Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewapit

Dieta od dziś tj. 07.06.2005

Polecane posty

cze Dziewczyny:) Postaniowiłam się ostro wziąć za siebie- mam przyjaciółki ślub 22.07 i postanowiłam schudnąc 8 kg. mam 27 lat, 70 kg wagi - 168cm, pomimo tego ze jestem osobą wysportowaną i tyje równomiernie- to czuje sie jak słonica. Więc dośc wkurzania się na siebie ze w tym mi nie do twarzy, ąero, mniej jesc a od jutra kapuściana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj! Ja od dzis zaczełam kapusciankę. Waże 72 kg, wzrost 170. Nie wiem czy wytrwam bo sam zapach tej zupy mnie odstrasza, ale razem może będzie łatwiej! Do tej pory mam na koncie jedno jabłuszko i kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stracciatella bez czekolady
ewapit, twoja dieta trwa juz rok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze Fielda- super - razem zaczynamy- tylko ja z ta różnica ze od jutra kapuscianke dzis zjadłam biały serek z dzemem i kawka ale przyjde do domu i kapusciaka gotuje musze zrobic zakupy owocowe i do pracy jutro zupka w słoiku :) super ze bedziemy razem w tym trwały ja pracuje od 7 do 15 , wiec jestem na necie w tych godz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze laski- fajnie ze bedziemy razem sie odchudzały- damy rade- najważniejsze nie opychac sie, nie jesc na noc, i ograniczyc słodycze i tłuszcz, dużo wody niegazowanej i luzik + kapuściana + rewelacja. czemu moja dieta rok juz trwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem w pracy, zupa w słoiczku. Jak tylko na nia spojrzę to robi mi się niedobrze ale mam nazieje że jak zgłodnieje to zjem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewapit w tytule topkiu wpisałaś datę 07,06,2005. Tez dopiero teraz zauwazyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej zmienic tego juz nie mozna, chyba ze założyc nowy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza na szyi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kombinatorka
Startuje z WAMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII w wyscigu o obnizenie wagi. Od dzisiaj zupa kapuściana i ocet jabłkowy ( juz mam rewolucję zołądkową ale co tam gram wariata przed własnym organem) No to odpalamy działo i zrzucamy balast!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×