Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bluchili

Dieta Norweska mój dziennik START 19.04

Polecane posty

Cześć! Tu będę opisywała moje zmagania z kilogramami, dziennik ten będzie moim motywatorem. W 2015 r ważyłam 121 kg, dziś jest ich 78.5 kg, do celu zostało 19.5 kg których chciałabym się pozbyć do 1 lipca tego roku. Przez najbliższe 14 dni planuję stosować dietę norweską godziny posiłków: 8.00, 12.00, 16.00-17.00 W pierwszym dniu diety norweskiej podstawą wszystkich posiłków są jajka. Jest to jedyny dzień w tygodniu, w którym zjadamy, aż 9 ugotowanych jaj. Oprócz tego spożywamy grejpfruta, warzywa oraz chleb razowy. W ciągu dnia stale pamiętamy o odpowiednim nawodnieniu organizmu wodą. Śniadanie: 3 jajka. Śniadanie II: 3 jajka, grejpfrut, herbata lub czarna kawa. Obiad: 3 jajka, surówka warzywa bez sosu i oleju, czarna kawa lub herbata i 1 kromka chleba razowego. Kolacja: brak. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta dieta jest okropna. Po dwóch dniach nie mogłam patrzeć na jajkamimo, że zawsze je lubiłam... Po kilku dniach poczułam się fatalnie , wzrosło mi ciśnienie i to poważnie, przedtem zawsze w normie. Podniósł mi się poziom cholesterolu. Nigdy więcej takich wynalazków. Po ciąży schudłam 30kg w 5 miesięcy stosując racjonalną dietę, bez słodyczy, do tego dużo ruchu i zero jedzenia po godz 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadłam przez tydzień karczek ze smalcem i pomidorem więc jajka z grejpfrut mi niestraszne. :) Nie zakładam z góry że coś mi się stanie, gdybym jednak poczuła się źle przerwę dietę - nic na siłę. Dla mnie jedynym minusem podczas każdej diety jest uczucie zimna które potęguje chłód na dworze. Myślałam że kwiecień będzie cieplejszy a tu taka niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×