Odpowiedz na ten temat

DIETA dr Dukana kto chce się przyłączyć ZAPRASZAM

• wymówka 2017.03.08 [08:23]
    Wszystkiego proteinowego laseczki usmiech.gif
  • wymówka 2017.03.08 [10:07]
    Wszystkiego proteinowego laseczki! usmiech.gif
  • robag 2017.03.08 [16:40]
    Hej dziewczyny
    U mnie dziś głodówka,nie specjalnie,tak jakoś wyszło że nie mam apetytu ale mnie to cieszy bo lubię takie dni,po co jeść skoro się nie chce usmiech.gif
    U usłyszałam dziś od dawna nie widzianej krewnej- a co ty tak schudłaś? No mogłabym ja ucałować za te słowaoczko.gif
    A jak wam mija dzień?
  • Kraso 2017.03.08 [21:01]
    Och ,ja od wczoraj nam dołujące wydarzenia,bo zepsuł mi sie szmochód,a ja bez niego jak bez tlenu
  • Kraso 2017.03.08 [21:03]
    No super i znowu mi ucięło posta.
    Dieta ok ,ale waga podobnie jak moje auto stanęła
  • robag 2017.03.08 [21:09]
    Kraso,po co się ważysz? Odpuść na trochę.
    Czy może ucina ci posta po emotikonie? Mi tak robiło gdy dawałam powiedzmy nowe z telefonu ale stare nie ucinają
  • Kraso 2017.03.08 [21:33]
    Robag no tak masz rację z tym "uginaniem" tak dokładnie jest.
    No,spróbuję z tą .wagą,ale już się boję poranka
  • Kraso 2017.03.08 [21:34]
    No nie.....ucinaniem !!!!!!!!
    nie uginaniem!!!!!!!
  • wymówka 2017.03.09 [09:43]
    Hej kobitki!
    U mnie wczoraj jogurtowo....lekko mi się już przejadło ale głód czuję! zazdroszczę Wam tego "pustego" uczucia usmiech.gif za dużo myślę o jedzeniu, ale do jutro do pierwszego dnia z warzywkami wytrzymam!
    Komplementy dodają siły!
  • Kraso 2017.03.09 [10:47]
    Nie daj sie Wymówka usmiech.gif dasz rade,uzupełnisz jadłospis warzywkami bedzie ok. Nie masz takiej dużej wagi wiec nie trzeba wiele dla wspaniałego efektu usmiech.gif
    ja to sie tak już przyzwyczaiłam do tych białek,ze już nawet warzywka mnie specjalnie nie kręcą usmiech.gif
    Póki co nic zakazanego mnie nie kusi . Moja determinacja jest wielka.
    Wczoraj właśnie stwierdziłam ,że muszę kupić nowe spodnie ,bo moje ulubione wiszą nieestetycznie. Co za radość usmiech.gif
  • robag 2017.03.10 [18:26]
    Kraso
    Mam nadzieję że już zaliczyłaś galerię hi
    Fajne uczucie nie?
    A ja dziś piekę dwa ciasta- zostałam poproszona więc powącham, obliżę palce i oddam usmiech.gif
  • Kraso 2017.03.11 [12:35]
    Hej usmiech.gif
    Galerie zaliczam dzisiaj usmiech.gif
    Codziennie odkrywam jakąś cześc garderoby ,która była za mała a teraz jest " w sam raz" , bo generalnie wiecej byłam mniejsza niż wieksza usmiech.gif
    Z ćwiczeniami tylko niezbyt dobrze ,bo jestem nieco chorszawa smutas.gif
    MIłej sobytyusmiech.gif
  • Kraso 2017.03.13 [20:49]
    Hej ,hej co tu tak cicho?
    Gdzie jesteście kolezanki???????????
  • robag 2017.03.14 [21:38]
    Hej dziewczyny
    Wybaczcie nieobecność ale praca górą i nawet nie miałam kiedy zaglądaćusmiech.gif
    Ale co tu taka cisza? No już mi tu pisać jak efekty diety,jak kilogramy spadają? No już mi do raportu hi hi
  • Kraso 2017.03.15 [10:09]
    Robag usmiech.gif no...............wybaczamy.
    ja trwam w diecie, jakoś mi nie robi róznicy co jem ...........nic "zakazanego" mnie nie kusi,jest ok.
    Waga , bez szaleństw,ale nie jest zle.
    Myslę,że najważniejsze jest to ,ze mogę przejść obojętnie obok ........ptasiego mleczka waniliowego, ciasta, chleba i oby tak było to będzie dobrze.
  • Fryjerowiczka 2017.03.15 [11:59]
    Hej dziewczyny czy mogłabym do Was dołączyć. Od jutra zaczynam. Jestem mega gruba smutas.gif
  • Kraso 2017.03.15 [15:28]
    Witaj Fryjerowiczko usmiech.gif
    Z nami na bank schudniesz oczko.gif
  • robag 2017.03.15 [16:57]
    Jasne że możesz, zapraszamyusmiech.gif
    My wszystkie grube ale odważne bo tutaj razem dajemy radę więc głowa do góry i pogadamy za miesiąc,oj inaczej spojrzysz na świat,my ci to gwarantujemy prawda dziewczyny?
    U mnie dziś kurczak duszony w warzywach, zostało mi jeszcze na jutro.
    A co u was? Mam nadzieję że się nie ważycieoczko.gif a może ustalimy termin i wszystkie się wtedy zważymy,co wy na to ?
  • ewelonka37 2017.03.17 [00:48]
    Przyłączam sie, nie wiedzialam co to za dieta, poszperałam iii jest bardzo ciekawa usmiech.gif jak ktos tez nie zna, to tutaj uzupełniałam wiedze http://dieta-odchudzajaca.com.pl/dieta-dukana /
  • Kraso 2017.03.18 [07:48]
    Hej , hej to ja znowu nawołuję koleżanki-dukanki usmiech.gif
  • robag 2017.03.18 [17:32]
    Kraso racja,co tu tak cicho,tylko nie mówcie że zrezygnowałyscie!
    U mnie dzień jak co dzień,ale coś mnie ostatnio kusi na zabronione,byłam w pizzy hut ale wybrałam tylko bar sałatkowy,oj dzielna jestemusmiech.gif
  • Takatamjakas 2017.03.18 [21:18]
    Hej wszystkim. Na zmodyfikowanym dukanie (zawsze jaslam owoce) udalo mi sie schudnac 10 kg i utrzymac. Teraz dwa wrocily (urlop) wiec sobie mala powtorke robie przed latem! Chcialabym sie dolaczyc i wam pokibicowac!
  • robag 2017.03.18 [21:28]
    Hej Taka.....
    Cóż za trudny pseudonim hi
    Zdradź mi proszę sekret modyfikacji bo ja też modyfikuję więc liczę na nowe pomysły
    edytowano 2017.03.18 [21:28]
  • Kraso 2017.03.19 [11:34]
    Hejkausmiech.gif
    Ja stosuję się do zaleceń i wcale mnie nie ciągiem do zakazanych pokarmów.Moja motywacja działa.
    Upiekłam pyszny/jak zawsze /sernik i nawet nie spróbowałam odrobiny,a co najważniejsze nie jestem z tego powodu nieszczęśliwa.
    Jedyne czego żałuję to że wcześniej np w listopadzie nie rozpoczęłam przygody z Dukanem.Byłabym super laska na wiosnę,a tak to będę tylko laska hihi
    Trwam
    A co u Was?
  • robag 2017.03.19 [16:20]
    No Kraso dzielna dziewczyna jesteśusmiech.gif
    U mnie dziś rosołek i tyle. Wiecie jakoś nie myślę o diecie,tak sobie życie leci,nawet się nie ważę i nie mierzę,co ubiorę to dobre lub luźne,może jak wreszcie ta wiosna nadejdzie to mnie jakoś pobudzi,czekam z utęsknieniem hi
  • robag 2017.03.20 [21:45]
    Oj laski coś słabo wam idzie na forum. Wnioski mam dwa: albo lenistwo się wkradło w parze z nudą,lub dieta lekko zboczyła z torówoczko.gif
    Ale co ja mogę hi hi
  • Kraso 2017.03.21 [09:34]
    Hej
    Ja jestem na właściwych torach i idzie mi całkiem dobrze.
    A reszta?
  • Takatamjakas 2017.03.21 [15:38]
    Hej Robag, znajomi mnie namowili na dukana ale bardzo szybko sobie zdalam sprawe ze to nie dla mnie. Wiec wyrzucilam wszystkie wegle z diety ale zostawilam sery (zolte i biale), warzywa wazystkie i owoce wszystkie, do tego jem regularnie peanut butter bo ma bardzo malo wegli za to sporo bialka i tluszczow. Do tego jem sporo orzechow roznych i migdalow.
    Z powodu duzej ilosci tluszczu musze ograniczac ilosci, ale nie przeszkadza mi to bo tluszcze sa sycace. Tak dziennie jem 1400-1500 kcal.
  • robag 2017.03.21 [18:09]
    No właśnie ja pomału myślę nad modyfikacją bo brakuje mi owoców. Ogólnie to już fajnie schudłam,teraz mogę lekko zwolnić lecz nie rezygnuję,tego jestem pewna bo to jeszcze nie koniec. Ale chyba dołożę owoce i jakiś normalny obiad w niedzielę. Myślę że to mi będzie odpowiadało.
    A ja dziś o zupce pomidorowej z kurczakiem i herbatkiusmiech.gif
    A jak powitanie wiosny dziewczyny?
    edytowano 2017.03.21 [18:09]
  • robag 2017.03.26 [06:47]
    No tak,dalej nikogo,nie mam się nawet komu wyspowiadaćsmutas.gif
    Tak wczoraj pojadłam zakazanych potraw, że mam ogromne wyrzuty sumienia. Jest mi źle,boli mnie brzuch i jest niedziela siódma rano a mnie sumienie nie daje spać tylko piszę grzechy na forum, masakra!
    Kajam się sama przed sobą, żałuje kur... po co mi to było!
    Dziewczyny nie warto!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...