Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 345thygtrefwdqs

Dieta BALETNICY schudnij 10 kilo w tydzień !! :D

Polecane posty

Gość 345thygtrefwdqs

dieta baletnicy. Można dzięki niej zrzucić ok 10kg w tydzień. Składa się ona z kilku etapów: -Pierwsze dwa dni pijemy tylko wodę lub kawę bez cukru, możliwe jest dodanie mleka ale beztłuszczowego. -Kolejne dwa dni jemy tylko serek biały, serek wiejski, jogurt naturalny, homo naturalny -Następnie możemy zjeść ziemniaczki w mundurkach, też przez 2 dni. -2 dni kolejne jemy tylko białe gotowane chudę mięso -Na koniec 2 dni jemu tylko warzywa. (przede wszystkim zielone, sałata, ogórek, brokuły)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaahahahahaha
chyba dieta sztywnego trupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciaA_888
dieta jest ok. bo nie ma liczenia kcal jesz ile chcesz zeby sie najesc a nie przejsc :) i wazne zeby cwiczyc :) i zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugyfytfdiyty
Stosuję tę dietę raz na kwartał. Jestem zawodową tancerka. Dieta jest męcząca i wyniszczająca. Jednak mam obowiązek stosowania jej. Pozwala utrzymać właściwą wagę. Jednak mimo wszystko treningi są najważniejsze. Niestety zgodnie z kontraktem nie mogę przekroczyć wagi 50kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewolucja w odchudzaniu!!! Tysiące zadowolonych klientów!!! Masz dosyć nieskutecznych det i środków odchudzających? Waga ciągle stoi w miejscu lub przybierasz nadal na wadze? Green Coffee zielona kawa 1000 w kapsułkach -Hit z USA. Dostępna już w Polsce! Tysiące zadowolonych klientów.Najskuteczniejsza kuracja odchudzająca- ogranicz apetyt. Najskuteczniesze odchudzanie wejdź i sprawdź sama na : www.sklep-vitality.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama dieta nie pomoże, macie rację, ale jeśli wspomożecię ją brzuszkami i przysiadami codziennie podwajając ilość to będziecie miały brzuchy i tyłki jak marzenie. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na trzecim dniu ;D i ogólnie to to jest ok :D najgorzy pierwszy dzien ;OO kiedy wspominasz kiedy jadlas kebaby i wtedy twój brzuch zaczyna burczec ;D na drugim nic mi sie juz jesc nie chcialo , ale bylam strasznie oslabiona ;c a teraz byl trzeci i mam dosyc tych serków ;D i dzisiaj np . zjadłam rano 2 łyżi tego serka i tak jak by mok zoladek sie zdziwil , a nawet zabolał ;OO i tak ogólnie to najadłam sie po 3 łyżkach . Wziełam inny serek do szkoly i jadłam go tylko wtedy jak ktos jadl kolo mnie . NO i z 2 łyżki jak wrocilam do szkoly i z 1/3 na kolacje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schifo
3 dzień przede mną....mam 1 kg do tyłu po 2 dniach...może nie rewelacja ale czuję sie lżejsza...dobra, nie ćwiczę...ale uważam że przy takiej głodówce padłabym po 15 minutach. Wytrzymam, wiem to...jak tyko przetrwam te ziemniaki :-) wiem, dieta niezdrowa itd ale potrzebuje kilka kg zrzucić na cito....dla mnie to dobry wstęp do zmiany sposobu żywienia, żołądek sie troche skurczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania pij dużo wody przy diecie. U nie których tak jest że waga nie spada dopiero po kilku dniach idzie w dół. Głowa do góry będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schifo
c.d. relacji. minęło 4 dni. 2 pierwsze najtrudniejsze, woda uszami sie wylewa...2 nastepne dla mnie ok bo lubie nabiał więc nie było problemu. Po 4 dniach mam 2 kg mniej ( nie wiem skad te obiecane 10 kg mniej:-)) Nie ćwiczę bo uważam ze to zbyt restrykcyjna dieta na ćwiczenia- jeszcze troche zdrowego rozsadku zachowałam. Natomiast to co najważniejsze- czuję sie lżejsza, mniej opuchnięta i nie czuje sie bardzo osłabiona jak ktos sugerował. Owszem rano ciężko mnie dobudzic ale wieczorem zasypiam bez problemu a często nie mogłam zasnac jak sie na noc najadłam. mysle, ze nie mozna tego dłuzej pociagnac niz 10 dni- pewnie niektóre tak zadecyduja bo za mało schudły...to juz byłoby z niekorzyscia dla zdrowia. sorry ale smiesza mnie niektóre wpisy pt. waże 54 kg i jestem za gruba!!!!! No, chyba że masz 10 lat to tak. Ja mam lat 41, ostatnio przybylo mi pare kg ale jest to wyłącznie moja wina! Ta dietę stosuję jako wstęp do zmiany sposobu odżywaiania. Napiszę po kolejnych kilku dniach ale cudów nie oczekuję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc1279
a ja waze 120kg przy wzroscie 165 cm, ciekawe jakbym to zastosowal, czy bym jakiego kilograma schudnac dalo by sie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja schudlam na diecie sb ( jadlam 6 posilkow dziennie, ) nie chodzilam głodna , moj brzuch plaski ( nie cwiczylam ) tylko duzo chodzilam ) schudlam z 70 kg ( 170 wzrost ) , na 55 kg w 2,5 miesiaca a jak ktos ma wieksza nadwage schudnie wiecej polecam, bo to jest 1 z najzdrowszych diet , a i bylo to 5 lat tem, moja waga sie waha plus minus , 1- 2 kg jest super jem wszystko i nie tyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc1279
Przy diecie sb rzeczywiscie mozna schudnac kiedys probowalem, jednak pochlania duzo czasu - zakupy produktow a pozniej ich przygtowywanie na posilki w kuchni - masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awaryjna
stanęło na -4 kg, po 7 dniu pękłam całkowicie, teraz czeka mnie płacz i jojo. Nie poddaję się jednak tak łatwo. Nie mam zamiaru obżerać się po nocy, dlatego, że jednego dnia coś poszło nie tak. Trzymajcie kciuki :) Och! Dlaczego kultura zachodnia tak strasznie promuje smukłe sarenki, że nasza podświadomość sama zaczyna preferować takie osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby tyle schudnąć to albo trzeba mieć mega metabolizm albo wagę wyjściową hipopotama.... ja na 10dniowej głodówce chudłam 5 kilo (pisząc głodówka mam na myśli samą wodę i herbatki ziołowe) skoro chudnę 5 kilo nic nie jedząc to ile bym schudła na tej diecie ? 2 kilo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1234567890
ja z chęcią zaczne ale od jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marttt
ja 18 lat, 57 kg i 162 wzrostu. u mnie może nie tyle słodycze co fast foody, praktycznie codziennie coś musiało być :) teraz już nawet nie jestem glodna ale marzy mi się jutro i twarozek odtluszczony o matko.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy jestescie jacys p********* Umre z glodu ? Haha mozna zyc miesiac bez jedzenia. Odwodnie sie ? Jeszcze bardziej smieszne. Pisza kurwq ze 3 L dziennie. Jprdl nie ogarniam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny! ;) Właśnie dzisiaj zaczęłam dietę Baletnicy. Wypiłam przez cały dzień 1,5 l wody,co prawda smakoweale mam nadzieję że to w niczym nie przeszkadza ;p Ćwiczę jakieś pół godziny dziennie i czuję się bardzo dobrze :D Nie jestem głodna ;) Mam pytanko,bo czytam że wiele z Was schudło,no więc czy zmieniły się tylko cyferki na wadze czy może widać jakieś efekty? Jeżeli widać to jakie? Trzymam kciuki za wszystkie panie,które też zmagają się ze zbędnymi kilogramami i podeszły do tej diety ;) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka0099
Od jutra zaczynam życzcie powodzenia c;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostra123
No właśnie , jak to jest z tymi obwodami tu i tam? Czy się zmniejszają czy tylko waga idzie w dół, bo wiecie że to różnica? Mam wielką chęć spróbować tą dietę tylko troszkę ją po swojemu pozmieniam bo jestem specjalistką od modefikowania diet , ha ha , a dokładnie chodzi mi o dwa dni na wodzie, u mnie będą to dwa dni na shejkach białkowych takich z rossmana, a dalej normalnie tak jak powinno być, no i woda, dużo wody! To tylko 10 dni wiec nie przesadzajcie dziewczyny z tym ze organizm się wyniszcza!głodówki w rozsadnych ilościach są wręcz zalecane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia89
Hej. Przylączam sie do postu:-) w grupie łatwiej i raźniej. Tez jestem na 10-dniowej tylko ciutke innej ale przeciez liczy sie wsparcie a nie to co kto je:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mischella
Hej. Zaczynam od dzis ;) zobaczymy jak to bedzie ;) Piszcie jak wam idzie. Jestem ciekawa czy przetrwam. Jakis rok temu przetrwalam do 5 dnia i mialam -5 kg. Wiec mam nadzieje ze teraz tez tak bedzie a noze i lepiej. Mam 170 waga 74 kg ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bunia
I jak z efektami??? Proszę piszcie, bo mam zamiar od jutra rozpocząć i potrzebuję motywacji :)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczynam od jutra :) Będę do tego ćwiczyć żeby były większe efekty :) Chciałabym schudnąć przynajmniej 8 kilo bo mam nadwagę :( Mam nadzieję że mi się uda :) Życzcie mi powodzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlalalal
I jak efekty???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam coś takiego to dla osób co nigdy nie ogarną co to jest dieta z deficytem kalorycznym i są zbyt tępi żeby liczyć Kcal www.limvena.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) na tej diecie jestem już 3 tygodnie... efekt ? przy wyjściowej wadze 100 kg na dzień dzisiejszy ważę 79 czuję sie dobrze aczkolwiek na tydzień ją porzucam by uzupełnić tak rzeczy jak białko tłuszcz i cukry (sa one bardzo ważne ) Każdemu kto chce zacząć ją stosować mega polecam !!!!!!!!! :) Kochani trzymam za was kciuki :) i życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×