Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnieszka23070

Dieta 600 kcal i ćwiczenia

Polecane posty

Gość gość
Przy takiej diecie po kilku dnaich będziesz osłabiona i nie dasz rady ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo zalezy mi na tym aby do sierpnia schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest polowa lipca, do sierpnia możesz pozbyc sie jakies 2 kg tłuszczu. Jak zaczniesz sie głodzisz to schudniesz i z 5-6 ale to bedzie głownie woda, którą magazynuja w jelitach weglowodany. Po drugie, jak masz takie pomysly na odchudzanie to jestes nieukiem i tępakiem. Słyszałaś o czyms takim jak metabolizm? Organizm nawet tak głupich ludzi jest inteligentnym układem i w okresie glodu spowalnia przemiane materii a po powrocie do minimalnie wiekszych racji żywnosciowych zaczyna odkładac wszystko w tkanke tluszczowa "na zapas". Waga rośnie z nawiązką nawet gdy je sie mniej niz przed głodówka. Zapraszam do działu diety, tam połowa permamentnych grubasów nie chudnie tylko na dietach ponizej 1000 kcal bo doszczetnie s*********i sobie organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekla62
Taka dieta 600 kcl to trochę przesada lepiej 1200 kcl i dobre ćwiczenia lub po prostu ćwicz na urządzeniach. Ja jem to co lubię w różnych ilościach i zawsze to pomaga mi w utrzymaniu sylwetki. Fajne urządzenia, dodatki do ćwiczeń w postaci ławeczek do ćwiczeń, mat czy piłek znajdziecie na: http://profitness.pl . Fajny sklep dla lubiących sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domonika Pakość
Nie powinno sie byc na diecie bardziej rygorystycznej jeżeli chodzi o kalorie jak 200-300 kcal mniej od faktycznego zapotrzebowania. Do tego ćwiczenia by spalić co już masz w nadmiarze... Ja dodatkowo stosowałam Foreverslim, bo u mnie ewidentnie zawalała sprawę przemiana materii.Po 3 miesiącach 12 kg mniej... A przy diecie 600 kcal (no chyba, że tylko leżysz przykuta do łóżka - to wtedy by ci wystarczało) to jedynie czego się nabawisz to anemii i efekt jojo gwarantowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim dieta o tak niskiej kaloryczności może doprowadzić do spustoszenia organizmu! Spowalnia przemianę materii (szybki efekt jojo) ponad to jest bardzo uboga w składniki odżywcze, mikro, makroelementy, powoduje osłabienie kości, włosów, paznokci, złe samopoczucie, rozdrażnienie. Lepiej jeść mniej, zdrowiej i więcej się ruszać! Takie nawyki zostaną na zawsze, a nie odejdą wraz z wizją szczupłej sylwetki na dłużej przy mocno ograniczonej diecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniWiola172
Nie jestem Zaa! Przecież to za mało kalorii jeszcze na dodatek ćwiczenia przecież nie będziesz miała siły;/ Ja jem 5 posiłków o regularnych godzinach do tego przyjmuję suplementację Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl i tak wszystko idzie w jak najlepszym kierunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ania545
Agnieszka - tutaj pomocna strona dla Ciebie https://justpaste.it/k3a9 a na dole strony wzór matematyczny jak możesz obliczyć ile schudniesz na diecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×