Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcia08

Dieta DUKAN start 20 marzec 2014 !!

Polecane posty

Witajcie ;-)) Od jutra rozpoczynam dietę Dukana, już dziś zrobiłam odpowiednie zakupy i przygotowałam jedzonko na jutro :) Coś o mnie: Waga 62,5 kg Wymiary: ramię 29 cm biust 87 cm talia 67 cm brzuch 84 cm pupa 99 cm uda 96 cm udo 58 cm Cel to waga 55 kg i oczywiście mniej centymetrów!!! Ktoś się przyłączy,razem zawsze raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mileniaa87
hey ja dzisiaj zaczełam i dolacze :) to ile wzysz..? ja po ciazy bardzo duzo ehh ok 85kg buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak fajnie, towarzystwo przy diecie zawsze pomaga ;-)) Ja ważę 62,5 kg! Ta stopka była jeszcze z tamtego roku, nie wiedziałam jak się jej pozbyć :) Mam w czerwcu i lipcu dwa wesela więc muszę koniecznie zrzucić niepotrzebne kg :) Ja właśnie siędzę w pracy i zjdałam już pierwszy posiłek, na śniadanie był twaróg lekki i mówię mu fuuuuuuj ;-) Na drugie mam serek wiejski a potem makrelka i kolacja znów serek wiejski a ty ?? Miłego dukanowego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mileniaa87
Chciałabym miec Twoja wage ehh ,ja spijam kawke.. i z dzieckiem w domku jestem pozneij idziemy na zakupy dukanowe oraz dla dziecka i meza inny obiad robie.. ale nawet mnie to nie boli bo jestem zdeterminowana na maxa... lepiej wygladac i tyle;) a zaraz na sniadanie planuje jajeczka zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj napewo osiągniesz taką wagę :)!! Mi się marzy waga 55 kg bo taką też wcześniej miałam ale niestety roztyłam się po tabletkach antykoncepcyjnych i potem było mi to ciężko zrzucić ;/ A stosujesz tylko dietę, czy planujesz coś ćwiczyć a może już cwiczysz z dzidziusiem ;-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga36 torun
Witam dziewczyny przyłacze sie do Was , zawsze razniej i moze to troszke zmobilizuje mnie ;) ja waze az 85 kg a moj wzrost to 178 ;) mam 7 tyg byz zgubic 10 kg:( w cuda nie wierze ale.... bede robic co w mojej mocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ;) dołacze do WAS zawsze razniej i byc moze zmobilizujecie mnie;)Waże 85kg AŻ! WZROST 178CM ,marze by zejsc do 75 kg w 7 tyg ,myslicie ze dam rade?;) pozdrawiam wytrwalosci zycze sobie i WAM LASKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcia, ile masz wzrostu? Bo oceniając po wymiarach, to wysoka jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo jak super, że jeszcze ktoś dołączył :) Ja mam wzrost 1.70 ;-) Marta36Toruń- napewno dasze radę ja jestem dziś trzeci dzień na diecie i zawsze w każdą sobotę się mierze i waże i dziś już 2 kg mniej!!!! Motywuje mnie to jeszcze bardziej, tylko cholerne boczki są najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam 178cm ;) wiec wielkolud;) no boki masakra u mnie i ten brzuch;) lata za barem piwko;) ciaza , zostanie mi na bank skora:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe najlepiej się jeszcze mierzyć :) Na centymetrze szybciej widać chyba różnice. A ty marta tylko dieta czy może coś ćwiczysz też? Ja juz po śniadanku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUTKANUTKA
witam dziewczyny .zaczelam 13.marca 2014 roku . waga startowa 105 kg. przy wzroscie 164 . mialam 10 dni 1 fazy I od dzis 23. marca przechodze do fazy 2 startuje faze 2 z 99 kg. sniadanie ; oczywiscie dwie lyzki otrebow owsianych z mlekiem frre fat ,potem piers z kurczaka gotowana,ogorek,papryka I mam za soba 2 litry wody a jest dopiero 14 :) trzymam za was kciuki dziewczyny bo przedemna daleka droga. chce dodac ,ze mam niedoczynnosc tarczycy I biore eltroxin 75. ale nie dam sie ,bede walczyc bo jeszcze troszke zycia przedemna .buziaki caluje was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta dieta jest raczej niezdrowa , nie macie obaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć laski. ja dziś dałam plame zjadlam małą porcje frytek a pozniej loda . Od jutra tylko twarozek , kefir jajka i waze sie w sobote. TERAZ\ BYŁAM SIE ZWAŻYC 86! od jutra koniec , niestety co do cwiczen Marcia jestem len , ale na poczatek po 25 brzuszkow rano i wieczorem bede robic;;)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUTKANUTKA
MARTA36TORUN martus ja rowniez na samym poczatku odkladalam ten SADNY ;) dzien rozpoczecia diety . ale w koncu sie udalo . dasz rade od jutra I zobaczysz jaka bedziesz szczesliwa . czy ktoras z was ma ksiazke dukana . ja jej niestety nie posiadam . mieszkam w irlandii wiec zabardzo nie mam jak skoczyc kupic do ksiegarni po polsku. chce sie zapytac jakie miesa dokladnie I warzywa wchodza w faze druga. tak z ksiazki nie z roznych forow . hihi ale mi sie napisalo . ja dzis mam okres wiec nie zaluje sobie jedzonka .czyli oprocz tego co pisalam we wczesniejszym poscie zjadlam jeszcze 3 jajka na mleku ,tunczyka w puszce (malego ) reszte dopadl kot. no I poszlam kupic sobie sopocka drobiowa kielbase 20 dkg. I wsunelam z ogorkami kiszonymi. do tego dorzucilam 1,5 litra wody . buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUTKANUTKA
marcia08 zalozylas ten watek w rocznice smierci mojego taty ,a on zawsze mowil ,zebym "koryto" z jedzeniem wyzej sobie zawiesila. wiec ta data dodala mi to bardziej sil.. schudne dla niego I dla siebie I zobacze sie prawdziwa kobieta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dwa miesiace temu spadlam 8g przez poltora miesiaca niestety po powrocie do domku poszlam rowno spowrotemm a nawet z nadwzyka , LAE TYLKO I WYLACZNIE MOJA WINA :) FRYTY , NAPOJE GAZOWANIE ITD ITD . Teraz juz musze sie pilnowac;) Wiec zaczynam ;) na serio od juterka :)ANUTKAANUTKA ja nie znam dokladnej diety dukana też , bede jadla szpinak papryke ogorka i pomidory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANUTKANUTKA - Witamy Cię :) 6 kg w 10 dni to mega super wynik !!!!! Tylko pozazdrościć. Link dla ciebie do książki Dukana: http://www.dieta-da.ru/books/Ya_ne_mogy_pohudet_Pierre%20Dukan(polskiy).pdf MARTA36TORUN ja czytałam juz na wielu innych forach, że ta dieta rzeczywiście nie jest jakaś super bezpieczna i dlatego nie można jej stosować dłużej niż 5 tygodni i trzeba bardzo dużo pić aby nerkom nic się nie stało i ci co przytyli efekt "jojo" sami pisali że zaczęli spowrotem bardzo dużo jeść ;/ Powiem wam dziewczyny, że jak się zaprzemy i będziemy się nawzajem mobilizować to damy radę! Pamiętajcie że po skonczonej diecie dalej trzeba się mobilizować abyśmy się pilnowały: Ja dziś zjadłam tak: Sniadanie jajecznica Potem serek wiejski Na obiad stek upieczony w piekarniku Kolacja surimi. I oczywiście wytrąbiłam całą butelkę wody :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dla mnie picie wody to masakra ;) bardzo malo pije a wiem ze trzeba Wiec to tez musze realizowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUTKANUTKA
witam kochane u mnie w irlandii pogoda dzis do d**y I ja sie czuje nieszczegolnie brzuch z okresu mnie boli. ale skoczylam rano do sklepu I na sniadanie ; pomidor paprika salata lodowa szczypiorek ogorek kiszony ogorek zwykly :) zrobilam z tego salatke z dodatkiem szczypty soli I pieprzu pycha teraz zdazylam juz zjesc filet z kurczaka gotowany . waga stoi w miejscu od momentu przejscia na druga faze 99.200 dzis ale mysle,ze to z powodu okresu marcia08 ta stornka mi sie otwiera po rosyjsku I nie dam rady jej otworzyc MARTA36TORUN ty dzis mialas zaczac na 100% wiec czekamy na twoj jadlospisik ,dla mnie woda tez duzy problem ale wlewam w siebie I pije rowniez jak mi sie chce slodkiego cole zero kalori marcia08 napisz mi jeszce jaki ty stek pieczesz I czy mozna I jak go robisz ,bo wieprzowego ponoc nie mozna narazie sie nie wyslilam w wyszukiwaniu innych produktow procz drobiu I tego co wiem co mozna jesc w fazie 2 ,ale wiem,ze mi to sie predzej czy pozniej znudzi ;) nie mozemy sie poddawac do konca rozgryziemy te nasz tluszczyki ,precz z mnim I zero powrotow. wiec trzeba przebrnac cala dietke krok po kroczku I do celu . a potem bedziemy sie smiac radosnie . spadam kochane musze zrobic kolo siebie takie tam pielegnacyjne zabiegi ,w srode mykam na kurs fryzjerski wiec musze jakos wygladac by nie straszyc hihi buziaki I co to ta kolacja surimi ? lykam wode papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! U mnie w Warszawie też okropna pogoda zimno, deszczowo i ponuro ;/ ANUTKANUTKA- wystarczy że wpiszesz sobie w google "dukan książka pdf" i ci odrazu wyskoczy" A jeśli chodzi o stek to kupiłam wczoraj wołowy (według tabeli można) trochę go przyparwiłam przyprawą do mięs Knora na folie alimuniową i do piekarnika 200 stopni na 30 minut i wyszedł naprawde smaczny! A surimi to są takie pałeczki krabowe! Jeśli lubisz ryby i owoce morza to polecam, ja to w sumie teraz się zafiksowałam na punkcie ryb :) Powidzenia na kursie fryzjerskim! MARTA36TORUN- no dokładnie Martusia pisz szybciutko co dziś dukanowego wszamałaś ;-)) A mój dzisiejszy jadłospis to: śniadanie- 2 jajka na twardo, II śniadanie- serek wiejski Obiad- krewetki (w piekarniku pieczone) Podwieczorek- jogurt naturalny No i oczywiście butelka wody niegazowanej ;-) Teraz lece na godzinke na siłownie poćwicze trochę na orbiterku i potem po zakupki na jutro! Buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny;) wiec z woda jak mowilam litr i to na sile ... do tej pory wypilam 3 szklanki kefiru , 2 twarozki w tym do jednego wkroilam sobie ogorka swiezego 2 jajka i wypilam 3 kubeczki czerwonej herbaty w kostkach:)Za pol godz kolacja wiec koncze dzien szklanka kefiru ..Ale? na wrazie czego mam kupione ogorki konserwowe zeby cos skubnac:) U mnie pogoda w niemczech pokrecona raz slonce raz ulewa a wczoraj grad w słoncu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moze jakos sie zgadamy na fb ;) tutaj czesto sie mijamy ja bylam tu dzis z 10 razy ale zadnej z was nie bylo pozdrowionka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) za mna kawa i szklanka kefiru wypita ;) na obiad robie dzis karkoweczke wiec to dla mnie wyzwanie , zeby przy niej jesc jogurt z muslii;) trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ah te diety! niektore sa reweacyjne jak sie ma taki apetyt :) www.youtube.com/watch?v=dwA2eq3m_c0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie, czy ja mogę dołączyć do was?Jestem na dukanie od wczoraj a do zrzucenia mam sporo,moze na razie nie powiem bo wstyd.Przygarniecie mnie w grupie zawsze raźniej i większa mobilizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUTKANUTKA
waga poranna 98.500 dzis powtorka z rozrywki to co wczoraj czyli salata pomidor ogorek paprika szczypiorek ogorek kiszony + piers z kurczaka + salamon (ryba ) trzy kawalki sie pieka nie wiem czy je dam rade zjesc bo apetyt mi znacznie spade I wmuszam w siebie jedzonka + wieczorkiem jak dam rade twarozek 0% oczywiscie wody nie pije narazie duzo bo mam wyjscie za mna dwie kawy cola light marcia08 znalazlam ksiazke w pdf. poczytalam I jetem w gotowosci I plena energy MARTA36TORUN tak jakos cieniutko sie do siebie przykladasz martusiu z tego co wiem karczek nie zabardzo sie nadaje na dukana I do tego jogurt z muslli cienko to widze :) ale twoja wola twoja sila marcia08 zapodaj jak tam u ciebie waga stoi czy sie zmniejszasz :) buziaki dla was :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×