Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jolcia K

Dieta 8h na 16h

Polecane posty

Witam, napotkałam w internecie na nową dietę 8/16 ciszącą się dużą popularnością, miał ktoś z nią do czynienia? Jakie są efekty? Czy trzeba być bardzo zdeterminowanym przy stosowaniu tej diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba przestrzegać zasad i to wszystko efekty są rewelacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona___
Na jakie efekty można liczyć ? ? ? Ja jestem po dwóch ciążach ( pierwsza 3,5 roku temu przytyłam 14 kg i po roku waga zeszła do wagi przed ciąża a druga ciąża 7 miesięcy temu i przytyłam 12 kg ) waga obecna 91 kg przy wzroście 175 cm do zrzucenia najlepiej ok 15 kg :-) Ma ktoś doświadczenia z tą dietą? Codziennie wieczorem chodzę ok 3,5 km w czasie ok 40 min więc trochę ruchu mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możecie dać jakiś link, gdzie o niej poczytam? Bo jak w gogle wpisuje to mam bigos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norma44
o pierwszy raz o niej słyszę, teraz jestem na etapie wybierania diety, może tą wypróbuję, suplement mam therm line hydrofast bo woda mi się odklada w mięśniach, a to nieweluje. Powiedzcie mi jeszcze jakie ćwiczenia na pośladki i brzuch najlepiej robić i z jaką częstotliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona_1985
Ja na ćwiczenia w domu nie mam czasu....ale codziennie wieczorem chodzę na bardzo szybki marsz o długości ok 4 km który trwa ok. 45 min i po nim bardzo dobrze się czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy kiciek
Ja staram się ruszać najwięcej jak to możliwe, ale przy małych dzieciach nie jest to proste zadanie. Ale wspomagam się naturalnym suplementem IQgreen i powoli już widać efekty moich starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o takiej diecie nigdy nie słyszałam ale therm line hydrofast sama brałam i jestem zadowolona. Schudłam 4 kg w miesiąc czasu !!! z samą dietą nie było takich efektow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jadłam tak przez 5 dni.. i straciłam 1.9 kg :) ale weekend już się nie udało :P próbuje od nowa w poniedziałek :) ja wybieram 10 - 18. rano jak wstaje o 7/8 to wypijam czarną kawę i spoko wytrzymuje do 10:00 :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie dla mnie,bo ja się tak odżywialam przez ostatnie 3 lata(nie celowo) i szkoda gadać ile w tym czasie przytyłam. Dodam,że nigdy nie słodziłam a słodycze jem bardzo okazjonalnie. Dodatkowo porcje które spozywalam były mikroskopijne w porównaniu do porcji koleżanek z którymi pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to że przytyłaś to raczej źle jadłaś, albo masz problem z tarczycą bo oprócz jedzenia "8 h" trzeba jeść zdrowo, trochę sie poruszać, pić wodę, itp :) zdrowo. plusem jest to że nie trzeba liczyć kcal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez 3 lata dwa razy badalam tarczyce "z nadzieją "że tu jest problem.jest ok. Jadłam tak normalnie bez kombinacji. Jak pieczywo to ciemne,praktycznie bez ziemniakow do dań obiadowych. Jadłam tak zwyczajnie,jak większość ludzi. Nie wiem,może wcześniejsze diety tak mnie doprowadziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam popracowanie nad przemianą materii :) jest nawet książa "dieta przyspieszająca metabolizm"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minka

Ja korzystałam z DIETY z tej strony:

dietalux.wordpress.com

jestem z niej bardzo zadowolona, udało mi się bardzo dużo schudnąć, gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×