Odpowiedz na ten temat

Dieta jogurtowa, warto?

• gość 2017.03.21 [06:36]
    Ktoś stosował?
  • gość 2017.03.21 [06:52]
    Jeść jogurt zawsze warto, ale nie ma on żadnych właściwości odchudzających.
    Wszystkie diety jednoskładnikowe są głupie i bez sensu,
    Bo po pierwsze: ile czasu wytrzymasz na samym jogurcie? Po kilku dniach nie będziesz mogła na niego patrzećoczko.gif
    Po drugie; jedząc tylko jeden produkt będziesz miała niedobory innych składników i minerałów, a to wiąże się z wypadaniem włosów, problemami z cerą itp.
    Żeby schudnąć, musi być ujemny bilans kaloryczny, więc jedz wszystko, ale mniejsze porcje, rusz tyłek to i waga ruszy w dół.
    No i jedzenie śmieciowego jedzenia tez nie służy odchudzaniu
  • Anlynaa 2017.03.21 [06:55]
    Wiem, że temat stary, ale może ktoś wygoogluje.
    Ja polecam dietę jogurtową, u mnie zadziałała w 100 procentach.To była moja pierwsza dieta w życiu. Stoswałam ją w sierpniu, trudno to nawet nazwać dietą, po prostu jadłam dużo jogurtów nat., samodzielnie, jako dodatek do surówki, zastąpiłam nim śmietanę w sosach, oprócz tego starałam się nie jeść fastfoodów, ograniczyłam słodycze. W 2 tyg schudłam 5 kg, akurat tyle miałam nadto. Ważyłam przed "dietą" 67 kg przy wzroście 173. Teraz po 7 miesiącach mam ok 61 i mówią, że jestem za chuda. Nadal jem sporo jogurtów, ale nieregularne, niestety zdarza mi się jeść niezdrowo, czasmi robię sobie detox od słodyczy i alkoholu (np.cały miesiąc przed Gwiazdką), ale na codzień jej wszystko.
  • gość 2017.03.21 [07:00]
    6:52
    Dieta jogurtowa nie polega na jedzeniu samych jogurtów. Skąd ten pomysł smiech.gif
    Jogurt sam w sobie, bezpośrednio, nie ma właściwości odchudzających, ale pośrednio zawarte w jogurtach żywe kultury bakterii wspierają metabolizm i dają efekt utraty wagi.
  • gość 2017.03.22 [06:48]
    to dlaczego nazywa sie jogurtowa????
    do annlyna; nie schudłas dzięki jogurtom, tylko dlatego że zmieeniłas nawyki zywieniowe, (ograniczenie slodyczy i śmieciowego jedzenia). Jogurty (naturalne oczywiście) są zdrowe i sama ich używam, ale nie mają żadnych włąściwosci odchudzajączych.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...