Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcysia86

dieta 8 godzinna

Polecane posty

Gość Marcysia86

Hej dziewczyny :) Pora zwalić pociążowy tłuszczyk a dieta 8/16 jest ponoć rewelacyjna!! Sporo się oczytałam o niej i już zaczęłam stosować :). Efekty są szybko- bary mniejsze, brzuch mniej odstaje :D Samej jednaksmutno :/ Moze ktoś dołączy?? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja z chęcią, napiszesz coś wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka114
ja też mam ten problem z oponką po ciąży, jednakże nie znoszę rezygnować z ulubionego jedzenia... :(:(:( już wielu diet próbowałam i każda była przerywana w trakcie z pokusy za słodyczami :(:(:( Macie jakieś sposoby na odchudzanie bez diety?? Jakieś ćwiczenia fajne?? Albo jakiś sposób na zahamowanie apetytu na słodycze i inne pyszności???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaS28
Majka, ja miałam ten sam problem, uwielbiam słodycze i nawet jeśli ogólnie zaczynałam jeść zdrowo to podjadałam słodyczami, pokusa była silniejsza, a tyłek rósł. Wtedy na zumbie koleżanka poleciła mi iqacai, mówiła, że te tabletki wzmacniaja metabolizm, sporo przyspieszają spalanie tkanki, a jagody acai, które są głownym składnikiem pozwalają lepiej dbać o cere (która jak wiadomo psuje sie od czekolady) i hamują starzenie się, a nawet rozwój nowotworów. No i się zdecydowałam. Brałam 2 tabletki dziennie, tak jak jest w zaleceniach i do tego utrzymywałam swoją obecność na zumbie, ale jadłam normalnie, bez jakiejś wielkiej diety. W 3 miesiące zrzuciłam w ten sposób 9kilo ;) A co najlepsze - dopiero później zorietnowałam się, że znacznie zmniejszyłam spożycie słodyczy i fastfoodów, w ogóle nie miałam na nie ochoty, wtedy doczytałam, że te tabletki również hamują apetyt na podjadanie :D no idealne dla mnie, ogólnie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to od czekolady może się coś popsuć, nie wierzę :) Ale ciekawie brzmi to iqacai. Jak na 3 miesiące to całkiem niezłe spalanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakieś zabiegi wyszczuplające? Dużo dobrych opinii słyszałam o zabiegach Redustim - można po nich schudnąć nawet trzy rozmiary. Wykonują je w Vici Clinic w Krakowie. Pakiet 8 zabiegów jest w cenie 1090zl, ale naprawdę dają super efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×