Odpowiedz na ten temat

dieta 8 godzin

• zbijamywage_pl 2016.12.29 [11:18]
    Tak z okazji zbliżającego się Nowego Rokuusmiech.gifhttp://zbijamywage.pl/motywacja/najczestsze-n oworoczne-postanowienia
    Walczysz z kilogramami? Zerknij na: zbijamywage.pl
  • Zobacz także:

• gość marzena 2016.12.29 [21:39]
    No to trzymam kciuki. Ja też postanowiłam dalej ją kontynuować i zobaczymy co się będzie działo. Mi też pasuje ta dieta bo nie trzeba liczyć kalorii i nie sprawia mi raczej problemów 16 godzin bez jedzenia... Jutro z rana wskakuje na wagę , może nie przytyłam tylko zatrzymała mi się woda w organizmie po świątecznej wodzie rozmownej hi hi. Razem będzie nam łatwiej. Buziaki
  • Annastazja123 2017.01.03 [11:25]
    Hej dziewczyny ! wrócilam do Was smiech.gif przestałam stosować ta technike i przytyłam, mało tego niedość, że waga wróciła to jeszcze mam +1 kg do przodu smutas.gif tak wieć od dzisiaj zaczynam, sniadanie znowu zjadłam o 9 jak przez ostatnie 3 miesiace i dlatego tak mam. Ale kolacje zjem o 19 i nie poźniej, i jutro sniadanie o 11 !
    Teraz mam 67,5 kg :/
  • asia4540 2017.01.03 [17:47]
    hej dziewczyny. ciesze sie ze jestesmy juz we 3,,,MOZE KTOS JESZCZE?usmiech.gif
    ja prez te 2 tygodnie stosowania schudlam tylko 1 kg a potem waga stanela ale w koncu byly swieta i sylwester....mnostwo slodyczy,ciast i kapusta zasmazana z grochem i same wiecie,ale godzin sie trzymalam nawet w sylwestra usmiech.gif
    zaczynam jesc 10.30-11.00 zalezy jak wytrzymam i koncze po 8 godzinach usmiech.gif
    zobaczymy jak bedzie teraz bez tych pysznosci....no moze od przyszlego tygodnia dokladnie bo przede mna jeszcze 1 obfity weekend...imprezka urodzinowe córki usmiech.gif
    ale wiecie co-najwazniejsze ze przez ten "cięzki" swiateczno-noworoczny nie przytyłam usmiech.gif
    piszcie jak wam idzieusmiech.gif
  • Oldziaaasrd 2017.01.07 [09:44]
    Witam
    Ojej jak czytam wasze wypowiedzi dziewczyny to mnie krew zalewa ! ;( dieta 8 godzinna ok super też stosuje, ale jest jedno wielkie "ale".
    Przykład wstajecie o godzinie 8:00 to śniadanie musi być zjedzone maksymalnie godzinę od wstania! A nie, że wstajecie o 8:00 a śniadanie jecie o 11-stej "śniadanie to najważniejszy posiłek dnia" jeżeli go odstawiacie na później doprowadzi to do odkładania tkanki tłuszczowej...
    Więc tak, jeżeli zjemy śniadanie o godzinie 8:00 to nasz koniec z posiłkami jest o godzinie 16:00
    Po 8 godzinach pijemy wodę! Dużo wody
    W taki sposób można schudnąć rzeczywiście dużo.
    Olga
  • Annastazja123 2017.02.06 [09:50]
    Masakra dziewczyny, oczywiscie nie stososowałam się do diety i cooo - dzisiaj stanełam na wadze i myslalam, że się przewrócę - 70 kg no katastrofa jakas. Wiem, że czekam na miesiaczkę ( która miała być 5 dni temu) ale bez przesady. Także postanowienie od dzis naprawde nie jem po 19 i sniadanie o 11 i miej chleba i zero słodyczy ;/ A Wam jak idzie?
  • Smile4u 2017.03.15 [13:52]
    Hej! W końcu coś co działa! U mnie strasznie ciężko z gotowaniem wg jakiegoś schematu czy tez jedzeniem 5 posiłków dziennie co ok 3h... wole jeść wtedy kiedy jestem głodna!
    Dietę IF (czyli 16/8) stosuję od początku lutego. Na wadze straciłam 6,5 kg! jak dla mnie to ogromny sukces, choć do zrzucenia jeszcze drugie tyleusmiech.gif Jem w godzinach 10-18. To bzdura, że śniadanie należy jeść max do 2 h po przebudzeniu! ja np wtedy jestem na siłowni...
    Fakt, że wraz ze sposobem żywienia wprowadziłam inne zmiany... np ćwiczenia 4-5 razy w tygodniu (siłownia, rower, bieganie itp) - zawsze na czczo. Moje posiłki są zbilansowane i zwiększyłam ilość warzyw w menu, liczę też kalorie.Ale tego wszystkiego próbowałam już wcześniej i dopiero w połączeniu z IF są rezultaty usmiech.gif czuję się świetnie i POLECAM ten sposób żywienia ! usmiech.gif
  • Młodzi na Dorobku 2017.03.26 [12:13]
    my pijemy sok z buraka bo uprawiamy sport, zobaczcie jakie ma właściwości: http://mlodzinadorobku.pl/dlaczego-biegacze-p ija-sok-burakow/
  • gość 2017.05.03 [16:11]
    a jest tu ktoś kto przeszedł post Ewy Dąbrowskiej? rzeczywiście tak skuteczny jak mówią? http://mlodzinadorobku.pl/post-ewy-dabrowskie j/
  • gośćkkkkk 2017.06.02 [04:40]
    Do wszystkich tutaj!!!! Mylicie diete 8h czyli IF z glodowka! Owszem robimy posty ale w dniu otwartego okna np przez 8h zjadamy swoje zapotrzebowanie!!! Zadne 1200 kcal! Porazka! To jest glodowka i jojo murowane albo tycie bo organizm wlaczy tryb oszczedzania! Wyliczcie swoje zapotrzebowanie!!! Ja jem w 8h 2000kcal i chudne zdrowo bo metabolizm zasuwa i organizm ma to czego chce. Moje znajome jedza nawet 2500kcal i chudna po kilkadziesiat kg. Nie dosc ze widze ze babki sie glodza w 8h to robia post... To doprowadzi do zniszczenia organizmu. Waga stanie kiedys to z 1200 obetniesz? Z 2000 obetniesz i waga dalej bd szla.
  • asiek37 2017.08.02 [18:06]
    Czy ktoś odchudza się jeszcze na tej diecie?
  • igortreneronline 2017.09.01 [18:43]
    Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
    Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
    Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
    Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce:www.igortreneronline.pl
    Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
    Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje!
    Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
    Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce:www.igortreneronline.pl
    który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie!
    Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
    Pokaż na co Cię stać i wejdź nawww.igortreneronline.pl !
  • gość 2017.09.06 [23:55]
    szkoda ze taki fajny topik upadł
  • asiek37 2017.09.08 [03:20]
    Ja z chęcią się przyłącze do wspólnego odchudzania.
  • fit_be_slim 2017.09.10 [17:51]
    jestescie jeszcze tu? mozna dolaczyc?
  • gość 2017.09.10 [18:43]
    Ok Dziewczyny! I ja się przyłączam usmiech.gif im więcej nas tym lepiej! Ja od jutra! Mam piec tyg do urlopu, wiec przez ten czas chciałabym zrzucić jak najwiecej kilogramów, a mam co bo ważę aż 87kg smutas.gif Dajcie znac jak Wam idzie! Pozdrawiam, MKR
  • fit_be_slim 2017.09.10 [19:04]
    fajnie ze jestes.. ja jutro startuje tez... waga chyba 75kg wzrost 158 cm... chce schudnac.... cwicze dodadtkowo na steperze i w polaczeniu z ta dieta uda sie zgubic te 20 kg...
    powodzenia
  • asiek37 2017.09.12 [20:06]
    Hej, ja chcę się też dołączyć. Mam 160 cm wzrostu i ważę 73kg. Pas 102 , biodra 108.
  • asiek37 2017.09.12 [20:30]
    Wiem że to jest za dużo. Zaczynam od jutra, ogranicze też słodycze i węglowodany. Zobaczymy co będzie po tygodniu.
  • gość 2017.09.12 [20:58]
    a ptysia ze zdrowej piekarni mogę co 8 godzin? Otworzyli koło mnie i nie wiem czy nie polecę tam zamiast posiłków...
  • fit_be_slim 2017.09.14 [11:16]
    hej jak wam idzie? ja koncze posilki o 17... juz pozniej aby herbatka... walcze z wieczornym podjadaniem...
  • Aneczka521 2017.09.14 [11:47]
    Nie czujecie spadku koncentracji w ciągu tego okresu bez jedzenia? Nie jesteście zmęczone? Boję się, że ta dieta znacznie wpłynie na moją pracęsmutas.gif
  • Fit_be_slim 2017.09.14 [20:30]
    Wczoraj nie uległa pokusie babki podczas gdy obok niej ćwiczyłem na steperze.... duży sukces bo miałam wczoraj późno gości a nie dałam się skusić. Pije herbatę i kawę i nie zawsze przed treningiem. Zobaczymy co będzie dalej
  • gość 2017.09.19 [15:20]
    podrzucam link na dietetyczne słodkości bez cukru i białej mąki:
    http://mlodzinadorobku.pl/przepisy-na-desery- dietetyczne/

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...