Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamala

Dieta i Forskolin Optima

Polecane posty

Gość gamala

Kto łączył dietę i forskolin optimę? udało się zrzucić coś? ile płaciłyście za tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie wzięłam 4 opakowania i coś tam z wagi zeszło - dokładniej 3 kg. Niestety ale ja mam tak, że jak nie biorę tego typu specyfików co forskolin to od razu wszystko mi się odkłada i wyglądam jak pączek. Dzięki forskolin mogę jako tako utrzymać dobrą wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila_zzz
Moja znajoma używała forskolin ale nie była zadowolona. Ja natomiast zastosowałam dietę Sandruni i schudłam 10 kg. Zaczęłam zdrowo się odżywiać, dużo ryb, warzyw i roślin strączkowych. Słodycze zastąpiłam owocami i orzechami. Tam gdzie mogę zamieniam auto na rower i efekty widoczne gołym okiem :) https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarett5
A mi stosowanie forskolin dietetyczka poleciła i jak rozmawiam z koleżankami, to są zachwycone. Ja 2 miesiace stosuję i waga idzie w dół, więc cos to pomaga! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forskolin Optima jest suplementem i właściwie to najlepsze efekty są jak połączysz suplementację z dietą. Jak będziesz pamiętać o codziennym przyjmowaniu tabletek, to za 2-3 miesiace efekt powinien być zauważalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za opakowanie 180 tabletek płaciłam 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamulka
A gdzie to można kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile jeszcze bedziesz o tych ziolach wklejac ? Non stop ten sam tekst do obrzygania , az tak zle schodza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mggia2
Dokładnie - o tych ziołach już wszędzie piszą... Z resztą gdybyś trochę poczytała, to wiedziałabyś, że w składzie forsolin optima nie ma chemii, jest 100% naturalne - SPROSZKOWANE LISTKI POKRZYWY INDYJSKIEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella111
Ja polecam African Mango http://szczupla-kobieta.pl poszłam do dietetyka i sama mi poleciła właśnie taki suplement ;)jadłam oczywiście regularnie i ćwiczyłam ale suplement zahamował mój apetyt a powiem Wam,że był ogromny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja dietetyczka z kolei mówi, że trzeba dokładnie składy suplementów analizować. Pokazywałam jej forskolin optimę i mówiła, że jest bezpieczna, spokojnie można stosować razem z dietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagatawues
ja ćwiczyłam 3 x w tygodniu, do tego nie jadłam kolacji i cukrów i łykałam te tabletki. Mi szybko przemiana materii się poprawiła - już po 2 tygodniach czułam się lżej i waga też ruszyła. Wzystko zależy od indywidualnych predyspozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariadna3
o! 200 zł za pół roku, to całkiem spoko cena. :) Mam już dietę rozpisaną przez dietetyka, więc chętnie bym ją uzupełniła o coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam! :) Teraz tylko czekać na efekty! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandruusska
Mi te tabletki poprawiają przemianę materii i o wiele lepiej się czuję jak je łykam regularnie. Naturalne suplementy są najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w pierwszym miesiacu z tabletkami zrzuciłam 3 kg, w drugim 4 kg. Po dwóch miesiącach kuracji udało mi się osiągnąć cel, ale dla podtrzymania efektu dalej będę stosować/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie z kolei pierwszy miesiąc z forskolin optimą dał największy efekt - 6 kg przez co się zachęciłam do tej kuracji. Kolejne miesiace to ok 3 kg, ale po 4 miesiacach wyglądałam tak, jak chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie po pierwszym miesiącu zeszły mi 4kg... zobaczymy jak będzie dalej. :) Zrzucić chcę razem 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetowa
Tłuszczykowe boczki po tym schodzą dość szybko. Polecam na początku brania forskolin optimy pomierzyć swoje obwody - widac po jakims czasie roznice. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosowałam tabletki bez diety i ćwiczeń (bo do tego nie mam motywacji) i też udało się schudnąć. przez 6 miesięcy łącznie 11 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez diet się udało bo forskolin optima pomaga spalić tłuszcz i wcale nie musisz przy tym mieć ostrych diet czy mega ciężkich treningów. to jak dla mnie jest największa zaleta tego środka, bo nie sztuka schudnąć nie jedząc i cwicząc. a z tymi tabletkami mozesz normalnie jesc i tez waga leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batibeti
widzę, że przy zakupie 2 opakowań 3 dają za darmo - myślicie, że to dobry pomysł żeby kupić mamie i siostrze pod choinkę (permanentnie się odchudzają)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny pomysł - jeśli jest to ktoś bliski i wiesz, ze skorzysta to i tabletki na odchudzanie są dobre na prezent. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola2132
u mnie pierwsze miesiące dały najmocniejszy efekt - w 3 miesiące zeszło mi 11 kg, później już ok 2-3 miesięcznie. Byłam zaskoczona, że tak zadziałało, bo ani nie ćwiczyłam, ani się nie głodziłam, a tu tak pięknie zeszły wałeczki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś minął miesiac od kiedy stosuję te tabletki i pierwszy raz się ważyłam. Na początku było 73, dziś już 69 kg :) jeszcze miesiąc i mam nadzieję, że osiągnę swoja wymarzona wagę (65 kg) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to i ja się pochwalę - na tabletkach jestem od września, łącznie zgubiłam 15 kilogramów. Czuje się lepiej, nie mam ciągle zadyszki. czuje tez ze lepiej wygladam. jedyny minus to cala garderoba do wymiany, ale - zeby miec tylko takie problemy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto zaczyna odchudzanie tymi tabletkami od dziś? :) Może byśmy się wspólnie wspierały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×