Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malinkowe_baby

dieta i ćwiczenia minus 10 kg w miesiąc

Polecane posty

Gość malinkowe_baby

po tyg ćwiczeń i odchudzania sie daje zawsze spokój ale tym razem bedzie inaczej kto ze mna?? waze 67 kg cel za miesiąc 28.czerwca 57 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkowe_baby
kto ze mna?? dawac napewno do wakacji ktoś chce zgubic 10 kg!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję,że Wam się uda:)mój organizm niestety nigdy nie był do tego zdolny żebym nie wiem co robiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja waże 52 i chciałabym poniżej 50 zejśc:) ale potrzebuje wsparcia psychicznego:) i chciałabym miec płaski brzuszek ale laski co robicie dokładnie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daliana
a moge ja sie przylaczyc????tez chce 10kilo:)do wakacji czyli do lipca tak????a co macie zamiar cwiczyc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciała tak z 10 kg schudnąć. Szczególnie zgubić nadmiar tłuszczyku na brzuch i udach:) no właśnie... jak ćwiczymy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Monika widze ta sama potrzeba:) jak sie umawiamy?? ja kiedys robiłam brzuszki... ale tak że miałam nogi na łóżku siostra je trzymała i heja do góry tak od 50 zaczynałam... ale co z udkami?? zaczęłam stosowac balsam ujędrniający alenie wiem czy to coś pomoże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj kupiłam sobie krem pop którym niby po tygodniu maja być widoczne efekty:) a o i dzisiaj skakanka poszła w ruch. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ładne nogi,uda proponuje skakac na skakance.dodatkowo kosmetyk ujędrniający-czy na celulitis,owinąć sie folią spożywcza i ćwiczyć.naprawde pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już postanowiłam... :) zero słodyczy, chipsów i do tego skakanka i zobaczymy czy będą jakiekolwiek efekty... A wy kobiety dawajcie znać jak wam idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, piszę na ilku topikach, ale zawsze cel jest jeden !!! 10 kilo w dół !!! Jak długo na tej skakance?? Tzn ile minut dziennie, czy może ile podskoków ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja staram się ćwiczyć codziennie 2 razy po 100 podskoków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stys
Przyłączam się:) Dzisiaj nie jem już nic- pokaźne śniadanko starczy mi do jutra, bede tylko duzo pila i może wieczorkiem na sauenke skoczę to rano powinno byc 1 kg mniej na wadze:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np biegalam i bardzo zeszczuplały mi nogi.. naprawde..:) polecam, a na brzuch podobno hula-hop, niedługo sama kupie i sie przekonam:) skakanka jest ok ale nie na długo, bo ojej siostrze bardzo sie rozbudowały nogi i łydki po niej! buzki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stys
ma któraś z Was gotowy jadłospis diety 1000 kcal? wpiszcie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem z Wami
Odchudzam sie od poniedziałku,ważę 65 kilo i bardzo bym chciała chociaż 5 kilo w ciagu miesiaca, w każdym badz razie sie przyłanczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem z Wami
no to sobie 20 minut poskakałam na skakance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue_Ink
MI TEZ BY SIE PRZYDALO - 10 KG MARZENIE MOJE:) ZACZELAM COS ROBIC ZE SOBA OD TAMETGO TYGODNIA.NIE MAM ZADNEJ DIETY-JEM TO CO CHCE ALE MALO,PO 18 JUZ NIC.DUUUZO WODY!!ZERO SLODYCZY. A CWICZENIA??ROBIE BRZUSZKI, COS NA NOGI, PUPE-I....MUSZE WALCZYC Z CELLULITEM(A MAM SKORE Z POPEKANYMI NACZYNKAMI)WIEC TRUDNO TO BEDZIE.TROCHE TEGO JEST...........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i to jak
wkleicie to menu tysiączka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem z Wami
a ja jeszcze 15 minut pocwiczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkowe_baby
wczraj udało mi sie wytrzymać do wiezcora nic juz nie jedząc:) dzisiaj zjadłam śniadanie: jabłko a na obiad:sałate z pomidorem i papryką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×