Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość esther

dieta kapuściana

Polecane posty

Gość esther

Czy ktos z was przeprowadzal te diete?czy jestescie zadowolone z efektow?ile udalo wam sie schudnac i czy bylo to, ze schudlyscie, widac?Bo mozna schudnac ze tak powiem na wadze, ale jest to ubytek wody i cos tam cos tam.Wiec jak? I czy jest ktos kto po skonczeniu diety nie rzucil sie na jedzenie i udalo mu sie te nizsza wage zachowac?Bede wdzeiczna za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esther
hallooo, nie wierze ze nikt nie robil diety kapuscianej, prosze, odpowiedzcie, chce zaczac od jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5kg dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danuta
prosze o diete kapusciana!nie znam tego sposobu na zrzucenie zbednych kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danuta
prosze o diete kapusciana!nie znam tego sposobu na zrzucenie zbednych kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ja robilam ta diete i na mnie bardzo zle dzialala , po 2 dniu wymiotowalam po niej:( niestety musialam ja przerwac jednak kolezanki ja robily i poskutkowalo okolo - 4 do 6 kg , najwidoczniej na kazdy orgnizm ta zupka inaczej dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ja robilam ta diete i na mnie bardzo zle dzialala , po 2 dniu wymiotowalam po niej:( niestety musialam ja przerwac jednak kolezanki ja robily i poskutkowalo okolo - 4 do 6 kg , najwidoczniej na kazdy orgnizm ta zupka inaczej dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadwaga
mam do zrzucenia naście kilogramów. przedemna dwa wesela... nie musze mówić, ze mam problem. Nie znam diety kapuscianej, ale chetnie bym spróbowała. Tak jak jedna z moich przedmówczyń proszę o przepis. Jak bede wymiotować, albo inne będą skutki uboczne to ja poprostu przerwe.... Pozdrawiam wszystkie pragnace zgubić nadmiar wagi.... Wiosna tuz tuż..... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esther
DIETA KAPUŚCIANA Składniki zupy: *5 świeżych pomidorów lub 1-3 puszek pomidorów lub mały słoik koncentratu pomidorowego *2 papryki: zielona i czerwona *3 duże cebule *1 kapusta *1 seler naciowy *1 por *3 litry wody *sól i pieprz do smaku *można także dodać curry, bazylię, sproszkowaną paprykę, pietruszką, ostry sos, np. sojowy Warzywa poszatkować, zalać wodą i gotować 10 min na ostrym ogniu, następnie dodać pomidory lub koncentrat i gotować na małym ogniu do chwili, gdy warzywa będą miękkie. Zupę można jeść w dowolnych ilościach. Nie daje ona energii, im więcej się jej je, tym więcej spala się kalorii, jeśli długo przebywasz poza domem to radzimy napełnić zupą termos i zajadać się nią do woli. Dzień 1 Można jeść wszystkie owoce prócz bananów, polecamy melony i arbuzy. Jedz tylko owoce i zupę, możesz pić niesłodzone soki owocowe oraz niegazowaną wodę mineralną. Dzień 2 Nie wolno jeść żadnych owoców, możesz jeść jarzyny, aż do uczucia sytości. Staraj się jeść jarzyny zielone, unikaj grochu oraz kukurydzy. Możesz jeść tylko jarzyny i zupę, na kolację można zrobić sobie "wyżerkę" z 3-4 gotowanych lub pieczonych ziemniaków z masłem. Dzień 3 Nie wolno jeść ziemniaków i bananów. Możesz jeść ile chcesz, ale tylko owoców, jarzyn i oczywiście zupy. Jeśli przez te trzy dni nie oszukiwałeś to stracisz na wadze 2-3 kg. Dzień 4 Dzisiaj możesz zjeść banany, 4-5 sztuk. Pij odtłuszczone mleko, dużo wody i zupę. W tym dniu twój organizm potrzebuje potasu, węglowodanów, protein i wapnia. Tracisz ochotę na słodycze. Dzień 5 Możesz zjeść befsztyk (250-550g wołowiny, lub tyle samo drobiu bez skóry), pomidory (6 świeżych lub jedna puszka). Postaraj się wypić 6-8 szklanek wody, aby wypłukać z twojego organizmu kwas mlekowy. Zjedz zupę nie mniej niż jeden raz. Dzień 6 Nie możesz jeść ziemniaków, możesz zjeść befsztyk (wołowinę lub drób bez skóry), zielone jarzyny aż do uczucia sytości. Zjedz zupę nie mniej niż jeden raz. Dzień 7 Możesz jeść dowolne ilości ciemnego ryżu i jarzyn. Pij niesłodzone soki owocowe. Zupa przynajmniej raz dziennie. Jeśli nie oszukiwałeś to schudłeś 4-8 kg, jeśli schudłeś 8 kg lub więcej to przerwij dietę na 2 dni. UWAGI: Powyższy cykl można powtarzać wielokrotnie. Jeśli dieta prowadzona jest zgodnie ze wskazaniami, to będziesz mieć doskonałe samopoczucie, nie będziesz mieć problemów z wypróżnieniem. Po tych 7 dniach poczujesz się o wiele lżejszy, przybędzie Ci energii. Pamiętaj, że w czasie diety nie wolno pić alkoholu, jeśli musisz to przerwij dietę na 24 godziny. Nie wolno także jeść chleba, pić wody gazowanej. Można pić wodę niegazowaną, chude mleko, niesłodzoną: herbatę, kawę, soki owocowe. W trakcie trwania diety można zażywać wszelkie lekarstwa Proszzzzz... :) Ja zaczelam w sobote, takze dzis jest trzeci dzien, jak narazie wszystko ok. Moniarek nie bede powtarzac diety w kolko, mysle ze po jednym tygodniu nie ma mozliwosci zeby cos zlego sie stalo, ale dziekuje za troske :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja zaczelam diete wczoraj i chcialabym sie dowiedziec jak inne osoby czuja sie po tej diecie i oczywiscie ile schudły. please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Robiłam ta diete w zeszłym roku latem. Po 4 dniu nie mogłam juz patrzec na tą zupe a 6 dnia plakalam nad talerzem. Przeprowadzilam ja do koncza schudlam 4 kg ale w krotkim czasie odzyskalam stara wage z nawiazka. Tej nawiazki nie moge sie pozbyc do dzisiaj. Ta dieta powoduje odwodnienie a nie odchudzenie.Nie oszukujmy sie w tydzien schudnac kilka kg to nie jest mozliwe. Tą diete stosowała tez moja mama i siostra. Siostra przerwala po 3 dniach bo byla zbyt slaba a mama zrobila ja do konca, ale schudla tylko 2 kg. Od 14.02 odchudzam sie dieta 1000 kcal. Duzo cwicze biore chrom organiczny na zachamowanie apetytu oraz Bio C.L.A. na spalenie tluszczu i do dzis spadlam 3 kg. Mam do zgubienia jeszcze 17 kg wiec moje odchudzanie musze rozlożyc na kilka miesiecy jak nie na caly rok, zmienic na zawsze swoje zle nawyki zywieniowe bo inaczej jojo mnie zabije. Pozdrawian i życze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki ja znam trochę inny przepis na tą dietkę 6 dużych szarlotek lub dymek pół dużej cebuli 1 kapusta 1 seler naciowy 2 zielone papryki 3 duże marchewki 20 dag szwieżych grzybów np.pieczarek 1 paczka zupy cebulowej w proszku 1 filiżanka ugotowanego bulionu wołowego lub drobiowego 1 szklanka ugotowanego brązowego ryżu do dużego garnka wlej całą szklanke wody i wrzuć 6 szarlotek.gotuj około 3 min,aż szarlotki będą miękkie.włóż pokrojone składniki:seler,paprykę,marchew,grzyby oraz cebule.gotuj 4 min.następnie dodaj poszatkowaną kapustę i wymieszaj.dolej 12 szklanek wody,bulion,zupe cebulową.doprowadz do wrzenia,zmniej ogień i przykryj garnek.gotuj około 2 godzin na niewielkim ogniu.wsyp ugotowany brązowy ryż i gotuj jeszcze 5 min.dopraw ją do smaku ulubionymi przyprawami(nie dodawaj soli) 1 dzień - zupa+owoce+szklanka niskotłuszczowego jogurtu 2 dzień - zupa+warzywa+szklanka chudego mleka+pieczony ziemniak 3 dzień - zupa+owoce+warzywa+szklanka chudego mleka 4 dzień - zupa+8 szklanek chudego mleka+3 do 6 bananów 5 dzień - zupa+ryba gotowana lub pieczona+6 pomidorów+szklanka chudego jogurtu 6 dzień - zupa+kurczak gotowany lub pieczony+warzywa+szklanka chudego mleka 7 dzień - zupa+owoce+warzywa+szklanka chudego jogurtu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta kapuściana zawiera niewiele tłuszczu,białka i węglowodanów,więc się chudnie (to nie odwodnienie) w czasie jej stosowania wątroba oraz nerki oczyszczają się.dzieje się tak dzięki selerowi,który jest niskokaloryczny i wspomaga pracę nerek,przyśpieszając pozbywanie się toksyn z organizmu. ale tej diety nie powinny stosować dorastające nastolatki (do 20 roku życia),kobitki w ciąży i karmiące piersią.osoby po 50 oraz te którew mają problemy ze zdrowiem przed rozpoczęciem diety powinny skonsultować się z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam a to mała wskazówka aby złagodzić skutki jedzenia kapusty : 🌻 zażywajcie witaminy B kompleks według wskazówek dołączonych na opakowaniu 🌻do każdego posiłku pij szklankę naparu z mięty z dodatkiem cytryny 🌻przyprawiaj zupe kminkiem i majerankiem które działają rozkurczowo 🌻 pij też melise tej diety nie powinno się stosować częściej niż 2 razy w roku aby dieta przyniosła jeszcze lepsze efekty,należy ułatwić organizmowi wewnętrzne oczyszczanie.w tym pomagają kąpiele.ciepła woda pomoże usunąć z ciała toksyny np. kąpiel z dodatkiem soku z cytryny i octu owocowego lub kąpiel z płatkami owsianymi 3mam za was kciuki i życze wspaniałych rezultatów ja robie dietke 1000 kcal ale kto wie może się do was przyłącze w niedługim czasie oczywiście jeśli można :-) 😘 ps.nie robiłam tej diety ale jestem ciekawa jak smakuje ta zupa??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam a to mała wskazówka aby złagodzić skutki jedzenia kapusty : 🌻 zażywajcie witaminy B kompleks według wskazówek dołączonych na opakowaniu 🌻do każdego posiłku pij szklankę naparu z mięty z dodatkiem cytryny 🌻przyprawiaj zupe kminkiem i majerankiem które działają rozkurczowo 🌻 pij też melise tej diety nie powinno się stosować częściej niż 2 razy w roku aby dieta przyniosła jeszcze lepsze efekty,należy ułatwić organizmowi wewnętrzne oczyszczanie.w tym pomagają kąpiele.ciepła woda pomoże usunąć z ciała toksyny np. kąpiel z dodatkiem soku z cytryny i octu owocowego lub kąpiel z płatkami owsianymi 3mam za was kciuki i życze wspaniałych rezultatów ja robie dietke 1000 kcal ale kto wie może się do was przyłącze w niedługim czasie oczywiście jeśli można :-) 😘 ps.nie robiłam tej diety ale jestem ciekawa jak smakuje ta zupa??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciulinskaaa
Ja bylam na tej diecie jakies 4-5 lat temu, kiedy wazylam 75 kg! (Obecnie 63-65) Schudlam rowne 5 kg w ciagu 7 dni. Kilogramy nie wrocily ale tylko dlatego, ze bylam na diecie non-stop i nie rzucilam sie na jedzenie od razu po jej skonczeniu. Ja jadlam tylko zupe, czasem jakies jablko lub inny owoc. Zeby lepiej smakowala dodawalam wiecej przecieru pomidorowego, duzo pieprzu, maggi oraz sporo posiekanej natki pietruszki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciulinskaaa
Ja bylam na tej diecie jakies 4-5 lat temu, kiedy wazylam 75 kg! (Obecnie 63-65) Schudlam rowne 5 kg w ciagu 7 dni. Kilogramy nie wrocily ale tylko dlatego, ze bylam na diecie non-stop i nie rzucilam sie na jedzenie od razu po jej skonczeniu. Ja jadlam tylko zupe, czasem jakies jablko lub inny owoc. Zeby lepiej smakowala dodawalam wiecej przecieru pomidorowego, duzo pieprzu, maggi oraz sporo posiekanej natki pietruszki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlenfisch
ja bylam juz an tej diecie, ale przerwalam bo mi sie znudzila i moja kolezanka rzucila ja dzien wczesniej ale teraz postanowilam wytrwac zupa jest nawet calkiem dobra, ale po kilku dniach ma sie juz jej dosyc. probowalam jeszcze wczesniej diety kopenhaskiej. przez 2 tygodnie schudłam 6 kilo i jak narazie nie przytylam przydaloby mi sie zrzucic jeszcze z 8 kilo przed latem i probuje wszystkiego po d.kapuscioanej przezucam sie na apletif i staram sie jesc normalnie trzymajcie kciuki jak osiagne wymarzona wage 50 kilo to dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolnochudnąca
Wlasnie od dzis zaczelam kapuscianą.Dietuję się od 3 tygodni,a schudlam tylko 5 kg!!!Jem wyłącznie warzywa i owoce(bez bananów),czasem 50g chudego twarogu,lub równie chudego tuńczyka.Przed "posiłkiem" łykam Aplefit,zażywam chrom,multiwitaminę oraz preparaty skrzypowe,by mi włoski nie osłabły.Pijam co 2 dni herbatkę przeczyszczającą.Więc ma ktoś może jakieś wytłumaczenie,czemu chudnę tak wolno?Mam nadzieję,ze "kapuścianka"przyspieszy wreszcie ten proces!Ach,mam 169cm wzrostu,a ważę 67-68kg.Napiszcie,proszę co robić,aby CHUDNĄĆ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey 5 kilo ta i tak duzo moze powinnas wiecej sie ruszac cwiczyc ja dzisij mam 3 dzien kapuscianej narazie efektow nie widze ale zobaczymy nie poddam sie tak latwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po bardzo rygorystycznym stosowaniu tej dietki (warzyłam się rano na czczo po ostatnim dniu) byłam 3 kilo cięższa... :( Moja mama przerwała ją 5 dnia, ale u niej waga też nie spadła ani grama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam W zeszłym roku dostalam przepis od koleżanki , ale troszkę się różni /Esther/ .... 7 pomidorow + jedna puszka , 4 papryki czerwona i zółta , 2 pory 4 cebule ( czerwona) , kapusta oraz seler naciowy , a co do przypraw - pieprz , bazylia oraz odrobinkę wegety ( zero soli !!!) ... oliwa z oliwek ( dodac pod koniec gotowania ... 2 łyzki ) , natkę pietruszki dowałam bezposrednio przed jedzieniem :-) .Zupę jadlam dowoli , róznie z tym było ... 2,3,4... razy dziennie - generalnie nie jest podane ile razy mozna , tylko mialam jedną zasadę ... jadlam do puki ... do puty nie czułam się zbyt pełna ;-) ... wiecie co mam na mysli ... Jeszcze jedno w ogole zrezygnowałam z bananów ( mdliło mnie) a kartofle dwa razy dowałam do zupy ... Schudłam 4kg :-) :-) i czułam się świetnie ........ Dziewczyny zyczę powodzenia i trzymam kciuki :-) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam W zeszłym roku dostalam przepis od koleżanki , ale troszkę się różni /Esther/ .... 7 pomidorow + jedna puszka , 4 papryki czerwona i zółta , 2 pory 4 cebule ( czerwona) , kapusta oraz seler naciowy , a co do przypraw - pieprz , bazylia oraz odrobinkę wegety ( zero soli !!!) ... oliwa z oliwek ( dodac pod koniec gotowania ... 2 łyzki ) , natkę pietruszki dowałam bezposrednio przed jedzieniem :-) .Zupę jadlam dowoli , róznie z tym było ... 2,3,4... razy dziennie - generalnie nie jest podane ile razy mozna , tylko mialam jedną zasadę ... jadlam do puki ... do puty nie czułam się zbyt pełna ;-) ... wiecie co mam na mysli ... Jeszcze jedno w ogole zrezygnowałam z bananów ( mdliło mnie) a kartofle dwa razy dowałam do zupy ... Schudłam 4kg :-) :-) i czułam się świetnie ........ Dziewczyny zyczę powodzenia i trzymam kciuki :-) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś jestem 1szy dzień na kapustce stosowałam wcześniej 13 dniową, moim zdaniem ta jest o niebo lepsza,bo nie jest się głodnym, chcę zgubić 5 kg.Mam 170 cm. wzrostu i ważę 59 kg.ale zostało mi trochę tłuszczyku po ciąży także chciałabym się do Was przyłączyć POZDRAWIAM KAPUSTKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem trzeci dzień. Rano było 2, a nawet nieco wiecej, kg mniej. Zupę mam bez papryki, ale za to z dużą iloscią selera. Czuję się dobrze. Jak na razie jest ok :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula846
a czy po tej diecie kapuscianej zmniejsza mi sie cm w biodrach, udach, brzuchu itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikuś1996
Od dziś zaczynam obecna waga 71 kg przy wzroście 178 cm. Sprawdzimy czy to cudo działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna0000
Hej hej, czy któraś z was zaczyna? Ja od poniedziałku z Hortexem, więc szukam towarzystwa, bo razem raźniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola203i
hej ja zaczynam od tej soboty,wiec nie bedziesz taka samotna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce schudnąć 10 kg !
Chciałabym się zapytać czy centymetry w biodrach się zmniejszą ? chcę zejść o dwa rozmiary !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×