Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koteq

dieta baletnicy ;) 10 kilo w 10 dni !

Polecane posty

Gość Koteq

Witajcie kociaki:) dzisiaj poruszę temat o diecie baletnicy. jak wiecie dieta jest trudna,ale da się to zmienić . Ja schudłam 11 kilo. i Trochę pozmieniałam. To jest jadłospis 1,2 dzień głodówka . to że jeden litr to głupota.Można pić herbatę ze słodzikiem i żuć gume bez cukru 3,4 twaróg z cebulką i szczypiorkiem 100 kal.- obiad,kolacja śniadanie-jogurt naturalny 5,6, ziemniaki purre z przyprawami i odrobiną jogurtu. 7,8, Mięsą smażone w papierku bez tłuszczu (takim do pieczenia) 9,10 warzywa zielone do woli ;p Ja szybko schudłam bardzo polecam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na baletnicy schudniesz 10lbs in 10 day - czyli w 10 dni 5 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pózniej przytyjesz 10 w 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 kilo w 10 dni? to sobie chyba trzeba nogę odrąbać? :P najlepsza dieta jaką stosowałam: http://utn.pl/co4pY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbekon
A ćwiczyłaś coś podczas niej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbekon
I jak podjął ktoś się tego wyzwania ??? :) Ja zaczynam od jutra, mam nadzieję, że wytrwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banka291
Zrzucanie tak kilogramów nie jest dobre wiem coś o tym bo sama byłam głupiutka i chudłam kilogram w dzień ale później jadłam jak opętana i przytyłam więcej niż zgubiłam,dlatego ja wolę jeść regularnie przyjmować suplement Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl akurat taki przyjmuję i czuję się z nim świetnie;) gubię 1,5-2 kg tygodniowo i jest ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×