Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szerli

Dieta ok 1000 cal , start 01.01.16 r.

Polecane posty

Gość Szerli

Mam 37 lat, 164 cm, ok 65 kg. Mój cel to minus 10 kg. Zależy mi na wyszczupleniu dolnych partii ciała, trochę brzuch, a najbardziej uda, okolice kolan, łydek. Planuję dietę ok 1000 cal , do tego ćwiczenia (może steper lub Mel B ). Moim wielkim nałogiem są słodycze , nie potrafię całkowicie z nich zrezygnować, łykam chrom ale nie pomaga... dlatego myślę, że do mojej diety w ramach podwieczorku i liczonych kalorii będę wliczać coś słodkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Ja mam 20 lat, 170 cm wzrostu, a ważę jakieś 67-68 kg. Zważe się 1 stycznia, to napiszę dokładniej. Chętnie się dołączę, uważam że 1000 kcal + umiarkowana aktywność to dobry pomysł.Ja zaczynam od stycznia również 6 weidera, bo mój brzuszek nie jest w dobrej formie ;/ Do tego jakieś ćwiczenia w zależności od czasu, energii i ochoty .Fajnie by było się wzajemnie wspierać i motywować. W końcu razem raźniej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodzenia zycze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szerli
gość, a TY się nie chcesz dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2929
Hej... no ja jak pisałam w temacie wcześniej mam 29lat 170cm i 90kg... a zatem długa droga przede mną. .. ale mam teraz silna motywacje. .. wierzę że mi się uda... to jak dziewczyny zaczynacie? Rak jak ja od 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita Natka ;) ja już liczenie kalorii zaczynam od jutra, także dzisiaj ostatni dzień "luzu" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zaczynam od jutra :-) Natka i Nasti będziecie coś ćwiczyć czy nic , tylko dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zamiar ćwiczyć, zwłaszcza przez pierwsze 10 dni, bo mam wolne, więc żadnych wymówek :D Tak jak pisałam wcześniej 6 weidera to minimum , do tego dodam program 30 Day Shred, czasem killer chodakowskiej bądź inne ćwiczenia ( lubię urozmaicenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Hej dziewczyny! To i ja zaczynam od jutra! Moja waga to ok 59kg. Chce schudnac do 52kg. Mam 36 lat,mam dzieci i meza. Pracuje tez zawodowo. Chce pozbyc sie tluszczu z ud,bioder i brzucha. Bede cwiczyc na orbitreku i z Chodakowska oraz z Ola Roznowska. Piszcie swoje jadlospisy. Ja mam 7dni wolnych tak wiec ostro zaczynam juz od 1.01.16!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia fajnie , że masz tyle zapału ! :D Jestem jak najbardziej za tym, żeby rozliczać się tu z kalorii, zarówno tych spożytych , jak i spalonych. ;) Ile masz wzrostu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2929
No ja od 2dlatego ze jeszcze w Sylwestra się bawię ; ) dlatego oo północy musiałabym zrezygnować z przyjemności. .. ja prócz liczenia kalorii mam zamiar biegać ... kiedyś dużo biegała. . Czas wrócić do kondycji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eviaczek33
hej dziewczyny. Z checia sie do Was dolacze. W minionym roku schudlam 15kg, z 85 na 70 (dzisiejszy pomiar) i zostalo mi 5 kg do upragnionej wagi. Mam 166cm i 33 lata. Zawsze bylam grubasem, co tu duzo mowic. W dziecinstwie bylismy z bratem pod skrzydlami kochanej babci, ktora sie nami opiekowala jak rodzice byli w pracy, wiec wiadomo obiadek 2 daniowy, po obiadku deserek, potem wielka kolacyjka juz z rodzicami i takie tam. I zostala mi tendencja do tycia, mimo, ze w szkole sredniej schudlam 30kg, to po ciazach sie znowu roztylam. Ale wzielam sie za siebie. Przed swietami odstawilam cukier na prawie 4 tygodnie, na czas swiat dalam sobie "dyspense" i od dzisiaj znowu porzucam slodycze, ciasteczka i wszelkie cukrowe przyjemnosci :) cwiczyc poki co nie moge, bo dopadla mnie jakas infekcja i nie mam sily, ale mam nadzieje, ze szybko sobie pojdzie i po cichu licze, ze od 10 stycznia wroce do cwiczen :) Mam nadzieje, ze topik bedzie sie rozwijal i bedziemy sie wspierac, cieszyc z sukcesow, a jesli bedzie trzeba kopac w 4-litery i motywowac do dalszej walki :) Szczesliwego Nowego Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :-) Cieszę się, że jest nas coraz więcej :-) Eviaczek na jakiej diecie byłaś i w jakim czasie schudłaś wtedy te 15 kg ? Ja dziś zjadłam : 2 kromki chleba razowego ze słonecznikiem i do tego cieniutkie plasterki kiełbasy żywieckiej w sumie 210 cal, przed chwilą pomidor, ogórek i kefir 100 cal, więc na razie 310 :-) Do tego woda mineralna i kawa zwykła, bez cukru, natomiast ze słodzikiem, kawy nie wliczam do bilansu kalorii bo ma mało chyba ze 3 cal . Do tego zaczęłam ćwiczyć z Mel B, 10 minut na nogi i 10 min na pośladki, z czasem zacznę zwiększać ćwiczenia, dojdzie steper :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny! ja tez od jutra zaczynam ponowna walke o figurę startuje z wagi 72 cel 60 wzrost 160 cm moj plan to kotajle limvena, które wczoraj dostałam (podobno skuteczne) orbitrek 50 min dziennie, 1 tydz na najnizszym obciazeniu rok temu schudlam 9 kg stosując podobne zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość, co to za koktajle, jaki mają skład, cenę, gdzie można je zakupić? pomogły ci wczesniej ? jak działają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak na serio to nie wiem po sobie rok temu piłam koktajle takie z polecenia od kolegi trenera. a te kupiłam, bo mi sąsiadka powiedziala 198 zl za 4 dałam wydaje mi sie, że wyjdzie taniej niż te białkowe co wczesniej mialam, bo płaciłam 90 zł za jeden skład zaraz sprawdze i napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moge tu fotek załaczyć ze składem :( genralnie 40 % składu stanowi białko serwatkowe pozostały skład to sporo witamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość A
proszę podawajcie produkty, przekąski gotowe, czy sycące które zawierają mało kalorii i moża więcej zjeść i się najeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze słodyczy : popcorn w mikrofali Warzywa: marchewka, pomidory, ogórki Mleko 0.5 % do tego jakieś płatki bez cukru (popatrz na opakowaniach ile mają kalorii, coś wybierzesz), jogurty np gratka niecałe 100 cal. Polecam sałatkę: pierś z kurczaka pokroić na kawałki, poddusić na patelni z dodatkiem wody i przyprawy np kebab gyros, do tego ogórki, pomidory, jajko ugotowane, kapusta pekińska, polać to jogurtem naturalnym , można posypać koperkiem do smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś słodkiego to np kisiel szklanka ugotowanego to 140 cal, a szklanka galaretki ok 110 cal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2929
Witam Dziewczyny ;) dziś mój pierwszy dzień z dietą 1000 kcal. .. póki co wypiłam dziś kawę ze słodzikien i zjadłam dwa jaka na twardo. . Nie chce mi się jakoś jeść. .. pewnie tak jest po obzarstwie sylwestrowy i po przepiciu. .. wiec nie mam pojęcia czy zjem te 1000 ale mam motywację i to jest ważne ;) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka68kg
37 lat, 1 dziecko, pracuję, 164 cm, 68 kg , udo 61 cm, czuję się grubo, głównie nogi, uda, "bułki" nad kolanami taki tłuszcz, boczki przy udach smutas.gif Nie zakładam dżinsów , spodni bo źle się czuję, spódniczki tylko długie lub do kolan by zakryć grubaśne kolana. Czy wy dokonujecie pomiarów cm obwód np bioder, uda? Czy ćwiczycie coś? Czy byłyście już na tej diecie i jakie miałyście kiedyś efekty, w ciągu jakiego czasu, czy lecą cm z bioder, ud, kolan ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka68kg
Czy można dołączyć? Dziś ok 1000 cal i 20 min stepera ,będę zwiększała do 40-60 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagusia
moge dołączyc sie i ja? 170 cm 65 kg albo nawet wiecej,a było niedawno 58,zaczęłam tyc,jestem przerażona bo spodnie które leciały mi z tyłka teraz na mnie pękają:( strasznie sie boje ze utyje jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka68kg
Agusia a mierzysz obwody cm ? Byłaś już kiedyś na diecie 1000cal ? Mi dziś ciężko było,jestem głodna, mam chęć na coś słodkiego więc zaraz kładę się spać by już nic nie zjeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny oczywiście witam Was serdecznie, dołączajcie ! Będziemy się wzajemnie motywować :-) Ja dziś ok 900 cal, nie jestem głodna, zjadłam: 2 kromki chleba razowego z polędwicą sopocką i później 2 porcje gotowanych warzyw (marchew, brokuły, kalafior) plus woda i kawa ze słodzikiem, do tego 20 min ćwiczeń na uda i pośladki z Mel B i 30 min stepera. Amelka, ja też często mam pokusę na słodycze (czekoladę, wafelki, białe Liony :-( ) , głównie wieczorem ! Teraz zjadłam pół szklanki galaretki truskawkowej (ok 60 cal).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2929
Dziewczyny a powiedzcie mi jak juz najdzie mnie ochota na coś słodkiego to co bym mogła w szaman? Niestety kisiel i galaretkę nie jadam ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka ja wczoraj zjadłam wafla Grześka bez polewy czekoladowej, zapisałam sobie 170 cal i trudno... wiem, że nie za dobrze, ale nie chcę kłamać, a w bilansie 1000 cal się zmieściłam. Poza tym myślę, że jeśli przekroczymy do 1200 cal to nic złego się nie stanie :-) A co Ty dziś zjadłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagusia
Amelka byłam na przeróżnych dietach odkąd skonczyłam 18 rok zycia mniej wiecej,tyłam i chudłam,bywały okresy ze ważyłam 50 kg i takie że ważylam 75:( Od jakichs 3 lat utrzymywałam w miare stabilna wage,ok 60 kg,a teraz własnie znowu tyje,mam mnóstwo stresów i je zajadam po prostu:( Obwodów dawno nie mierzyłam,jutro moge sie pomierzyc,teraz nie chce mi sie szukac metra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×