Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

megi123

dieta od dietetyka plus cwiczenia

Polecane posty

witam wszystkie Panie:) mam 23 lata i waże 81 kg.. od 14 lutego jestem na diecie od Pani doktor z wrocławia plus chodze na zajecia fitness 2-3 razy w tygodniu. najgorsze jest to ze ja bym chciala szybko schudnąć a ten sposob odzywania powoduje utrate 1 kg wagi na tydzien. wiosna idzie wiec mobilizacja duza..pozdrawiam i zapraszam do dyskusji o swoich dietach i lekarzach dietetykach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chetnie poznam dziewczyny, które maja podobne problemy jak ja..dla mnie rozmowa to taki rodzaj motywacji:D mam juz dosyć tego, że nie mogę ubeirać kobniecych ciuchów takich jak spodnie-rurki (które kocham), szorty czy wysokich obcasów bo wygladać komicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek21
mam podobny problem przy wzroscie 176 waze 79 kilogramow i czuje sie z nimi lekko mowiac niewygodnie:) od 3 dni jestem na diecie 1200 kcal i cwiczenia fizyczne 30 minut dziennie. narazie ubylo kilogram :P a ty iule masz wzrostu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megi: Moim zdaniem ten 1 kg tygodniowo to dobry wynik. Dzięki wolnemu, ale sukcesywnemu odchudzaniu na pewno nie będziesz miała efektu jojo. Na pewno na efekty będzie trzeba poczekać dłużej, ale przynajmniej nie będziesz miała późniejszych problemów ze zdrowiem, jak to bywa przy odchudzaniu za pomocą tych wszystkich cudownych diet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , mam 164 cm wzrostu waże 82 kg. Wczoraj byłam u dietetyka. Czekam na diete która mam dostac jutro od Pani dietetyk i ruszam do walki z moimi kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna znikąd
ja mam 176 i 74 kg ale jakoś nie mam aż takiej presji żeby chudnąć. generalnie jestem szczupła a wage podnoszą mi mięśnie,mam ich trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam chętnie dołącze, ja jestem na diecie od 7 lutego, zaczynałam z wagą 79,3 kg :o aktualnie jest 75,4 kg :):) ja byłam u dietetyka w Wolsztynie, super babka, fajne ma podejście i wogóle, mam dietę 1100 kalorii, potrawy są smaczne i szybko się je robi mam do zrzucenia 18 kg ale dietetyczka powiedziała że jest to możliwe :) :) już teraz czuję ogromną różnicę, brzuch mniejszy, mam więcej siły, dodatkowo chodzę na siłkę 3 razy w tygodniu.... ja szłam na kontrolę po 2 tygodniach miałam 3,2 kg na minusie :):):) a powiedz miałaś robione szczegółowe badania tzn. ja na takiej wadze Tanita co pokazało mi ile co we mnie warzy, ile mięsnie, ile tłuszcz, ile woda, fajna sprawa pamiętaj że lepiej chudnąć powoli i zdrowo niż szybko i również szybko o efekt jojo acha, mam 24 lata i na imie Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a mozecie zdradzic na jakiej podstawie Wam ta dietetyczka ulozyla diete? jak obliczyla ile kalorii dziennie powinnyscie zjadac,zeby dieta i trening byla efektywna? jakie potrawy jesc,o ktorej itd? ja mieszkam za granica i szukam jakiejs dietetyczki ale narazie ciezko,a zaczelam cwiczyc w poniedzialek,robie codziennie kardio i 2-3 razy w tyg cwiczenia silowe + joga raz w tyg,dzis ide wieczorem na skanetix (chyba,bo w sumie po 3 dniach intensywnego treningu chyba powinnam dzis odpoczac,nie wiem,troche mnie miesnie bola ale to taki przyjemny bol,nie od lezenia na kanapie :P ) jutro mam trening na platformie wibracyjnej. w poniedxzialek wazylam 85kg,mam 27 lat i 170cm.Dziecko :D a srednio na jednych zajeciach spalam ok 500 kalorii (te,o ktorych wiem,ktore pokazuja mi maszyny na silce orbitrek czy tam bieznia czy rowerek) plus te inne cwiczenia. chce schudnac efektywnie i na zawsze,wrocic do wagi w ktorej czuje sie najlepiej czyli ok 63kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta pani doktor u której byłam nie robiła mi takich dokładnych badan.. jedynie zwazyla, zmierzyla wszedziei dopasowała dietę do mojego trybu zycia. podobno jest bardzo skuteczna, więc zobaczymy. od 14 lutego straciłam 2 kg. na wizycie mialam az 83 kg, teraz 81 ale i tak jest ciezko codziennie wieczorem musze przygotowywac jedzenie do pracy bo wychodzac o 7 rano wracam o 19, po pracy jade od razu na fitness. w weekendy szkola. wiec ciezko nie zjesc czegos na miescie- na razie sie pilnuję ale tak naprawde nie moge zjesc niczego, czego nie zrobie sama- nie wolno mi absolutnie oleju slonecznikowego, mąki, cukru.. dzięki dziewczyny za zaangazowanie:* dodam eklerku ze mam 169 cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kisiel cytrynowy jeżeli chcesz, mogę Ci napisać jaka diętę ja dostałam.. tylko nalezy pamietac ze lekarz dostosował ja do mouch potrzeb czyli: wiek 23 praca w biurze problemy zdrowotne raczej nie występują; ostatnio jedynie pogorszyła mi sie cera i skóra głowy.. cel jest taki: do wakacji 13 kg mniej dzięki rozpisanej diecie, która nie jest w ogole monotonna, jedynie pracochłonna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megi dzieki za odzew :) hmm ale czy Ty tez cwiczysz czy jestes tylko na diecie? bo mi zalezy na diecie dostosowanej do moich cwiczen (zeby nie spalic sobie miesni :O ) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytalam,ze chodzisz na fitness,ale co robisz tam dokladnie? zajecia grupowe jakies,aerobic,orbitrek? ja szukam i szukam,zastanawiam sie nad skorzystaniem z uslug dietetyka online ale nie wiem jaki to ma sens,napisalam do kolezanki czy moze wie,do kogo moglabym sie zglosic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ten sam problem ze skóra głowy co ty.. łupież i to koszmarny. leczę go szamponem STIEPROPROX, widze poprawe. moj przykładowy dzien diety: rano na czczo 2 łyz stołowe oleju lnianego zimnotłoczonego- cena ok 30 zł za pol litra sniadanie: 1 kromka chleba orkiszowego na zakwasie plus masło plus 150 g sera bialego poltlustego a do tego mala miseczka ulubionych warzyw z lyzką oliwy z oliwek plus dowolne przyprawy do obiadu mogę: 1 kawa bez mleka i cukru, grejfrut lub jablko lub kiwi duzo wody ok 13 obiad: zupa dowolna (nawet moja ulubiona grochówke moge:)) tylko bez mąki, makaronu i smietany (moze byc z ziemniakami) ok 16 drugie danie 200 g miesa pieczonego w pikarniku/duszonego plus dowolne warzywa plus oliwa z oliwek o 19 kolacja np ryba plus warzywa/sałatka grecka/omlet z dwoch jaj plus szpinak lub inne warzywko mniej wiecej tak to wyglada. glodna- nie jestem do wyboru mam jeszcze inne mozliwosci codziennie jem inne dania jesli ci odpowiada cos w tym stylu sprobuj ze mna, wysle ci dokladnie co wolno a czego nie na mail:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj problem to opona i grube nogi wiec na zajecia chodze ktore głownie polegaja na tym zeby na tych miejscach spalic tłuszcz i wzmocnić nogi. chodziłam na aqua aerobik ale po prawie 2 miesiacach nie czułam kompletnie nic! a po tych zajeciach czuje sie o wiele lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehehehehehheeee
Sporo tego jedzenia na dzień, więc głodnym nie powinno się być :) Jak możesz to proszę wyślij mi mail na: gosbit@interia.eu A co do tego szamponu to masz go od dermatologa czy bez recepty jest? Bo ja dostałam łupieżu razem z zapaleniem skóry na twarzy, zapalenie wyleczone, a łupież został...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czym wyleczyłaś zapalenie skóry? ten szampon poleciła mi znajoma dermatolog- jest on na recepte ale ja go kupowała bez niej. cena ok 48 zł... no powiem ci ze ja nie zjadam tyle co moge, przewaznie albo zupe albo 2 danie ewentualnie ebz kolacji. ale wiem ze w takich proporcjach powinno sie jesc. przyspiesza to metabolizm. wysle na maila rozpiske:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytam sie swojej dermatolog, może to mi tez pomoże;) diete wysłałam na mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie właśnie szczegółowo przepytała, co lubie jeść, czego nie, jak jem ile, itp. ja mam ten problem ze mam pracę 3 zmianową też siedziącą, przez to co tydzień mam inne godziny posiłku, ale zupełnie mi to nie przeszkadza, mój organizm już jest przyzwyczajony do tego kisielku mi własnie ta waga obliczyła, jakie jest moje dzienne spożycie kalorii, i ile kalorii dziennie spalam, ta waga obliczyła również moje bmi, idealną wagę a nawet ile ważą moje kości na samym brzuchu mam 6 kg tłuszczu, narazie spadło mi 1 jeszcze 5 przede mną napiszę wam mój przykładowy jeden dzień: rano 9 .00 śniadanie : bułka grahamka z twarogiem chudym *bułka grahamka - 50 g- 1 mała lub chleb graham -60g -1 i 1/2 kanapki *mleko 1,5% - 120 g-6 łyżek *twaróg chudy - 100g -2/5 kostki *pomidor - 70 g- 1/2 średniego *sok pomidorowy -250 ml- szklanka twaróg wymieszać z mlekiem, obłożyć kanapkę, na calość położyć pomidora godz. 11.00 śniadanie II *sok z czarnej porzeczki -300 ml- butelka z tarczyna lub tymbarka obiad ok 13.00 duszona ryba z surówką z marchewki, jabłka i pietruszki: *filet z dorsza bez skóry - 100g -1/2 średniego fileta *mąką -5 g -łyżeczka *olej słonecznikowy -5g -łyżeczka rybę przyprawić, oprószyć mąką, smażyć na łyżeczce oleju, potem dusić surówka: *jabłko -250 g- 1 średnie *pietruszka korzeń - 80 g - 1 średnia *marchew - 160 g- 2 średnie *sok z cytryny marchewkę i pietruszkę zetrzeć na tarce, oproszyć solą i pieprzem, wymieszać. Jabłko zetrzeć na tarce o dużych oczkach, dodać do marchewki, skropić sokiem z cytryny, wymieszać. Podwieczorek ok 16.00 Jogurt z otrębami -jogurt owocowy-1,5 %-200g - 3/4 szklanki, może być jogobella light -otręby pszenne - 20 g- 2 łyzki Kolacja ok 19.00 Kanapka z polędwicą z piersi kurczaka *chleb graham - 40 g- 1 kanapka *masło -5g -łyżeczka *sałata *polędwica z piersi kurczaka -40 g- 2 cienkie plasterki *pestki dyni - 10 g to jest mój jutrzejszy jadłospis, napisałam wam szczegółowo tak jak ja mam podane, mam napisane co czego ile mam zjeść, i tak każdy dzień po dniu, jak pojadę znów na kontrolę to dostanę kolejne przepisy.... bardzo mi to ułatwia życie a dodatkowo przed każdym posiłkiem pije 20 minut przed szkl wody niegazowanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero teraz przeczytałam to co napisała megi, mogłam też lepiej wysłać rozpiskę na meila 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierdolka dzieki za odzew :) no wlasnie ja za bardzo nie mam jak sie zwazyc na takiej wadze :O a szkoda bo bardzo bym chciala :O przytylam 26kg w ciazy,schudlam 15 ale do wagi sprzed ciazy brakuje mi 8kg a do wymarzonej ok 20 :O i w koncu postanowilam sie za siebie zabrac,moja trenerka na silowni mowi,ze to jak jem i co jest wmiare ok ale nie chce odzywiac sie w miare ok tylko zdrowo :) nie zalezy mi chudnac 10kg w mc bo wole schudnac 3kg czy tam ile miesiecznie ale utrzymac ta wage pozneij i zarazic sie miloscia do cwiczen (narazie zalapalam miloscia do jogi :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi no właśnie zauważyłam że ten mój nick jest wyróżniony, szkoda że nie masz możliwości zbadania się, naprawdę ta waga jest super, a u dietetyczki byś nie mogła Kisielku jak chcesz podaj meila to ci wyślę szczegółowy rozpiskę na 1 tydzień, tylko pamiętaj że ja mam dięte 1100 kalorii, dla każdego z nas jest inne zapotrzebowanie kaloryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dieta od dietetyka plus cwiczenia obliczyl mi ze do lipca powinnam schudnac spokojnie 13kg :) zeby miec 58-60kg:) ciezko bedzie bo ja bylam na dukanie ale on mi troche go zmodyfikowal :) wiecej owocow, musli, orzechow, plus do teg masa masa cwiczen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi powiedzial zebym utrzymala wage taka jaka mam potrzebuje 2600kcl :o duzoo strasznie a zebym schudla jakos 1kg na tydzien potrzebuje ok 1400, wiec taka rozpiske mi zrobil mam w diecie duzo bialka wiec to beda tez ujemne kalorie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka mi dukan też strasznie rozwalił metabolizm, dla tego zrezygnowałam z wszelkich diet na własną rękę a pomarańczom mówię 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja ciagle poszukuje kogos,kto sie mna zajmie,mam jeszze jedna szanse,pozniej musze zadzwonic do jednej laski co zajmuje sie chyba takimi rzeczami :) bylam wczoraj znowu na treningu :) tylko zgrzeszylam i zjadlam orzeszki z rodzynkami i suszonymi jagodami (taka mieszanka) ok 220gr bo zjadlam na obiad miesko,za ktorym nie przepadam i musialam zabic jakos ten smak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka67
hej dziewczyny ja po wizycie u dietetyka schudłam 8kg :D rozpisał mi bardzo dobrą dietę, nawet przez chwilę nie czułam się głodna i i jedzonko było smaczne :) oczywiście rozpisał mi też ćwiczenia, trzy razy w tygodniu :) podaje link do mojej diety i wykazu ćwiczeń :) pliki.easysub(kropka)pl/lpli może komuś się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agatka67 mozesz wkleic link gdyz to co napisalas nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katherina8825
Zapraszam osoby chętne na rozpisanie diety. Jestem dietetykiem i z chęcią pomogę osobą, które chcą zmienić swój dotychczasowy jadłospis i dzięki temu zmienić swoje życie na zdrowsze i szczęśliwsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolajol
Ja polecam firmę The Break ze Służewca w Warszawie, po konsultacji ze specjalistą rozpisali mi super dietę, schudłam, jedzenie pyszne i najtaniej na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×