Odpowiedz na ten temat

Dieta HCG

• gość 2017.02.26 [11:10]
    Up
  • gość 2017.02.26 [22:32]
    Nie potrafię zamówić granulek hcg na tej amerykańskiej stronie,pomógł by mi ktoś?
  • spairo1741 2017.02.27 [08:21]
    mija 28+2 dni mojej diety hCG.
    obecna waga to 90 kg.
    w tym czwartym tygodniu spadki dzienne są większe tak po 0.7 - 0.9 kg, nie wiem czym to jest spowodowane.
    jednocześnie organizm jakoś się buntuje do tej nowej wagi, musi sie przyzwyczaić, nie ma wyboru.
    jednocześnie powoli konczy sie mój detox, równoległy z hCG oraz pobieranie płynu informacyjnego.
    mam nadzieje , że komórki się zregeneruja, miały na to 2,5 miesiąca czasu.
    humor raczej dopisuje ale euforii nie ma.
    cały czas nie mam łaknienia, jej wg harmonogramu, inaczej to bym chyba znikł.
    mysle, czy nie przedłużyc tej diety, zobaczymy jak przejdzie 5 i 6 tydzień.
    biorę granulki informacyjne, to nie ma uzależnienia od hormonu.
    pozdrowienia dla reszty hcg-manów.
  • gość 2017.02.27 [08:33]
    Spairo podaj proszę gdzie kupowałeś swoje granulki.
    Jaki masz spadek przez te 28 dni?
  • gość weronika 2017.02.27 [10:31]
    Zieloneczko, no właśnie nie wiem, co się dzieje z Dziewczynami, które tu pisały. Co z Winner?
    Rozumiem, że zaczęłaś kolejne podejście? Teraz w zimie, podziwiam Cię, ja bym się nie odważyła, miałam kłopoty z termoregulacją nawet latem.
    Dokładnie tak jest, że kluczowe jest wyjście z diety, nie sama dieta nawet, podobnie jak w przypadku każdej innej diety, nie sztuką jest schudnąć, sztuką jest utrzymać spadek, trwale, bez jojo.
    o
    U mnie ok, choć objadłam się pączkami jak potłuczona, ale już wróciłam na normalne tory i na ostatki nie zamierzam nic smażyć, czy piec.
    Perfumy różne kupuję, całą masę, zarówno vintage jak i perfumy niszowe, których ceny są ogromne. pechowiec.gif
    Już chyba bezpieczniejsze były książki, przynajmniej dla budżetu jezyk.gif
    oo
    Granulek nie da się kupić z tej strony do Polski, najlepiej mieć kogoś w USA lub Kanadzie, kto nam je wyśle po prostu.
    Szkoda, bo są doskonała i pewne w działaniu.
    Nadal osobiście nie mam żadnego przekonania do preparatów dostępnych w Polsce, uważam, że jedyny pewny środek to po prostu pregnyl.
    Miłego tygodnia usmiech.giflapka.gif
  • gość mona 2017.02.27 [15:32]
    2 tydzień u mnie i spadek minus 5kg, miałam w tym dwa dni "zagubienia" ale jak poprzedniczka wrocilam do diety. Co do samych granulek i ich działania ,nie do końca czuje ze działają ze nie czuje się łaknienia bo walczę ze soba czasami by nie zjeść tego czy tamtego. Ale biorę wg zaleceń. Generalnie większość dni przebiega pomyślnie ,może też wynika t z tego iz odkąd pamiętam kiedy byłam.na jakiejś diecie zawsze dodawała mi Energi i optymizmu. Wiec myślę że też jest i tu. Marzne marzne marzne.....cholernie mi zimno. Dlatego często mocze nóżki w ciepłej kąpieli co poprawia mi krążenie. Odpukać brne do przodu pełna dobrego nastawienia....pozdrawiam. ps. Granulki były zamawiane na allegro
  • gość Lenka 2017.03.01 [13:30]
    31 stycznia rozpoczęłam obżarstwo, waga startowa 94kg, od 2 lutego 500kcal, ani razu się nie złamałam z niczym. wytrwałam i trwam dalej. Kupiłam kurację na 21 dni ale po konsultacji z Panią sprzedająca kurację przedłużyłam do 28 dni. Po 28 dniach 11kg mniej !!! Istny cud. Trwam na wychodzeniu... do HCG na pewno jeszcze powrócę bo mam spory nadbagaż. Dziś waga pokazuje 82,5kg usmiech.gif ogromne dziękuję się należy do każdej osoby z forum, sporo podpowiedzi tu znalazłam. pozdrawiam i życzę powodzenia
  • spairo1741 2017.03.01 [15:34]
    @gosc
    ja sam produkuje sobie granulki, inaczej granulki kupuję na alegro a sam sobie nagrywam granulki.
    pisałem wyżej o tym, zakupilismy przyrząd Reprinter (grupowo) i on może kopiować granulki.
    wzorzec dostaliśmy w gabinecie biorezonansu, pani nam nagrała granulki wzorcowe na urządzeniu pod nazwą ENSO.
    ja od początku diety zjechałam ponad 10 kg, jeszcze mam 9 dni, powinno jeszcze coś zjechać.
    najgorsze przede mną, wychodzenie z diety oraz stabilizacja, na tym poległo chyba 95 % ludzi stosujących diete hCG.
    pozdrowienia.
  • gość 2017.03.01 [16:05]
    Witam , wszystkich na hCG zamierzam zacząć dietę od 12 marca . Widzę ze same sukcesy . Lenka mogę się dowiedzieć jakie menu masz ? Pozdrawiam
  • gośćLenka 2017.03.02 [09:18]
    mój 1 tydzień
    godz 8.30 Śniadanie:
    - niesłodzone napoje (herbata, kawa czarna, rumianek) w dowolnych ilościach. 1 x owoc
    Obiad godz 11.30 i kolacja godz 19:30 :
    - 100 g chudego mięsa z piersi kurczaka
    - 150-200 g warzyw (szpinak, pomidor, brokuł, kalafior, cebula, rzodkiewki, ogórek, szparagi, kapusta) - 50 kcal
    i kolacja godz 19:30 :
    przekąska godz 15:30
    - 1 kromka pieczywa chrupkiego 10 g (zamiast włoskiego grissini) - 35 kcal
    - 150 g owocu (małe jabłko, pomarańcza, 6 truskawek lub 1/2 grejpfruta) - 70 kcal
    - dużo pije wody
    - nie słodzę
    - sok z cytryny 1 x dziennie
    Od drugiego tygodnia obiad i kolacje brałam z przepisów na blogu http://evamaria.li/dieta-hcg-przepisy/
    HCG brałam zawsze 15min przed posiłkiem
  • gośćLenka 2017.03.02 [09:22]
    mój 1 tydzień
    godz 8.30 Śniadanie:
    - niesłodzone napoje (herbata, kawa czarna, rumianek) w dowolnych ilościach. 1 x owoc
    Obiad godz 11.30 i kolacja godz 19:30 :
    - 100 g chudego mięsa z piersi kurczaka
    - 150-200 g warzyw (szpinak, pomidor, brokuł, kalafior, cebula, rzodkiewki, ogórek, szparagi, kapusta) - 50 kcal
    przekąska godz 15:30
    - 1 kromka pieczywa chrupkiego 10 g (zamiast włoskiego grissini) - 35 kcal
    - 150 g owocu (małe jabłko, pomarańcza, 6 truskawek lub 1/2 grejpfruta) - 70 kcal
    - dużo pije wody
    - nie słodzę
    - sok z cytryny 1 x dziennie
    Od drugiego tygodnia obiad i kolacje brałam z przepisów na blogu http://evamaria.li/dieta-hcg-przepisy/
    HCG brałam zawsze 15min przed posiłkiem
  • spairo1741 2017.03.02 [15:35]
    no mały klops, złapało mnie zatrucie pokarmowe od mięsa tatar.
    waga automatycznie staneła przez 3 kolejne dni.
    jak tak dalej będzie stać to chyba zwiekszę ilość granulek z hCG.
    naturalnie trzeba będzie chyba przedłużyć tę dietę o te "stracone dni".
    inna możliwość, że waga staneła oprócz tego zatrucia, to że właśnie dobiłem do swojej poprzedniej wagi w życiu.
    organizm to zapamiętuje i trudno wtedy zbić wagę niżej, udaje się w końcu ale długo to trwa.
  • gość 2017.03.02 [19:42]
    Dziękuje Lenka za odpowiedz i trzymam za wszystkich kciuki
  • gośćLenka 2017.03.03 [08:12]
    gość nie ma za co ! powodzenia !
  • Winner2017 2017.03.03 [13:11]
    A ja niestety z przykrością stwierdzam, że się poddałam ....
    Chyba to nie był mój czas na dietę tym razem.
    Tak więc nie jestem juz na hcg - byłam na 500 kcal bodajże z 10 czy 11 dni.
    Ale zauważyłam coś ciekawego - choć nie wiem, czy to akurat zasluga HCG - slodycze nie smakują mi już tak bardzo jak kiedyś. To znaczy mam na nie chętkę i kupuję, ale jak zaczyjnam jeść to czuję rozczarowanie smakowe - czekolada wydaje mi się mega tłusta, ciasta średnie - nie rozkuszuję się nimi jak kiedyś. Może to dobry znak .....
  • Winner2017 2017.03.03 [13:13]
    Zastanawiałam się, czy nie zacząć ponownie, ale przerzuciłam się tym razem na dietę warzywno-owocową usmiech.gif Zobaczymy jak mi to pójdzie usmiech.gif
  • gość weronika 2017.03.06 [10:06]
    To powodzenia Winerku usmiech.gif
    A u Was jak?
    Jak tam Zielonko, dajesz radę na diecie przy takim natłoku pracy?
    A Ty Fionka? Co u Ciebie?
    Pozostali?
    00
    Ja od 2 dni jestem zdruzgotana, bo zginął tragicznie przyjaciel mojej córki. Nie mogę się otrząsnąć, nie wiem nawet, jak jego rodzina się trzyma skoro mnie tak siekło i po nocach spać nie mogę...
    Martwię się też o własne dziecko, które to bardzo źle znosi, a ostatnio i tak miała pod górkę i jakieś stany depresyjne ją brały smutas.gif
    Zdrowia Wam życzę, przede wszystkim tego. Zdrowia i życia.
    lapka.gif
  • gośćzielona 2017.03.06 [10:33]
    CZeść dziewczyny, Winner zaglądaj do nasusmiech.gif
    Weroniko przykro mi z powodu tej tragedii.
    Cóż mogę napisać, Krishnamurti, gdy umarł Jego brat on bardzo bardzo cierpiał, a jednocześnie:
    „Na płaszczyźnie fizycznej mogliśmy zostać rozdzieleni, a teraz jesteśmy nierozdzielni (...) Bowiem mój brat i ja jesteśmy jednym. Jako Krishnamurti mam teraz większy zapał, większą wiarę, większe współczucie i większą miłość, bo teraz jest we mnie również ciało, Istota Nityanandy (...) Wiem, jak płakać w milczeniu, ale to rzecz ludzka. Wiem teraz z większą niż kiedykolwiek pewnością, że istnieje w życiu Prawdziwe piękno, Prawdziwe szczęście, którego nie może zniweczyć żadne zdarzenie fizyczne; wielka siła, której nie mogą osłabić przemijające fakty i Wielka miłość, która jest trwała, nieprzemijająca i niezwyciężona.”
    Niech te słowa pomogą złagodzić ból.
    Wagowa na razie bz.
    Doładowanie i to co schudłam to przy niedozwolonym jedzeniu przybywa, cofamy się o trzy dni. Mimo, że wagowo się nie zmienia to w pasie jakby trochę mniej.
    Przerwałam na 3 dni(okres) i dzisiaj wracam.
  • gość weronika 2017.03.07 [10:20]
    Dziękuję Zielonko, ale na razie nic nie pomaga. Jest coraz gorzej, aż do pogrzebu, myślę, tak będzie. Może potem przyjdzie jakakolwiek ulga smutas.gif
    lapka.gifkwiatek.gif
  • spairo1741 2017.03.07 [19:42]
    po tym moim zatruciu waga staneła prawie na 7 dni, płakać się chce.
    teraz trochę ruszyła o te - 0.5 kg.
    zwiększanie ilości granulek chyba nie pomaga.
    obecnie jest 39 dzien diety i chyba zakończę na 43 dniu, jak mówi procedura.
    nie bede przedłużał diety , ponieważ jak doczytałem o problemach przy wychodzeniu z diety, to na tym chcę się skupić.
    nie poddawajcie się dziewczyny, można kupić sobie ładny ciuch i humor się poprawi.
    pozdrowienia.
  • Winner2017 2017.03.14 [20:20]
    No nic, zaczęłam raz jeszcze. Może tym razem wytrwam. Póki co za mną ładowanie i dziś pierwszy dzień na 500 kcal.
    Waga sprzed ładowania 64,8 kg, ale po ładowaniu już 67,2.
    Czy można przez 2 dni "przytyc" 2,4 kg?
  • gość 2017.03.15 [10:18]
    Witam , ja tez jestem na 500 cal drugi dzień i po wielkim obżarstwie przybrałem 3 kg a dzisiaj doznałam szoku 2 kg w dół .myslalam ze waga złe pokazuje ale jest Ok
  • gość weronika 2017.03.15 [12:03]
    Cześć usmiech.gif
    Można przybrać Winerku i więcej jak się zje dużo węglowodanów i doładuje glikogen wątrobowy. Stąd konieczność przed operacjami bariatrycznymi zmniejszenia wątroby, diety restrykcyjne i bezwęglowodanowe niemal. Zmniejsza się wątroba, spada woda i nagle 2-3 kg leci w dół.
    Świetnie, że wątek nie zaginął usmiech.gif
    Powodzenia Wszystkim z HCG serduszko.gifkwiatek.gif
    oo
    U mnie ok, choć trochę się rozbujałam z jedzeniem, znów ciasta smutas.gif
    Powoli wracam do zdrowego żarełka, ja się po prostu źle czuję na wysokich węglach, a ciągle i ciągle sobie to robię.,. pechowiec.gif
    Miłego tygodnia usmiech.giflapka.gif
  • gość Asia 2017.03.15 [12:42]
    Witam
    Jestem 3dzień na diecie kropelkowej hcg. Czuje sie zdecydowanie lepiej,500kalorii nie jest problemem, czuje luzniejsze ciuchy ale waga nie drgnęła
  • gośćNatka 2017.03.16 [09:16]
    Witam
    Od soboty zaczynam dietę, będę używać pregnyl. Jakie używacie kosmetyki podczas diety?
  • Winner2017 2017.03.16 [09:24]
    Dwa dni na 500 kcal za mną - chociaż woczoraj kalorii było więcej .... Jakoś nie idą mi diety tej zimy ........
    W każdym razie po 2 dniach dopieor zgubilam co nadrobiłam przez ladowanie, więc w sumie dopiero jutro będzie (zakładam, ze będzie) prawdziwy spadek.
    Natka - ja używam balsamu Aveeno - ten, który polecały osoby na hcg na gazeta.pl. Kupiłam go na Allegro. Kosztował chyba z 80 zł, ale to duża butla, więc stosowałam go już w ubieglym roku i jeszcze na teraz mam sporo. Póki co smaruję tylko twarz i dlonie, a jak mi się zacznie przesuszać ciało to posmaruję i ciało usmiech.gif
  • spairo1741 2017.03.16 [13:41]
    49 + 2 dni diety hCG.
    ostatnio waga spadała bardzo mało , tak 0.1 - 0.2 kg na dzień.
    granulki z informacją odstawione, zaczynamy 3 dni bez hormonów.
    a potem to wychodzenie z diety chyba też 40 dni.
    małe podsumowanie - waga spadla w tym czasie około 13 kg, czuję się o wiele lepiej, nie było euforii, ponieważ stosowałem dodatkowo ostry detoks, masaże oraz terapie Bowena dodatkowo.
    cały czas podczas "kuracji" nie miałem ochoty na posiłki, jadłem wg harmonogramu.
    pozdrowienia.
  • Gosc Gosia 2017.03.16 [14:22]
    Witam , wczoraj 2kg w dół a dziś 1,30
  • gośćNatka 2017.03.20 [10:55]
    W weekend miałam etap ładowania, od dzisiaj dieta 500 kcal. Wczoraj normalnie miałam stracha czy dam radę, aż mnie brzuch z nerwów bolał.
  • gość Asia 2017.03.23 [08:24]
    Jakie moga byc objawy uboczne stosowania kropli hcg podczas miesiaczki.w tydzien schudlam 4kg, dzis pierwszy dzien okresu i nagle waga +3kg
    Co sie dzieje?pomocy

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...