Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pika27

Dieta amerykańska 5 kg w 5 dni

Polecane posty

Gość przecież to bzdura totalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslę że nie Śniadanie filiżanka świeżo zaparzonej kawy naturalnej lub słabej herbaty żadnych dodatków topiony serek o ulubionym smaku - 50g Drugie śniadanie 1jajko ugotowane na twardo lub miękko bez soli pomidor Przekąska jabłko Obiadokolacja 20 dag chudego twarogu z ziołami ale bez soli papryka albo ogórek Wieczorem kieliszek czerwonego wina Od czegoś trzeba zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet jezeli bedziesz tak jadl
to tyle nie schodniesz, totalmna bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o zaciagniecie żołądka i tyle taki wstep do kopenhadzkiej Od 2 lat nie jem chleba i wiem ze mozna schudnąć po ciazy ważyłam 73kg a teraz 56 więc mozna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet jezeli bedziesz tak jadl
schudnac mozna ale nie 5kg w 5 dni biologicznie jest to niemozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś ci powiem.................
mieszkam sama, zachorowałam tak, że nie mogłam wyjść z łóżka. W domu nic do jedzenia. Przez 5 dni nie jadłam NIC tylko piłam herbatę. Schudłam 1 KG. A ty chcesz jeść 5 posiłków dziennie i jeszcze chudnąć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo wszystko spróbuje Na kopenhadzkiej przez 6 dni schudłam 6 kg wiec jednak mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blee
zaciagnac zoladek? moze zazuszyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z czego, pytam chcesz chudnąć??? To ile masz wzrostu ze 56 kg to za dużo? Ani ta dieta ani kopenhaska nie jest dobra. Efekt jojo masz jak w banku:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooo pika
nie przejmuj się ich gadaniem , to bardzo dobra dieta choć nie chudnie sie na niej 5 kg, chyba że ważysz ponad 100 kg , a odchudzasz się pierwszy raz w życiu .średnia utrata wagi na tej diecie to ok. 2,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam faceta który przez ostatnie 2 m-ce schudł 20 kg! Jak go zobaczyłam po wakacjach to uwierzyć nie mogłam, że można tak schudnąć w tak krótkim czasie. Wszyscy podejrzewają go o jakąś chorobę ale usilnie twierdzi że to dieta i ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia. ?????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blee
mialo byc zasuszyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asmerf
pika..z tego 4 kilo poszly nie kilogramy a woda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOPENHASKA analfabetko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byzl
LOL tzn ze jak pisza ktorzy i kturzy to tez mozna sobie wybrac? :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobra dieta - nie wiem, jak to jest możliwe , ale ja na niej rzeczywiście kiedyś schudłam... może nie 5 kg, ale 3 kg. I z pewnością przez tydzień. Potem trzeba się pilnować. Mnie świetnie robi dieta Montignaca - czyli nie łączyć i bez cukru we wszelkiej postaci ( również gotowana marfchewka i buraczki wykluczone). Swietne też są zupy odchudzające z diety IG ( indeks glikemiczny). A przyłączę się w przyszłym tygodniu ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOPENHASKA analfabetko
:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza dieta to zamiast
myśleć co zjeść a czego nie i siedzieć przed kompem, to lepiej po prostu wyjść pobiegać, pojeżdzić na rowerze, pójść na basen. Kiedy jesteś głodna, pić wodę a nie wciąż mysleć co zjeść żeby schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjfjfgjfj
otoz, jest tylko jedna forma - kopenhaSka! poczytajcie troche! co do diety amerykanskiej - ja na niej schudlam 3 kg. ale wazylam sporo (tzn ponad 70 kg przy 174 cm). a na 5 dniach glodowki schudlam kiedys 4 kg :P ale 2 kg wrocily. a do osoby ktora dziwi sie ze 56 kg to za duzo - jak sie ma np. 160-165 cm to taka waga jest spora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjfjfgjfj
i rowniez zgadzam sie ze cwiczenia, ogolnie ruch to podstawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asmerf
czy wy dziewczyny nie zdajecie sobie sprawy z tego, ze przez pierwsze dwa dni "leci " sie z wody? zeby schudnac potrzebny jest ruch ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×