorzka a na kolację zjem jezcze 2 kromki razowego ale jeszcze nie wiem z czym+ herbata zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo mi Daria, ze sie chcesz do mnie przylaczyc:) ja zjadlam tak: Sn. 2 wasy z serkiem topionym i pomid.+zielona herbata obiad 2 wasy+serek wiejski potem o 15.00 1 wasa z wedlina wlasnie jem kolacje:P 2 wasy z wedlina i pomidorem:)+ zielona herbata Skusilam sie dzis na 2 kostki gorzkiej czekolady:P Musze ci Daria powiedziec, ze jak jest multum ludzi na jednym topiku, to nie wiadomo potem kto do kogo sie zwraca, wiec mysle, ze nawet jesli zostaniemy na tym topiku we dwie, to lepiej damy sobie rade z kilogramami:P a jesli ktos sie zechce przylaczyc, to tez nie ma sprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria- tak apropo, to zczego ty sie chcesz odchudzac? Przeciez juz chyba osiagnelas cel:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
sajena- sorki zapomniałam całkowicie, że miałam się przyłączyć do Twojego topiku :( ale w końcu dziewczyny u mnie zaczeły pisać więc jak chcesz to możesz się do nas przłączyć, w grupie zawsze raźniej i więcej można się dowiedzieć :) Pytałaś się z czego chcę się odchudzać? No wiesz niby schudłam już tyle kg, ale chciałabym dojść do wagi 52 góra 53kg, wtedy bym się dużo lepiej czuła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×