Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANECZKA.24

DIETA CAMBRIDGE

Polecane posty

Gość ANECZKA.24

Jestem 10 dzien na tej diecie i jestem zachwycona!! Chudne w oczak i jakos sie trzymama. Nigdy nie wytrzymalam na zadnej diecie dluzej niz 3 dni dlatego jestem bardzo mile zaskoczona. Na pewno wydane pieniadze mnie mobilizuja. Moze jest ktos na tej diecie lub byl? Razem zawsze razniej. Mozna wymienic sie doswiadczeniami. Pozdrawiam bardzo serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zuje gume ale taka bez cukru. Sama nie wiem jak mi sie to udalo. Pierwszy raz! Na tej diecie w ogole nie czuje sie glodu. Normalnie caly czas cos podjadam. Dziele sobie zupki i napoje na pol i mam 6 porcji. Zupka na obiad i wieczorem. Napoje sa pyszne i slodkie (uwielbiam slodycze). Nie musisz rezygnowac z wieczornych wyjsc. Ja zamawiam sobie kawke i jestem zadowolona. W koncu to tylko 3 tygodnie. Mobilizuja mnie wydane pieniadze i to ze szybko dziala (zaczynam miescic sie w ciuchy). Jak widzisz efekty diety juz po paru dniach to dopinguje Cie to bardzo. Polecam! Plusem jest tez to ze nie czuje sie oslabiona mimo ze dieta jest bardzo uboga w kalorie. Moge podac namiary na moja konsultantke - ma najtaniej. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia25
witam! Ja jestem 4 dzien na diecie piersze 3 sa najgorsze:) 3 lata temu juz stosowalam ta diete schudlam przez 2 tyg 7 kg potem zaczelam wychodzic z diety stosujac diete Montignaca i schudlam 13 kg razem:))) Teraz mi przybylo 7 kg po tych 3 latach:) ale to przez slodycze i moja pazernosc.. Tym razem kupilam diete tez na 2 tyg:) mam nadzieje ze wytrzymam , wtedy bylo lato nie chcialo sie jesc teraz ziemniej org oslabiony i ciagle cos by soe zjadlo ale jakos daJE Rade:))) zuje gume, i pije nawet cole ligh:) wtedy tez pilam i tez schudłam:) Pozdrawiam Monia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki mam do Was pytanko czytam o diecie cambrige i chcialabym ja stosowac problem w tym, ze nie mieszkam w Polsce czy wiecie moze czy mozna ja zakupic gdzies w internecie? z gory dziekuje za odpowiedz pozdrawiam goraco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez stosowalam cambridge. Juz jakis czas temu i nietstety przybylo mi kilogramow, ale to tylko i wylacznie z mojej winy (przez slodycze). Mnie tez zupki i koktajle za bardzo nie smakowaly... Wlasciwie to przymuszalam sie do nich. I moze przez to caly czas myslalam, co dobrego sobie zjem, jak skoncze diete. No i faktycznie - prawie rzucilam sie potem na jedzenie. :( Teraz chce po raz drugi te diete zastosowac, ale najbardziej boje sie wlasnie momentu wychodzenia z cambridge. Bo po braku normalnego jedzenia przez 3 tygodnie, ciezko sie trzymac w ryzach. :) Zycze powodzenia i piszcie o efektach, bo sledze ten topik. :) A moze sama do Was w lutym dolacze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Ja jestem dzisiaj 5 dzien na diecie zostalo jeszcze 9 dni bo diete zakupilam na 2 tyg , wychodzic z diety bede sama stosujac 1000kalorii jedzac wedlug MM. Juz tak robilam pare lat temu i bylo ok:) Ja mam problem bo teraz nie pracuje siedze w domu i diabli mnie biora ciagle o jedzeniu mysle i zajme sie czyms na moment mija ale juz mi brak pomyslow na zajecia...macie jakies pomysly co robic jak si enie pracuje i jest sie na DC ?? ps monia25 to ja monia 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja zaczełam Cambridge tydzień temu, ale po 3ech dniach musiałam ja przerwać z pododu infekcji. Wczoraj zaczęłam od nowa czyli 1szy dzień mam za sobą. Niestey przez chorobę więcej jadłam i byłam bardzo osłabiona wczoraj, więc zjadłam dodatkowo do 3 porcji DC jeszcze pół batona. Ale czytałam na firmowej stronie DC UK że można tak zrobic przez pierwe 3 dni:):) To zyczę sukcesów.:) 2gi dzień DC przede mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam zapytać czy masz dużą nadwagę Moniu, czy tylko chcesz zgubić parę kilo dla lepszego samopoczucia i wyglądu? I jakiego jesteś wzrostu? Co do tego czym się zajmować siedząc w domu by nie myśle o jedzeniu, to może jakąś gazetkę czytaj albo jakąs ciekawa powieść, co cię wciągnie:)albo mnie też sprzatanie by pomogło :) :) Zaglądaj tu często Monia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Czemu nic nie piszecie?? Jak Wam idzie? Ja sledze topic uwaznie i pusto sie tu robi. :( Pozdrawiam i zycze sil w walce. :) Mam nadzieje, ze pod koniec lutego znajda sie osoby, ktore beda sie chcialy ze mna odchudzac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuchaaa
..więc jakoś mija mi pierwszy dzien na diecie cambridge. Na sniadanie wypilam napoj waniliowy-bardzo smaczny. Niestety ok. 16:00 bylam bardzo glodna ..i zjadlam salatke (salata lodowa, pomidorek i sos winegret-wiec bardzo dietetyczne "oszustwo"), przed chwilka zjadalm zupke grzybowa-taka sobie....Od jutra natomiast postaram sie przejsc przez dzien zgodnie w wymogami czyli jedynie na proszkach cambridge. MAm nadzieje,ze schudne...zreszta tj przeciez pewne!Trudno nie schudnac jak sie je codziennie 412kcal.....:) jutro wejde na wage i zobaczymy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam! Na szlak wylacznej! Dzis moj pierwszy dzien. Poprzednio pieknie schudlam ale swieta i urlop..... Teraz zaczynam jeszcze raz i obiecuje sobie i Wam ze bede uwazac! Nie wiem jak dla Was ale dla mnie gorsze jest wychodzenie z diety niz sama dieta. Walczymy razem? Buzka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edik25
Witam. Jestem osobą która Ciągle się boryka z różnymi dietami, zresztą bez efektów. Zastanawiam się nad dietą cambidge. Mam prośbe, napiszcie o swoich efektach, ile schudłyście, czy ćwiczyłście itp. Druga prośba to dieta która będzie najlepsza by wyjść z diety cam.. bez efektu jo-jo. Czekam na porady. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam
Witajcie, Stosowałm DC w kwietniu zeszłego roku-schudłam 10 kg- byłam zachwycona, ale... teraz mam 20 kg więcej!!!! Po ścisłej DC powoli wychodziłam na mieszaną, początkowo zgodnie z zasadami, ale potem przyszedł stres i zaczęło się jedzonko i tak wyszło że to co udało mi się zgubić teraz mam razy 2! nie wiem czy jescze istnieje, ale był kiedyś na kafeterii temat "cambridge-czy ktoś stosował" poczytajcie go sobie. Szczerze wam odradzam stosowanie tej diety, co z tego,że szybkie widoczne efekty, skoro później łatwo je stracić. I nie chodzi tu wcale o obżeranie się, ale przy tak ograniczonej ilości kalorii przy sćisłej DC, organizm wariuje kiedy zwiększamy ponownie kaloryczność i wszystko maazynuje właśnie w postaci tłuszczu. Poczytajcie sobie, że bardzo niewielejest osób którym DC pomogła TRWALE się odchudzić. Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam
Witajcie, Stosowałm DC w kwietniu zeszłego roku-schudłam 10 kg- byłam zachwycona, ale... teraz mam 20 kg więcej!!!! Po ścisłej DC powoli wychodziłam na mieszaną, początkowo zgodnie z zasadami, ale potem przyszedł stres i zaczęło się jedzonko i tak wyszło że to co udało mi się zgubić teraz mam razy 2! nie wiem czy jescze istnieje, ale był kiedyś na kafeterii temat "cambridge-czy ktoś stosował" poczytajcie go sobie. Szczerze wam odradzam stosowanie tej diety, co z tego,że szybkie widoczne efekty, skoro później łatwo je stracić. I nie chodzi tu wcale o obżeranie się, ale przy tak ograniczonej ilości kalorii przy sćisłej DC, organizm wariuje kiedy zwiększamy ponownie kaloryczność i wszystko maazynuje właśnie w postaci tłuszczu. Poczytajcie sobie, że bardzo niewielejest osób którym DC pomogła TRWALE się odchudzić. Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam
Witajcie, Stosowałm DC w kwietniu zeszłego roku-schudłam 10 kg- byłam zachwycona, ale... teraz mam 20 kg więcej!!!! Po ścisłej DC powoli wychodziłam na mieszaną, początkowo zgodnie z zasadami, ale potem przyszedł stres i zaczęło się jedzonko i tak wyszło że to co udało mi się zgubić teraz mam razy 2! nie wiem czy jescze istnieje, ale był kiedyś na kafeterii temat "cambridge-czy ktoś stosował" poczytajcie go sobie. Szczerze wam odradzam stosowanie tej diety, co z tego,że szybkie widoczne efekty, skoro później łatwo je stracić. I nie chodzi tu wcale o obżeranie się, ale przy tak ograniczonej ilości kalorii przy sćisłej DC, organizm wariuje kiedy zwiększamy ponownie kaloryczność i wszystko maazynuje właśnie w postaci tłuszczu. Poczytajcie sobie, że bardzo niewielejest osób którym DC pomogła TRWALE się odchudzić. Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam
Witajcie, Stosowałm DC w kwietniu zeszłego roku-schudłam 10 kg- byłam zachwycona, ale... teraz mam 20 kg więcej!!!! Po ścisłej DC powoli wychodziłam na mieszaną, początkowo zgodnie z zasadami, ale potem przyszedł stres i zaczęło się jedzonko i tak wyszło że to co udało mi się zgubić teraz mam razy 2! nie wiem czy jescze istnieje, ale był kiedyś na kafeterii temat "cambridge-czy ktoś stosował" poczytajcie go sobie. Szczerze wam odradzam stosowanie tej diety, co z tego,że szybkie widoczne efekty, skoro później łatwo je stracić. I nie chodzi tu wcale o obżeranie się, ale przy tak ograniczonej ilości kalorii przy sćisłej DC, organizm wariuje kiedy zwiększamy ponownie kaloryczność i wszystko maazynuje właśnie w postaci tłuszczu. Poczytajcie sobie, że bardzo niewielejest osób którym DC pomogła TRWALE się odchudzić. Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgadzam sie z poprzedniczka. Ja tez juz raz stosowalam diete Cambridge i efekty byly naprawde super. Teraz wlasciwie wrocilam do wyjsciowej wagi, ale tylko i wylacznie przez lakomstwo. Nie ograniczalam sobie pieczywa ani slodyczy. Mysle wiec, ze jesli po zakonczeniu diety nie rzucimy sie na jedzenie i nie chcemy sobie \"odbic\" tych katuszy, to wszystko powinno byc ok. Po diecie 1000 kcal i innych ktorych probowalam, zawsze tez tylam na nowo, a to wlasnie dlatego, ze nie umialam rozsadnie wychodzic z diety. Wiec - wina lezy nie w samej Cambridge, tylko w nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika21
hejka, ja tez jestem na tej diecie-juz drugi dzień;)tylko na razie cały czas chce mi sie jeść-szczgólnie jogurtu owocowego;(mam nadzieje ze wytrzymam 2 tygodnie-ciekawa jestem jaki bedzie efekt-chciałabym zrzucić 5 kg...może sie uda,za 2 tyg.mam tez sesje na studiach i boje sie żebym nie osłabiła orgazizmu, ale nie mogłam sie juz doczekać stosowania tej diety;)pozdrawiam wszystkich;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, kazda dieta ma swoich zwolennikow i osoby, ktore sa przeciwne bo nie poskutkowala albo bylo jojo. Tylko prawda jest taka ze po wiekszosci diet wystepuje jojo. Tylko od nas zalezy czy kilogramy wroca. Wiele osob zaraz po scislej przechodzi na normalne jedzenie. A to blad! Sama sie dopiero teraz dowiedzialam, ze musi byc mieszana bez ZADNYCH WEGLOWODANOW bo inaczej jojo murowane. Pocztajcie sobie watek \"cambrigde-kto stosowal\" na urodzie. Jest tam konsultantka - maba, ktora wspaniale doradza. Kazdy powinien stosowac diete, na ktorej mu najlatwiej wutrzymac. Tez moglabym powiedziec: kiepska dieta, jojo na 100% bo za pierwszym razem polowa zrzuconych kilogramow wrocila. Tylko nie zastosowalam sie do wytycznych konsultantki. Po 2 tyg scislej rzucilam sie na jedzenie i zarlam (inaczej nie da sie opisac) 3 tygodnie! Popelnilam jeszcze jedne blad: zamiast 3 torebek zjadalam tylko 2-2,5 - w ogole nie czulam glodu. Nie wolno tego robic! Bo skonczyc sie moze tak jak w moim przypadku albo jeszcze gorzej (wypadanie wlosow, lamanie paznokci itp). Zycze wszystkim sukcesow i wytrwalosci!! Damy rade!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie sie ktos odezwal :) Edik25 napisze dzisiaj do Ciebie. Razem sobie bedziemy dietowac to bedzie nam razniej. Moze ktos sie do nas dolaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaaaaaaaaa
ja chetnie pogadam z tobą Aneczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaaaaaaaaa
w sumie to sama sie zastanawiam nad ta dietką :) ale troszke sie boje czy wytrzymam, bo z moją silną wolą jest zle! Mam nadzieje, ze sie szybko odezwiesz Aneczko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edik25
Bardzo dziękuje "aneczka24" za odpowiedź i chętnie zaprzyjażnie sie z Tobą, mam nadzieje iż możemy sobie pomóc i będzie nam rażniej. Monnnnnia Ciebie również zapraszam do wspólnego emailowania, czy nas będzie więcej tym lepiej. Ja jutro tj. 30 stycznia zaczynam 6 dzień i jestem szcześliwa; dobrze się czuję, nie mam ataków głodu i czuje po spodniach iż efekty już widać... Mój adres: edyta.kusinska@op.pl Zapraszam do wspólnej mobilizacji. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilla_k19
hej wam! Ja jestem właśnie drugi dzień na tej wspaniałej diecie.hehe ;) Nie ma co udawać, jest trudno (ale pocieszam się tym, że ponoć najgorsze są pierwsze 3 dni). Wchodzę do domu a tu piękne zapachy - kurczak itd.... o mało nie oszalałam, heh. Ale wytrzymam, pokaże wszystkim jaką mam silną wolę... Mam nadzieję, że jakoś mnie dopingujecie i pomożecie. pozdrawiam cieplutko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva_28
Hej, musze potwierdzić skuteczność DC, jakieś 1,5 roku temu schudlam o 10 kg i od tamtej pory utrzymalam wagę. Fakt, odzywiamy się z mężem mało tradycyjnie, dużo ryb i warzyw. Kotleta z ziemniakami u nas nie uświadczysz, to zresztą fatalna kombinacja. Ja mam słabość do słodyczy, ale nauczyłam się kontrolować poziom cukru ... Zaczynam od czwartku znowu - od tłustego czwartku - pączki już sobie daruję :-) najlepsze jest to, że waga po pierwszych dniach leci na łeb na szyję ... To świetna pora, w sam na wiosnę i do kostiumu kąpielowego. W trakcie diety polecam jogę - zajmuje czas i uspokaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwczyny, zapraszam na forym Zdrowie i Uroda/Cambridge-czy ktos stosowal? tam jest \"nas\" (cambridgowiczek) wiecej. Razem razniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwczyny, zapraszam na forym Zdrowie i Uroda/Cambridge-czy ktos stosowal? tam jest \"nas\" (cambridgowiczek) wiecej. Razem razniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×