Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kindek

Dieta na wakacje

Polecane posty

Hej, ostatnio troche mi sie przytyło mam ok 165cm i waze ok 62kg. Za niedługo wakacje i postanowiłam coś z tym zrobić. Nie posiadam dużej wiedzy na ten temat ale trochę czytam o tym w necie. Jeżeli zamiast chleba jadłabym np wase , zamiast ziemniakow kasze , zero slodyczy, fast food i zero słodkiej wody tylko herbata zielona i woda mineralna + po zakonczeniu roku szkolnego zaczełabym regularnie codzennie biegac i cwiczyc z mel b i od czasu do czasu pojsc na silownie to jest mozliwosc ze schudne do ok 50kg ? i czy jest to mozliwe w 2 msc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freakyfit
Dziewczyny! Jeśli chcecie mieć super figurę to ze szczerego serca polecam tego Pana - www.igortreneronline.pl Ułożył mi chyba najlepszy plan z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia. Mam na myśli dietę, trening i suplementację (bo to też jest przecież istotne). U niego na stronie jest taki pakiecik specjalnie dla kobiet i można go od ręki zamówić. Co mi dał? Przez wiele lat borykałam się z dużą nadwagą i czułam się fatalnie.. odechciewało mi się żyć, miałam pełno kompleksów. Ale postanowiłam, że ostatni raz coś zmienię i ten Pan spadł mi jak z nieba. Efekty były w mgnieniu oka! Ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam ten okropny tłuszcz z brzucha! Znowu zaczęłam kochać swoje ciało i chętnie chodzę na basen. W tym roku wybieram się do Egiptu i już nie mogę się doczekać jak tylko założę strój kąpielowy i pójdę na plażę. Warto zajrzeć dziewczyny www.igortreneronline.pl bo jest tam teraz rabat 50% na wszystkie plany i pakiety! :) Igor odmienił moje życie, a przede wszystkim zmotywował do działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 168 cm wzrostu i moje obecna waga to 55 kg,jeszcze 2 miesiące temu ważylam 64 kg..ale udało mi się zrzucić 9 kg z pomocą tej diety http://dieta-lux.pl/44535 połączonej z ćwiczeniami i ładnie wyrzezbic cialo.Mam zamiar zrzucić jeszcze ok 3 kg .Powodzenia w walce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie polecam Slimunox.Wybrałam go ze względu na bardzo dużo pozytywnych opinii.I jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru.Schudłam efektu jo-jo nie ma.Więc czego chcięć więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena221
Wiele przeszłam wiele szukałam dużo rzeczy próbowałam i nic albo się katowałam chodziłam osłabiona i efekty były małe a później wzrost ponowny wzrost wagi ale natknęłam się na pewnym forum na dobrą i zdrową dietę dzięki niech schudłam 4 kg w tydzień nie chodzę osłabiona mam siłę jem ogólnie czuję się zdrowo nie jak po innych dietach lub środkach " wspomagających odchudzanie polecam ci zajrzeć tu kochana http://dieta-lux.pl/16598

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, z całego serca polecam świetny program metaboliczny. Nie miałam co prawda jakiejśc strasznej nadwagi, ale to co było, już zaczynało mi przeszkadzać - oponki na brzuchu... Program polega na pozbyciu się zaległej insuliny, złogów soli, na wprowadzeniu w organizmie porządku. Wchodzą w ten program oczywiście suplementy - bo bez nich ani rusz. I powiem wam, że efekty są niesamowite, bo efektem ubocznym tego detoksu organizmu, jego odnawiania, jest chudnięcie w tych miejscach które maja nadmiary tłuszczu Wyrównuje się również gospodarka hormonalna. Moja przyjaciółka miała problemy z okresem i ostatniego dnia pierwszego etapu dostała okres, a do tej pory żaden endokrynolog nie potrafił jej pomóc. Sama na programie schudłam z 73 kg do 63 kg i nie mam z tego tytułu żadnych złych efektów ubocznych i nie wiem co to jest efekt jojo Jeśli chcecie wiedzieć więcej piszcie pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśkaa_Wawa
A nie ciągnie Cię do słodyczy? Ja to miałam mega problem z tym, białe pieczywo to luz ale te słodycze... a najgorzej było wygrać z energetykami bo w nich jest cukier. Ale teraz w sumie to kupuje sobie tego Black'a bez cukru i jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baśkaa_Wawa ja tak miałam! Przestałam jeść słodycze, i piłam Black'a bez cukru i spadło mi kilka kilko, dobre przed treningiem, powera dostajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgrabna Pani
Dziewczyny jeśli chcecie mieć super figurę to ze szczerego serca polecam tego Pana – www.igortreneronline.pl Ułożył mi chyba najlepszy plan jaki kiedykolwiek przerabiałam. Mam na myśli dietę, trening i suplementację(bo to też istotne). Jest taki pakiecik na stronie i można go od ręki zamówić. Co mi dał? Przez wiele lat borykałam się z dużą nadwagą i czułam się fatalnie, żyć mi się odechciewało – tyle miałam kompleksów. Ale spróbowałam ostatni raz coś zmienić i ten Pan spadł mi jak z nieba. Efekty były w mgnieniu oka! Ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam ten okropny tłuszcz z brzucha! Znowu pokochałam moje ciało i chętnie chodzę na basen, a tym sezonie wybieram się do Egiptu i już nie mogę się doczekać jak tylko założę strój kąpielowy. Warto zajrzeć dziewczyny www.igortreneronline.pl bo jest tam teraz rabat 50% na wszystkie plany i pakiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. https://www.youtube.com/watch?v=FsxHPTCTCE4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem z Foreverslimem spokojnie dasz radę, ja stosowałam te tabletki i łącznie udało mi się pozbyć 13 kilogramów nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ami28x
Każdy ma swój sposób na odchudzanie ;) Ja też go mam i trzymam się go, mimo iż coś nowego wchodzi na rynek... Ja odchudzam się tak po swojemu jem dużo warzyw, ryb bez chleba bez dużej ilości mięska bo nie przepadam za mięsem,ale wiem,że ma właściwości potrzebne nam do funkcjonowania to staram się raz na jakiś czas zjeść... Przyjmuję dodatkowo suplementację African Mango http://szczupla-kobieta.pl dużo się ruszam bo basen, bieganie i siłownia;) ale efekty są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem po zakończonej kuracji z mango http://odchudzanie-poradnik.pl. W przeciągu trzech miesięcy schudłam 10 kg. Teraz staram się ją utrzymać :) Dalej ćwiczę i mam dietę jak na razie nic mi nie przybywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem wspomagałam się Slimunox ale oprócz tego byłam na diecie i chodziłam na zumbę.W okresie trzech miesięcy schudłam 13 kg dla mnie ten wynik to mistrzostwo świata nigdy wcześniej nie udało mi się tyle schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie cieszy kobiety tak jaki idealna waga i niedowierzanie koleżanek że można aż tyle schudnąć.Dzięki Foreverslimowi w końcu i mi się to udało.Zeszczuplałam mam mnóstwo energii. Mam wrażenie że jestem teraz zupełnie inną osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektów jakie uzyskałam. Schudłam 14 kg i co moim zdaniej jeszcze ważniejsze od samego odchudzania... waga NIE wróciła, nie ma efektu jo-jo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×