Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słonecznik 262

dieta niskoglikemiczna

Polecane posty

Gość słonecznik 262

Witam, mam stwierdzone PCO i co z tym idzie nadwage. Stosowałam wiele diet i było ciężko. Ostatnio zaczełam jadać produkty o niskim indeksie glikemicznym. Ku mojemu zaskoczeniu codziennie ubywa mi ok 0,5 kg. Mam pytanie czy któraś z Was stosowała tą diete i czy utrata wagi minimum 0,5 kg dziennie to nie jest za dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja rowniez stosuje ta diete od 3 dni .i tez trace 0.5 kg na dzien .przynajmniej narazie. Ile masz kg do zrzucenia? Cwiczysz tez? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzna
mozecie mi tę dietę dokładnie wytłumaczyć? co jadacie?jak ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy takim ubytku wagi po stracie ok 2 kg moga nastapic przykre dolegliwosci w postaci przykurczy miesni, ich bol,czasem kosci bola. GENERALNIE TO CODZIENNIE NALEZY ZROBIC RANO I WIECZOREM OK 20-30 MIN GIMNASTYKE ALE LEKKA taka ktora tylko pobudzi krazenie a nie nadwyreza miesni a wiec jakies podskoki,np 100x skakanka,bieg z przerwami co 2-3 min .Oddech mam przyspieszyc i tetno do ok 90-100 uderzen.Pic duzo wody niegazowanej ,ok 2 ltr dziennie w malych pozrcjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od wczoraj zaczęlam indeks glikemiczny ale wazyc sie bede tylko w poniedziałki raz w tygodniu 4 lata temu schudalm z 70 kg na 55 w 2 miesiace wiec warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od jakiegos tygodnia staram sie jesc produkty o niskim ineksie ale od wczoraj zacżęlam na powaznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słonecznik 262
mam do zrzucenia ok 20 kg. Jest to również niezbedne do tego aby zajść w ciąże. Szczerze mówiąc nie czuje się jak na diecie a waga spada:) Zmotywowana nawet zaczełam ćwiczyć po pół godziny dziennie bo narazie kondycha słaba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słonecznik 262
Do bezzna Jem produkty o niskim indeksie glikemicznym w szczególności dużo ryb. Nie trzymam się jakoś ścisle określonych zasad, jak jestem głodna to jem. Pije 1,5 litra wody niegazowanej dziennie i do tego z 3 duże kubki zielonej herbaty. Czuję się milion razy lepiej, więcej energi i ta satysfakcja ze spadku wagi..BEZCENNE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słonecznik 262
Staram się unikać smażonych potraw, a jeżeli już smaże to na oliwie z oliwek. Najczęsciej są to ryby wędzone np makrela albo łosoś lub też zapiekam w foli w piekarniku z ziołami i cytryną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słonecznik 262
Dodam jeszcze, że codziennie rano jem łyżkę lub 2 siemienia lnianego. Ma on dobry wpływ na trawienie z racji dużej ilości błonnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słonecznik 262
Ja jem łyzkę siemienia ale zwykłego dziennie lub 2 łyzki dosypuje do płatków owsianych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam domu ksiazke ( bardzo pomocna) jest tam rozpiska 4 diet o niskim indeksie i kazda jest rozpisana na 14 dni a ostania na 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słonecznik 262
A mogłabyś podać tytuł:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny pomozcie mi ta diete dobrze zrozumiec w tej tabelce jest podany indeks glikemiczny i jak tym sie sugerowac??? rozumiem ze najlepiej jesc to co ma najnizszy poziom ale ile tego?? patrzec jednoczesnie na kcal i co z weglowodanami?? a co jesli ktos ma ogolnie zawsze niski cukier?? ale mam namieszane w glowie od paru dni odkad czytam te wszystkie diety a ze dopiero zaczynam przygode z liczeniem kcal i z tym wszystkim to powiem ze metlik mam w glowie ... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonecznik 262
serene63 dzięki za tytuł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonecznik 262
serene63 wogóle jestem pod wrazeniem ile kiedys schudłaś:) Mam 155 cm wzrostu i moja waga jeszcze ponad tydzień temu wynosiła 79 kg:( a dziś po wejściu na wage było 74,5:) Dodam, że cierpie na zespół policystycznych jajników a co za tym idzie bezpłodność, otyłość brzuszna i cukrzyca. Jedynym wyjściem jest utrata nadmiernych kilogramów, która w tym przypadku nie jest łatwa. Ta choroba jest otyle podła, że w ciagu niecałego pół roku przytyłam ponad 15 kg :( dieta niskoglikemiczna sprawiła, ze znów jestem pełna energii i juz siebie widze jak za pare miesiecy mam znów 57 kg:) Powiedz mi jak szybko zrzuciłas te zbedne kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzna
czyli po prostu spawdzacie w tabelach i jecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słonecznik 262
no tak, jem wszystkie produkty z indeksem glikemicznym do 50. Pije dużo wody i zielona herbate. Bynajmniej u mnie to działa bo średnio mam 0,5 kg dziennie mniej:) a czuje sie milion razy lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×