Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce schudnać ale nie lubię ćw

Dieta bez gimnastyki - czy schudnę?

Polecane posty

Gość chce schudnać ale nie lubię ćw

Czy da radę schudnać na diecie proteinowej, dukana lub innej, ale bez zadnych cwiczen gimnastycznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przecież nawet jak schudniesz to będzie to mało efektywne,bo skóra Ci się nie ujędrni i będziesz sflaczała.Przecież nie musisz ćwiczyć jak nie lubisz,mozesz biegać,jeździć na rowerze,pływać...Coś z tych rzeczy chyba lubisz robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rob rozciaganie- przyjemne,krec hula hopem - niczym zabawa,spaceruj wiecej......dodaj diete,duzo pij i wiecej schudniej anizeli bys nic nie jadla i lezala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę schudnąć ale nie lubię ćw
dzięki, a rozciąganie to znaczy jakie ćwiczenia? Czy to np przysiady, wymachy nogami? ogólnie nie lubię żadnego sportu, jedynie spacery. pływać nie umiem, chyba, ze jakaś gimnastyka w wodzie, bo w wodzie nie czuć zmęczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od dwoch tygodni cwicze od 1,5h do dwoch na stepperze i nie odczuwam zadnego zmeczenia juz.Kwestia kndycji,jak jestes osobą młodą to radzę zebys sie ruszyła i pollubila chociazby pedałowanie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra87
no właśnie może i bez gimnastyki schudniesz, ale z ćwiczeniami na pewno przyjdzie Ci to szybciej i Twoje ciało na pewno bedzie lepiej wyglądało :) Jeśli chcesz jakieś zajęcia w wodzie to zapisz się na aquaerobik. Możesz też biegać, a jak nie lubisz to przynajmniej kup sobie kijki do nordic walking :) i uprawiaj ten sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie radzę. Przy diecie może i spalisz względnie szybko tkankę tłuszczową, natomiast ciało będzie nieestetyczne. Skóra od samej diety raczej się nie ujędrni. Ćwiczenia pozwolą Ci zdobyć ładniejszy kształt, delikatnie zarysują się mięsnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiecznieZaGrubaaa
Ja mam odwrotnie chce schudnąć bez diety-tylko ćwiczenia nie wiem czy to cos da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam na diecie, bez ćwiczeń regularnych, czasem basen - schudłam 15 kg w 3-m-ce. Nauczyłam sie jeśc regulanie, małe porcje i waga sie utrzymuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfksjhfjks
Tez mnie to rozbraja, jak ludzie zra za dwoch, a leza na kanapie, bo meczyc sie nie lubia i oczekuja, ze beda szczupli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam i mówię szczerze, nie byłam zachwycona na myśl o tym, że warto byłoby pójść i na własnej skórze przekonać się, na czym polegają zajęcia typu Aqua Aerobic. Pamiętam, że kilka lat temu skusiłam się na coś podobnego podczas urlopu. Byłam najmłodszą uczestniczką, a ćwiczenia raczej mnie znużyły, niż sprawiły, że poczułam się jak po treningu. Od tamtej pory więcej nie skusiłam się na zajęcia w wodzie. Kiedy słyszałam, jak koleżanki mojej mamy, które po latach chciały wrócić do aktywnego trybu życia i zgubić kilka kilogramów, zachwalały Aqua Aerobic, popierałam ich działania, ale utwierdziłam się w przekonaniu, że to nie dla mnie. I popełniłam błąd. Idź na Aqua Aerobik a będziesz miała świetny trening, a jednocześnie odciążysz stawy - przynajmniej raz w tygodniu. Posłuchaj mnie bo naprawdę warto! Ja korzystam z zajęć z firmą FIGURA Aqua aerobik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaffka90
Potwierdzam słowa dziewczyn. Tu nie chodzi o to, że ćwiczenia pomagają schudnąć, ale że pomagają ujędrnić ciało! Spróbuj może nordic walking - ja kupiłam kijki Spokey Cube i jestem zachwycona! One są genialne i też uwielbiam ten sport, bo daje efekty, a chodzenie i spacerowanie to przyjemnosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_0000007
Wiesz co, ja trzymam dietę, ograniczam słodycze i waga leci w dół. A jak mam bardzo ochotę na coś słodkiego to pije sobie Black'a, tego bez cukru. Nie ma dużo kalorii wiec śmiało możesz pić. No i ogranicz białe pieczywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×