Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dieta 700 kalorii, czy to dużo?

Polecane posty

Gość gość

Zaczęłam się lepiej odżywiać i w ogóle, aby schudnąć. Jednak od jakiegoś czasu na siłę dobijam choć do tych 600-700 kalorii. Strasznie boję się zjeść więcej, a przy tym wyrzuty sumienia i tak są., Czy to naprawdę tak dużo jak mi się wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest bardzo mało. Jak nie będziesz jadla przynajmniej 1000kcal, to długo na tej diecie nie pociagniesz. Szkoda organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opisz co dokładnie jesz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnie jem. Na przykład dziś: 5 kromek wasa z pomidorem Talerz zupy Kluski na parze ze śmietaną i cukrem Wczoraj: Jogurt naturalny z cynamonem Talerz zupy Wafle ryżowe Ogólnie jem co chcę, oprócz słodyczy i jakiś tłustych, ale byle zmieścić się w tych 700 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowie według Sylwii
Hej a ja trzymam za Ciebie kciuki dlatego chciałabym Cię zaprosić do polubienia mojej strony na facebook, jest to blog dietetyczny i wkrótce będę organizowała na nim konkurs do wygrania będą same zdrowe rzeczy. Zachęcham, na prawdę warto ! www.facebook.pl/zwsylwii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ćwiczysz ? ile chcesz schudnąć? ile wazysz? ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie jem więcej niż 1000 kalorii. Dziś np 800. Żołądek mi się zmniejszył i najadam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a włosy ci juz wypadają, miesiączkujesz jeszcze? nie chodzi o tuo czy ty się najadasz, chodzi o twój orgaznizm, który jest niedozywiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×