Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ehhh musze :):)

Dieta.. Odchudzanie.. Jak szybko schudnąc? pomozcie:P

Polecane posty

Gość ehhh musze :):)

Ehh , zapuscilam sie ;/ Zostalo mi 10kg by wrocic do stanu sprzed ciazy.. musze szybko schudnac.. znacie jakas dobra diete i skutecznna? tylko bez zadnych sportow bo czasu na to nie mam no chyba ze brzuszki.. albo moze jakas herbata jest pomocna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh musze :):)
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinka witaminka
hmmm no 2 opcje znam ale jesli nie bedziesz ostrozna jojo na bank pierwsza dieta warzywno-owocowa dr dąbrowskiej lub dieta dukana, czyli same białko obie wymagają 'ostrożnego' wychodzenia i zmiany nawyków po diecie no i ruch ruch i jeszcze raz ruch, bez tego to diety miedzy bajki mozna włożyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh musze :):)
ruch to mam jedynie wychodzac z dzieckiem na spacer i sprzetaniem w domu ;) a ta dieta dukana to co trzeba jesc? A efekt jojo to ze schudne ale zaraz tyle albo i wiecej przytyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena_sykes
Mnie osobiście bardzo pomogła Metoda Równowagi Metabolicznej ( www.klubrownowagi.pl ). łyszałam o niej dopiero kilka miesięcy temu, wcześniej nie miałam pojęcia, że coś takiego istnieje. Po spotkaniach w tym klubie, w których uczestniczę regularnie raz w tygodniu już wiem co mam jeść i w jakich ilościach, żeby schudnąć. Teraz już wiem, że ograniczanie sobie jedzenia to niczego nie prowadzi, a może nawet zaszkodzić. Jeść podczas odchudzania trzeba, tylko trzeba jeść mądrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmirina
Jeżeli bardzo ci zależy na szybkim spadku wagi to polecam tabletki Foreverslim.Na tych tabletkach można na prawdę schudnąć sporo i w szybkim czasie.Jeszcze lepsze efekty są w tedy kiedy jedna włączysz do odchudzanie jakąś formę ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixunia
W ciągu niecałego roku schudłam 10 kg (z 75kg do 65kg), chce jeszcze schudnąć co najmniej 5 kg do końca roku, niestety moja waga stoi w miejscu...!smutas.gif Czy wg Was jeśli jedzenie ograniczę do niezbędnego minimum, a ćwiczenia do maksimum do końca roku mam szansę osiągnąć wymarzoną wagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na jakiej diecie tak schudlas? gratki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej jeść mniej ćwiczyć i brać Novoslim bo on na serio pomaga schudnąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, stosowałam w akcie desperacji bo starałam się jak mogłam a waga ani drgnęła , wybrałam ten bo koleżanki z pracy polecały i faktycznie wystarczy trochę kalorii ograniczyć a później to już luzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Novoslim ja tak schudłam 9 kg a wcześniej to jedynie 3 to max jak mi sie udało schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak długo brałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na początku zamówiłam jedno opakowanie no i jak zobaczyłam jak działa to domówiłam kolejne więc w sumie bralama przez 3 miesiące z tygodniową przerwą bodajże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odchudzalam sie na diecie 17-dniowej. Prxex rok zrzucilam ponad 20 kg. Nie ma efektu jojo, bo w kolejnych etapach pojawia sie stopniowo coraz wiecej produktow, tak zeby opanowac zasady zdrowego odzyeiania. Dokladnie opiduje ta diete na moim blogu 22kilo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaplanowałam sobie stracić 11 kg w 3 miesiące, zdrowo, bez przemęczania się , zastosowałam Novoslim i związane z nim zalecenia no i udało się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja schudłam szybko na Novoslimie, też nie mogłam uwierzyć że te tabletki są tak skuteczne dopóki nie spróbowałam, a że była promocja to czemu nie no i faktycznie łatwo na nich zrzucić wię cpo co się męczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elunia283
Ja w ciąży przytyłam sporo bo aż 24kg i to jak wyglądałam po porodzie było straszne,ale powiedziałam sobie,że zgubie to bo chciałabym wyglądać jak sprzed ciąży i udało się zrzuciłam te kilogramy w 3 miesiące ale to duża zasługa Afrykańskiemu Mango http://szczupla-kobieta.pl sama nie dałabym rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Jeśli chcesz szybko schudnąć to polecam tego bloga:

dietalux.wordpress.com

Masz tam opisany specyfik który pomaga schudnąć w szybki sposób (mi pomógł stracić 15 kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×