Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pyziuchnaa

Dieta amerykańska 5kg w 5 dni start,11.08.08r Zapraszam!

Polecane posty

Gość pyziuchnaa

witam od jutra zaczynam diete amerykanska:) mam ogromny zapal i motywacje:D moja znajoma schudla na niej, polecam bo jest smaczna i efektowna:) kto dolancza? od jutra STARTUJEMY!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyziuchnaa
ja osobicie wybieram opcje bez mieska:) ale to mozna sobie dzien z mieskiem drugi dzien z pomidorkiem:) i osobiscie wyieram kawke bo da mi kopa:) zapraszam wszystkich do wspolnej walki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaaaaaaaasia
Dzisiaj koniec drugiego dnia diety. Jak narazie spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EVENT WARSZAWA
Event medyczny tylko dla Kobiet z pokazem zabiegów z medycyny estetycznej, dwa pokazy mody projektantki Elwiry Horosz, gość specjalny dr Andrzej Sankowski oraz wiele atrakcji przez 5h programu już we wrześniu w Warszawie! ZAMÓW BILET warszawa@womanbusiness.pl ZAPRASZAMY wiedza, przyjemnie spędzony wieczór ww męskiej oprawie i torba pełna niespodzianek! http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/64/event-tylko-dla-kobiet-warszawa-zarezerwuj-bilet-warto.html Zamów bilet warszawa@womanbusiness.pl 250zł z VAT Podaj @ wyślemy prezentację Eventu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataleya
stosowałam tą dietę 5 dni rok temu schudłam 5 kg!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabik.1983
Ja miałam zacząć od 5, ale zaczełąm od wczoraj. Zobaczymy jak to będzie. Zważe sie na koniec i zobacze jak efekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika20132013
[zgłoś do usunięcia] Szedar Cześć Wszystkim. Od jutra zaczynam dietę. Ważę 75 kg przy wzroście 161cm. Będzie w porządku jeśli zrzucę 15 kg. Wiem, wiem, będzie ciężko. Jestem zmotywowana i mam nadzieję, że będzie w porządku. Podczas ciąży przytyłam 11 kg, a po ciąży "dołożyły" mi się kolejne. 30 lipca jadę nad morze i nie marzę o bikini, bo w cuda nie wierzę, ale mam nadzieję, że przynajmniej 3 kg uda mi się zrzucić do tego czasu. Pozdrawiam wszystkie Panie Dietujące usmiech.gif czesc dziewczyny ....ja zaczelam we wtorek i dzis piatek schudlam dokladnie trzy kilo z czyms bardzo sie ciesze!!!! jestem w sytuacji takiej jak kolezanka wyzej tylko ze przytylam 26 kilo z moja cora teraz trzeba zrzucic przy 161 jestem po schudnieciu na 74 z czyms mam motywacje musze zgubic jeszcze 14 i bede happy motywujmy sie nawzajem dieta dziala ale powiedzcie mi bo szukam i szukam ile tygodni mozna ja stosowac ?????bo chcialabym schudnac z ta dieta wiecej jest latwa tania a przy tym lubie ja ja mam taka z pierwszej strony i dziala na maxa!!!! z miesem o czwartej i troche warzyw na parze 1 ...rano o 10.00 kawa czarna bez cukru i mleka z lyzka sera (byle jakiego tylko nie zoltego) 2.....12.00 jajko na twardo 3.....14.00 duze jablko 4.....16.00 200 g miesa gotowanego ,grilowanego lub na parze z warzywami na parze albo gotowanymi (to jest bardzo duza ilosc czasem nie jem calosci :) 5.....18.00 150 g serka bialego chudego! z przyprawami z pieprzem ale bez soli bo zatrzymuje wode w organizmie 6.....20.00 lampka czerwonego wina wytrawnego !!!!(ja dzis nie wypilam bo nie lubie !!! pije duzo wody i zielonej herbaty ale tylko raz dziennie czajniczek (6 malych filizanek ) i ja po tym schudlam ladnie kilka kilo teraz pytanie ile mozna ja stosowac ladnie sie zoladek kurczy pije jeszcze wyciag ziol na spalanie tluszczu i stosuje krem przeciw celulitowi .... w sumie jestem zdowolona i jest ok !!!!chcialabym miec pewnosc ze nie bedzie jojo ale to kazdy ma inne cialo i nie wiadomo na pewno trzeba pozniej stosowac 1000 kalorii dziennie zeby nie bylo nastepow ..... co wy na to ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, myślę żeby zacząć tą dietke w niedziele. ktoś się przyłączy? potrzebuje motywacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaczynam wlasnie dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelisssia
ja od dzis na diecie ;) ile chudniecie w ciągu 5 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wracając do początkowej notki " Dieta trwa 5 dni i odchudza 5 kg po pieciu dniach robimy tzw.przerwe w ktorej jemy 1000kcal i zaczac od poczatku.moja kolezanka schudla 10 kg w 2 tyg tylko zamiast w weekendy robic 1000 kcal robila tzw.dni postne." to jest dobre, dieta 5dni, 5 kg, tylko że moja koleżanka robiłą zupełnie inaczej ;P boże... co za głupie myślenie, to wiadomo że ona nie schudła na tej diecie, poza tym nie dziwie sie ze schudła tak dużo jak całe 10 dni nic nie jadła, a weekendy sie obżerała? bardzo mądre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*** aaa nie jadla wogole 1000 kcal.. głodziła się przez 2 tygodnie :P a w 5 dni to max 1 kg można stracić, chyba że wcześniej się obżerałaś i masz nadwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelisssia
Jeszcze jedno pytanie. Znalazłam w internecie inny jadłospis, mianowicie nie ma w nim chudego mięsa z warzywami o 16 a od razu jest chudy ser i później to wino. Jaki wy jadłospis stosujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia3434
witam;-] tak czytam sobie ta diete juz kilka razy...dieta amerykańska...hm,....ja juz z 15 lat temu od lekarza dostałam tą dieta...nie przemawia zamna to ze ktos na niej spada z wagi 5 kg w 5 dni....stosowałam ja i pamietam inny bieg tej diety ,ale pomijając juz to ...zaczynam ja znowu,mam dużą nadwage...waze 99 kg ,zapuściłam sie i nie mam zamiaru napisac ze to przez coś tam...to przez wlasne lenistwo i juz....ok wracając do tematu ja z taką wagą stosując tydzień diete spadam 3,5 kg!! zastanawia mnie jak ktos na niej gubi 5 kg w 5 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
monia3434, musisz miec strasznie zwolniony metabolizm... Jesli od 15 lat odchudzasz sie tego typu dietami (pewnie Dukan, tez sie przewinal), to w sumie nie dziwne :/ To dieta glodowkowa - ponizej podstawowej przemiany materii. Dluzsze stosowanie takiej diety niszczy organizm i rozwala metabolizm. Ciekawa jestem co za lekarz poloecil glodowke, dla osoby z otyloscia... To jak samoboj dla organizmu. Jojo w nieskonczonosc, albo NORMALNA dieta i sport - nie ma drog na skroty. Co do spadku wagi, byly na tym watku osoby z prawidlowa waga chudnace 4 kg w 5 dni - widocznie lepszy metabolizm, nierozwalony glodowkami. Poza tym wiekszosc z tych 3-5 kg, ktore spada na diecie to woda. Zeby spalic 1 KG TLUSZCZU trzeba spalic 7000 kcal - nieralne w mniej niz niecaly tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika2515
Koleżanka schudła 10 kg w 2 tygodnie. Startuje w Poniedziałek 16.03.2015 trzymajcie kciuki bo ma 40 kg do zgubienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po swietach, teraz nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patou
mika2515 Jak Ci idzie? Ja zaczęłam dzisiaj, to jesteśmy dwie :) Mam 15 kilo do zrzucenia. Jakoś musi się udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oponka___
Witam dziewczyny i jak efekty?? udało wam sie dobrnac do konca? ja od jutra zaczyham, musze w koncu cos zrobic ze swoim wygladem. Do jojo nie dopuszcze bo nie bede sie potem rzucac na wszystko tylko chce jesc w granicach 1000-1200 tylko obym przetrwala te 5 dni.... pare lat temu robilam ta diete dotrzymalam do 4 dnia ale brzuch mialam idealny, zlecialo mi jakies 3-4 kg. Teraz waze 73 kg, chce schudnac w sumie 10kg, idealnie byloby 15. Mam nadzieje ze do konca czerwca sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedys bylam na niej 4 dni , schudlam 3, 5 kg zrobie ja po swietach znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oponka___
Produkty kupione, jutro start. Chce zrobic ja dwukrotnie z ta dwodniowa przerwa w weekend. Oby sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam od dzisiaj jestem na diecie mam nadzieje ze wytrwam te 5 dni. Robie juz któreś podejscie z kolei najdluzej wytrzymałam 4 dni. Ale przyznam ze udało mi sie przez te 4 dni schudnąć 3 kg i nie wróciły wiec jest dobrze. Tym razem zamieniłam ostani posiłek zamiast wina bede pić sok pomidorowy. No zobaczymy jaki bedzie efekt. Może chce ktoś do mnie dołaczyc ;)) Zapraszam bedzie raźniej ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Brooklyn
na czym polega ta dieta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja tez kiedys bylam na tej diecie i schudlam 3,5 kg w 4 dni , teraz mam zamiar zrobic 5 dni jutro sie odewe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta jest dosc rygorystyczna no i nie powiem ze zdrowa bo bym sklamala. To jest dieta dla niecierpliwych chcac zgubic szybko do 5kg. jadlospis jest nastepujacy . Na sniadanie trojkacik serka topionego i czarna kawa nastepnie po dwoch godz jajko na twardo po kolejnych dwoch godz jablko nastepnie po dwoch godz gotowana piers z kurczaka chudy ser lub serek wiejski po kolejnych dwoch godZ i ostatni posilek to lampka wytrawnego wina. Ja troche sobie urozmaicam tzn kawe np pije z mlekiem i to wcale nie jedna a dwie dziennie bo lubie, do serka wiejskiego dodaje pomidora a i czasem do miesa zjem jakies warzywo. No i przedewszystkim duzo wody trzeba pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy jest tu osoba ktota q twj chwili jest lub planuje diete amerykanska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RockLady
Witam, po 5 dniach -4kg :) teraz robie 2 dni przerwy 800 - 1000 kcal i od poniedziałku działam dalej :) ktoś jest jeszcze na tej dietce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walewska
Piękny wynik :) Dajesz radę ? Podziwiam. Chciałabym bardzo spróbować, ale wiem że to nie jest łatwa sprawa. Czy mogłabyś napisać w jaki sposób jadłaś ? Widzę tu kilka wersji diety. Czy ćwiczyłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×