Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PannaAdkins

Dieta jabłkowa. Łączymy się

Polecane posty

Zapraszam wszystkich chętnych, w grupie raźniej. Zasady: wpisujesz obecną wagę i wagę docelową, przez tyle dni, ile wytrzymasz (najlepiej to chociaż 3, ale nawet 1 to sukces), jesz same jabłka do oporu, jabuszka można surowe, gotowane, pieczone - ważne, żeby bez dodatków. Pijemy dużo wody + ziółka, można jeszcze sok jabłkowy, jakiś 100% lub własnej roboty. Ogólnie można jeszcze, jak ktoś musi, jakąś kawkę czy herbatę, ale bez słodzenia, sam napój. Zaczynam od jutra, moja waga wyjściowa 64 kg, będzie 58 kg. (Z tego, co czytałam na innych forach, to po ok. 12 dniach jabłek dziewczyny miały po ok. 7 cm w talii mniej, oczywiście trzeba dobrze wyjść z diety itp.). Dołączy ktoś? Ja jutro dam radę, boję się, że rodzinny obiad w weekend wyrzuci mnie z diety. Mam jeszcze plan, żeby od poniedziałku do piątku lub soboty jechać na jabłkach, a ewentualnie weekend odpuścić, bezstresowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina rina
Pieprz**** te diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwszy raz słyszę o takiej diecie, to pewnie kolejna z tych diet cud, które niby stosowały gwiazdy, a tak na prawdę to jedna wielka krzywda dla organizmu. Bo przecież nie można jeść w kółko tego samego, nawet przez krótki czas. Polecam poczytać sobie http://tabletkinaodchudzanie.com.pl/ o tym jak powinno wyglądać odchudzanie z głową. Nie na tym, że jemy jeden produkt, a prawie wszystkie ale z umiarem!. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednakarta781
Oj nie nie nie stosuję jakiś tam wymyślonych diet;) ja stosuję swoja;) jem regularnie,ograniczyłam pieczywo,ziemniaki i słodycze ;) biegam 3x w tygodniu 3-5km i przyjmuję suplementację Afrykańskie Mango http://afrikanmango.pl i tak dzięki temu wszystkiemu zrzuciłam już 14kg w 2 miesiące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×