Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

reprint

Dieta na przytycie, cel + 7kg

Polecane posty

Witam, Od jutra zaczynam diętę na przytycie. Wczoraj byłam u dietetyka, który ustalił mi indywidualny jadłospis. Od wtorku siłownia :) Mam nadzieję, że się uda! Ktoś tyje ze mną? Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda jak kij
A ile masz wzrostu i ile ważysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda jak kij
Ja mam 168 i ważę 49. To chyba mamy identyczny problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez chudzinna
a powiedz mi ile bedziesz dziennie spozywac kalorii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda jak kij
Właśnie. I czy dała ci coś na po budzenie apetytu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno będzie, ale mam nadzieję, że przytyję. Wyglądam okropnie! jak zaszłam w ciążę to marzyłam, że przytyje z 20 kg i z 10 mi zostanie :) Niestety przytyłam tylko 9 kg i na drugi dzień po porodzie wyglądalam jak przed ciążą. Będę tutaj zamieszczać od jutra co zjadłam, ile i o jakiej porze. Może komuś tez to pomoże :) A teraz spadam, bo mąż zasiada do kompa :P:P:P Będę później🖐️ Chuda tyj ze mną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie mam diete na 2 tyg ustawioną, 5 posiłków dziennie o systematycznych porach. dziennie mam 2200kcal. Na pobudzenie nic nie dała. Zioła mam stosować i paprykę czerwoną, która działa pobudzająco :) Na razie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda jak kij
No nie mów, że wyglądasz okropnie, bo nie dołujesz ;) Mamy podobne parametry i to na moją niekorzyść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też chudzina jak nic
Spieprzaj wariatko. Mamy kobiece kształty :P To, że chcemy trochę przytyć wcale nie znaczy, że nie mamy kształtów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda jak kij
No ja, z wymienionych przez ciebie rzeczy, mam tylko cycki ;) Tego mi natura nie poskąpiła. Właściwie to mi mój wygląd nie przeszkadza, ale się odgniatam w nocy (chudzi wiedzą o czym mówię) i jestem traktowana jak smarkula. Normalnie - jak nie masz dupy matki-polki to się w tym kraju nie liczysz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju, jeszcze dobrze nie przetrawiłam śniadania, a za chwilę mam jeść II :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to sama widzisz
dlaczego bylas/ jestes taka chuda... za malo jadlas... skoro dziwisz sie, ze zaraz musisz zjesc 2 sniadanie... kazdy kto dba o to, by zdrowo jesc, je 5 posilkow dziennie, a ty jakies zdumienie okazujesz... zebys potem nie musiala sie odchudzac, bo uznasz, ze falda na brzuchu jednak wcale taka fajna i sexy nie jest. moim zd. wcale za malo nie wazysz! a jesli sie juz upierasz, to utyj max do 52.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że trzeba się racjonalnie odżywiać. Nie tylko chodzi mi o przytycie, ale również o zdrowie i dobre samopoczucie. Dlatego też udałam sie po pomoc. W diecie jest napisane, że początkowo posiłki mogą mi się wydawać za obfite i zbyt częste, dlatego okazuję zdziwienie. A fałdy na brzuchu sie nie boję, bo ja się nie tuczę niezdrową żywnością i będę chodzić na siłownię! Analiza masy mojego ciała wykazała znaczną niedowagę. 7 kg to jest maksimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow i zjadłam nawet cały obiad! Ziemniaki ze szczypiorkiem pierś kurczaka w ziólach pieczona w folii surówka z marchwii i jabłka sok pomarańczowy Pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna dama z daleka
autorko, bede sledzic Twoj temat! Pisz prosze swoj jadlospis, bo wyglada smacznie i zdrowo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nie miałam czasu zajrzeć, ale juz sie poprawiam :) Na podwieczorek zjadłam sałatkę z winogron, banana i nektarynki. Powinień być jeszcze jogurt, ale po porannej porcji nie bardzo sie czułam...ach ta laktoza... Do tego 2 łyżki maigdałów i 2 kostki gorzkiej czekolady :) Na kolacje zaś zjadłam 2 kromki żytniego chleba z masłem, serem żółtym i szynką z kurczaka :) Zakończyłam pomarańczką :) Dzisiaj powtórka z rozrywki, bo nakupiłam za dużo i muszę to zjeść :) Jutro nowy jadłospis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziś na śniadanko grahamka z serem białym półtłustym i dżemem wiśniowym. Banan, herbata, kawa. Pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie dołączy? Tak bez sensu pisać sama ze sobą :( No cóż popiszę jeszcze parę dni i zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zjadłam 2 śniadanie :) 2 kromki żytniego chleba pół puszki 50g tuńczyka w oleju pomidor nektarynka pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karkla
witam. chciałam odświeżyć topik i zapytać jak idzie Ci reprint ta dietka? wczoraj dopiero znalazlam to forum i jest bardzo ciekawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wiecznym chudzielcem i mam odwieczny problem z przytyciem. Nie pójdę do dietetyka bo mnie na niego nie stać. Przeczytałam artykuł , który pomógł mi trochę się z tym uporać. W sensie poznałam najważniejsze zasady, którymi mam się kierować i udało mi się przybrać na wadze kilogram. Zobaczymy, czy będzie ich sukcesywnie przybywać. http://www.biomedical.pl/dieta-i-odzywianie/dieta-na-przytycie-6407.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście polecam suplement Largomass, dzięki któremu w krótkim czasie można uzyskać wzrost masy mięśniowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie szukam dobrego suplementu na wzrost masy mięśniowej, widziałem, że posiadają swoją stronę www.hormonwzrostu.info, więc będę musiał przyjrzeć się bliżej i spróbować, gdyż zależy mi właśnie na dobrym i sprawdzonym środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używałem largomass i powiem szczerze, że w szybkim czasie można osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Natomiast trzeba mieć również pamiętać o odpowiedniej diecie oraz treningach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam taki sam cel i stosowałam Largomass+ćwiczyłam w domu i w krótkim czasie udało mi się wzmocnić mięśnie nóg :) Mój chłopak też stosuje i szybko widać efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałem przez jakiś czas w swoim życiu i owszem muszę się zgodzić, że bardzo wspiera wzrost masy mięśniowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×