Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hrabianka75

dieta jajkowa,

Polecane posty

no nie same jajka ,salata do jajek., ana kolacje kawalek miaska ,ponoc dziala jestem na niej pierwszy dzien, nie czuje glodu,ciekawe jak bedzie jutro .:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugio dzien mojej diety jajkowej, na sniadanie 8godz. zjadlam 3 jajka gotowane z salata lodowa, o 12godz. bede miala przekaske tez jajeczko z salata, a o 16godz. slatka z serem feta, a na kolacje kawalek miaska :-) NAPRAWDE NIE CZUJE GLODU :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa jestem jakie będą
efekty na tej diecie :) Trzymam kciuki, żeby udało Ci się osiągnąć założony cel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiem napewno, juz jestem po kolacji, trzymam sie ,ale nie jest latwo, brakuje mi buleczki,ale wiem ze wlasnie od nich sie najlepiej tyje, a ja ma zamiar schudnac,zostalo mi jeszcze 11 dni, a potem , moge pojesc sobie chlebka:-)) bylam 4 lata temu na kopenhadzkiej schudlam 12 kg, ale do teraz mam dosc szpinaku,wole juz same jajka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe po ilu dniach będziesz rzygać tymi jajkami, Monodiety są beznadziejne. Nie lepiej zbilnasowana, na której mogłabyś jeść sobie te bułeczki? Jak masz odpowiednią ilość kalorii, to nie utyjesz, ciemny człowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajana_ oczywiscie po lecie to wszystkie jestesmy ciemne ,ciebie tez mam na mysli,:-P moja dieta ja decyduje co mam jesc,a tobie proponuje pysk cicho trzymac:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprosze i ja
łohoho..to sie gruba swinia rozszczekała:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis 3 dzien diety sniadanko zjedzone dwa jajka gotowane i 3 listki salaty lodowej, nie mam glodu,ale juz na obiadek o 13-tej zjem gotowane miasko z kurczaczka, o 16-tej jedno jajko gotowane jak bede glodna, o 18-tej kolacja kawalek miaska gotowanego z kurczaka i slata do tego, dzis juz jest luzno w pasie w moich spodniach, ale na wage wejde w niedziele, by sie bardziej cieszyc:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholesterol mam 185* robie wyniki co 3 miesiace , ta dieta trwa tylko 13 dni, to nie jest dieta na cale zycie, tylko do uzyskania wymarzonej wagi, tylko zdrowi moga ta diete robic, jajko gotowane do 8 minut ma duzo bialka, a w tym bajer by bialko spalilo tluszce, doprowadzic do katozy w organizmie, i bez trudu mozna schudnac:-)) BEZ UCZUCIA GLODU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dopisac , duzo pije okolo 4.5 litrow na dzien,woda nie gazowana i herbatki nap.zielona jedna torebka na poltora litra wody,daje mi to uczucie sytosci itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ hrabianka75 Dieta z dużą ilością jajek to dieta norweska. Taką stosujesz? Jadłospis diety norweskiej: śniadania: 1-2 jaja, herbata ( z wyjątkiem pierwszego dnia, kiedy zjadamy 3 jaja zawsze gotowane) 1 dzień II śniadanie - 3 jaja, grejpfrut, herbata nisłodzona lub słaba kawa; obiad - 3 jaja i surówka wrzywna bez sosów i oleju, kawa lub herbata i 1 kromka chleba 2 dzień II śniadanie - 1-2 jaja, grjpfrut, herbata lub kawa; obiad - mięso wołowe, pomidor, seler naciowy, ogórki i inne warzywa, kawa lub herbata. 3 dzień: II śniadanie - 1-2 jaja, gotowany szpinak z łyżką jogurtu; obiad - 2 kotlety z kurczaka lub jagnięciną, seler naciowy, pomidor, ogórki i inne warzywa, herbata lub kawa; 4 dzień: II śniadanie - surówka z warzyw, grapefruit, kawa lub herbata obiad - 1-2 jaja, ser biały, gotowany szpinak, kromka chleba. 5 dzień: II śniadanie - jaja, szpinak, kawa lub herbata obiad - ryba, surówka, kromka chleba, kawa lub herbata 6 dzień: II śniadanie - sałatka z owoców, herbata lub kawa obiad - wołowina, seler naciowy, pomidor, ogórki kiszone, kawa lub herbata 7 dzień: II śniadanie - zimne mięso z kurczaka lub indyka, pomidor, grejpfrut obiad - zupa jarzynowa, mięso drobiowe, pomidor, gotowana kapusta, seler naciowy, grejpfrut, kawa lub herbata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lily_86 jest to norweska,ale troche przerobiona przezemnie, bo nie zawsze mam czas wskoczyc do sklepu po te rozne skladniki, a jajka,mieso i salate zawsze mam :-))) nie lubie diet ktore rygorystycznie nakazuja jesc wedlug przepisu:-) WOLE LUZIK :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARIA LESZEK WIESIEK
ja tez na diecie,jak my szystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez piec dni ani kilograma nie schudłas własnie zjadlamjajka na sniadanie i sie nad ta dietka zastanawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie schudlam a naprawde wegli na dzien jadlam do max15gr.tylko salata i pomidor., az mnie licho bierze:-( ale ponoc 5 dni to poczatek czekam jutra, ale nie rezygnuje, i tak staram sie malo kalorycznie jesc, jak nie schudne na bialku to na kaloriach, wazne by efekty bylo widac po 2 tygodniach a o to chodzi by schudnac,oczywiscie chce sie schudnac odrazu ,ale nie ma takich cudow:-) A SZKODA czekam wytrwale:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSIKOL
hahaha..ja na mż po 5 dniach mialam 1,5 kilo mniej...bez zażerania sie jajkami i 3!!!!! liscmi sałaty zalosna dieta a tys głupia jak but ze ja stosujesz ogranicz zarcie na codzien slonico to ci bzdurne diety nie beda potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIKOL JUZ CI RAZ PISLAM ZE MASZ PYSK STULIC :-) a to ze schudlas 1,5kg, to tylko utrata wody, co sie glupia kozo cieszysz .:-P :-P :-P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hrabianka
i lepsze czyjes 1,5 kilo wody niz twoje nic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie te 1,5 kg to woda. Wode sie traci przez pierwsze 2-3 dni diety. A jajka nie sa najlepszym pomysłem na dietę. Ale Twoja dieta, Twój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis zjadlam, jedno jajko +pomidor na sniadanie, na obiad rybka z folii, teraz pora na kolacje ,nie mam jeszcze glodu, zjem jajko przed snem:D jestem z siebie dumna ze juz 5 dzien wytrzymuje na diecie:D sadze ze jutro waga spadnie, codziennie pije 4 litry plynow,moze dlatego nie widac ubytku wagi?? sama nie wiem jutro zobacze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiqendi oczywiscie masz racje ze nie jest do konca zdrowa ,ale zawsze sa i przeciwnicy, szanuje twoje zdanie, nie wymyslono jeszcze diety takiej by wszystkim odpowiadala, kazdy ma swoj sposob na strate kilogramow,a i tak liczy sie efekt koncowy,:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 dzien diety ,ketota jest ++ super,na sniadanie zjadlam dwa jajka, glodu juz nie czuje :-) obiadek kurczaczek gotowany bez skory:-)na kolacje jajko i wedlina :-) super dieta oparta na bialku glodu sie nie czuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×