Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dieta kopenhaska. Co dalej ?

Polecane posty

Gość gość

Witam :) Niedawno przeszłam z powodzeniem dietę kopenhaską, schudłam na niej ok. 5,5 kg. Wiem że po takiej diecie należy z niej wyjść, czyli zwiększać kaloryczność. Po zakończeniu diety pierwszy tydzień jadłam ok. 800 kalorii, właśnie zaczynam drugi tydzień i chce jeść 900, jednak po tej diecie zaczęłam chodzić na siłownie i nie wiem jak to pogodzić, ponieważ wiem że przy dużym wysiłku nie należy robić głodówek.. a 800-900 kalorii do takich należy. Chciałabym jeszcze schudnąć kilka kg... tzn. nie zależy mi na cyferkach na wadzę, tylko chce jakoś w miarę fajnie wyglądać na lato :P na chwilę obecna ważę ok. 63 kg przy wzroście 168, więc jest z czego zrzucać :/ i jeszcze ostatni zauważyłam że waga zaczęła powoli mi wzrastać.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś mógłby mi doradzić jak miałabym się odżywiać żeby schudnąć, bo nie chcę przytyć po tej diecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było pytać wcześniej, nie znam nikogo, kto nie przytył po tej diecie(trzy osoby). Ale; zwiększaj kalorie, co tydzień o ok. 100-200 kcal, aż dojdziesz do swojej podstawowej przemiany materii (kalkulatory w necie), a skoro ćwiczysz na siłowni, to w dni, kiedy ćwiczysz dodawaj sobie 300-400 kcal. Albo inaczej; od całkowitej przemiany materii odejmij 500 kcal i wtedy tez będziesz chudła. Ja odchudzam się w ten sposób i chudnę ok. 0, 5 kg tygodniowo. Od września zeszłego roku zgubiłam 7 kg, waga czasami staje, ale nic nie wróciło. Głodowe diety poniżej PPM zawsze kończą się jojo, bo trudno przez cale życie być na głodówce, organizm sam wcześniej czy później rzuci się na jedzenie, żeby uzupełnić braki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedz ;) chyba ta dieta to był błąd ale postaram się z niej wyjść bez efektu jojo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnienie powinnaś liczyć kalorii, np. jeszcze przez jakiś czas jeść podobne obiady, do śniadań dokłądać na początek owoc, potem np kawę zmlekiem, potem może owisiankę, tam samo kolacja najpierw dołóż warzywo dowolne potem pieczywo. to tak jak wychodzenie z glodowki, pijesz wode, potem dochodzą warzywa, owoce, soki, potem kasze, itp.. tutaj musisz podobnie :) no i bym sobie darowała silownie narazie mozę lepiej basen? albo cwiczenia w domu? dlugi spacer ? :) schudniesz i tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amorka15
ta dieta to był zdecydowany błąd, uważaj na efekt jojo, musisz się bardzo bardzo pilnować. nie jest to dobry sposób na chudnięcie i wiem o tym z własnego doświadczenia bo też dużo schudłam na tej diecie a potem wszystko wróciło ze zdwojoną siłą.. potem dopiero odkryłam że dieta wcale nie musi być tak drastyczna i kupiłam tabletki iqgreen. schudłam do takiej wagi jakiej oczekiwałam i to bez efektu jojo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny to wątek z maja;), dziewczyna dawno juz albo wyszła z diety albo dostała jojo nie umiecie czytać?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ! Na przyszłość pamiętajcie, że takie mogą być efekty diety kopenhaskiej, czytałam o tym nawet na http://kompendiumdiet.pl/dieta-kopenhaska-zwana-rowniez-szwedzka/ , więc jest ona dobra jak ktoś potrzebuje na szybko schudnąć, ale potem jest ciężko to utrzymać, bo organizm "świruje" , więc może jednak lepiej zdecydować się na inną dietę niż tak ryzykować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×