Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość czeko18

dieta owsiana- ktos ja stosowal?

Polecane posty

Gość czeko18

Chce byc dzisiaj przez 1 dzien na tej diecie i slyszalam ze jest bardzo skutecna i mozna schudnac nawet 1 kg.Oprocz tego nie chodzi sie glodnym a pozatym owsianka jest bardzo smaczna:-) je sie ok 5 porcji na dzien co 2,5-3h. Jesli ktos juz ja stosowal to czekam na jakis wpis:D moze ktos chce sie przylaczy do wspolnego dietkowania?:) pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale na wodzie ta owsianka
i chyba bez soli, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetkaa
jezeli chcesz schudnac, to: - kup platki owsiane zwykle, nie blyskawiczne - zalewaj je wrzaca woda, nie mlekiem. Jak napecznieja, to odlej wode, do platkow dodaj starte jabko(najlepiej zimne z lodowki) i posyp to wszystko cynamonem dla smaku, mozesz dodac sliwek suszonych lub mielone siemie lniane Po takim jedzonku przeczyscisz sie i poprawi Ci sie bardzo cera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilska
krewetka w jakim czasie oloko ile kg sie chudnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetkaa
*starte jablko oczywiscie. Lilska, trudno mi powiedziec, bo ja platki owsiane jadlam tylko na sniadanie, nie przez caly dzien. Jak zaczynasz odchudzanie, to przez pierwszy tydzien samego tluszczu malo tracisz, ale waga idzie mocno w dol, bo oczyszczasz limfe, organizm z toksyn, usuwasz nadmiar wody itp. Platki owsiane sa swietne na chudniecie, szybciej schudniesz jedzac platki owsiane na sniadanie nic jedzac chleb albo jakies jogurty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeko18
ooj diewczyny nie udalo mi sie dotrwac do konca dnia bo skusilam sie na slodycze:/// ehhh trzeba miec silna wole do tej diety ale i tak warto na niej byc:) UWAGA-dieta ta jest dobra rowniez przy zaparciach wiec to dodatkowy+!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walnieta jestes
diete robisz przez 3 dniu i wogole piszesz ze juz niewiele ci zostalo po tym jak nawet pol kg nie schudlas? z czego ty robisz jakies problemy?/? nawet 2 kg do schudniecia nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeko18
walnieta to najwyzej jestes ty! jak cos Ci nie pasi to stad spadaj! Monik123 no wiec na sniadanie , II sniadanie obiad i kolacje jem to samo tzn. - pol szklanki chudego mleka+lyzka platkow owsianych+lyzka platkow jeczmiennych i tyle samo otrebow.Do tego lyzeczka sproszkowanego siemiania lnianego oraz takiego w ziarenkach.Ok 2 suszonych sliwek i troche orzechow. Waga dzis : 51,9kg czyli 0,3 kg mniej niz wczoraj wiec jest good:) mam nadzieje ze jutro juz bedzie moje wymarzone 51,5kg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owsianka 1977r.
hej,hej.Waże 67 kg.przy wzroście 173cm.i chyba od jutra zacznę stosować tą dietę. niby moja waga jest w normie ale po ciąży został mi brzuch i na brak figury i tak się zastanawiam czy ta dieta mi pomoże , ale spróbuję :):):):):):) może ktoś się przyłączy , z kimś zawsze rażniej.zapraszam :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka843
a dlaczego ni emozna blyskawicznej?? taką zwyklą dlugo si echyba gotuje co nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulusiiia
To dieta jest bardzo skuteczna polecam . Stosowałam ją przez 3 dni później przez 3 dni się pilnowałam i starałam jeść mało kaloryczne rzeczy . Ogółem schudłam 3 kg . Dieta może nie zbyt zdrowa ale za to skuteczna. Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w szoku!!
Dziewczyny opamiętajcie się !!! Jakie chudnięcie w ciągu dwóch trzech dni! Nikt jeszcze genialny tyle nie schudł a jak schudł to nawracało z podwojoną siłą- w rezultacie był efekt jojo!! Chudniecie, bo mało pijecie wody, organizm się odwadnia, a tłuszcz pozostaje taki jaki był! Na dzień dobry przy odchudzaniu tracisz 2-3kg ale wody!! Robicie sobie i innym krzywdę wypisując takie głupoty!! I wiem co co mówię, bo ja odchudzam się od kwietnia, i od kwietnia schudłam 10kg, ale dzięki ZDROWEJ urozmaiconej, bogatej w białko, węglowodany diecie!! Jak i w witaminy i wszystkie cenne minerały! Do tego oczywiście dochodzi sport! Fitness, jak kto woli siłownia, nordic walking, aqua aerobik, ja chodzę tylko na fitness i mi wystarcza. Owszem! Polecam jeść owsiankę, ponieważ jest sycąca, ale!! Dziewczyny, zanim zaczniecie cokolwiek do niej dodawać, to zastanówcie się czy warto katować się dla owsianki która z waszymi wymyślnymi dodatkami będzie tak samo kaloryczna jak np zjedzenie zwykłego jogurtu i kanapki? Z tego co widzę i czytam, do owsianki dodawać orzechy (?!), jaki sens jeśli są baardzo kaloryczne?? Owoce kandyzowane?? Nic innego jak sam cukier! Ograniczyłam to do suchych przypraw, właśnie cynamon, a nawet przyprawę do szarlotki, która Wam pięknie tą owsiankę urozmaici, a nie ma w niej aż tak dużo cukru. Oraz jabłka tarte, jestem za, i sama wypróbuje. Aaale, jak można byc przez jeden dzień na diecie? Potem jeszcze nie wytrzymac:D Moja zasada i rada dla wszystkich: na dzień dobry zrezygnujcie z tego co lubicie najbardziej, żeby się przełamac. Ja w marcu tamtego roku całkowicie zaprzestałam jesc czekoladę, kakao, wsystko co jest z tym związane. I już prawie rok minał, a ja zapomniałam ten smak, i aromat nawet nie kuci mnie abym mogła to zjesc. A co za tym idzie "zrywając" z czekoladą zrywasz z 80% słodyczy! Potem odstawiłam białe pieczywo, ziemniaki, sosy, kotlety, i wszystkie mięsa, zostawiłam sobie drób ktory jest najchudszy i najzdrowszy. Przestawiłam się na ryby, na początek na wszystkie, nawet na a=makrele która jest tłusta, musiałam zmienic po prostu swoje nawyki żywieniowe. I co najważniejsze przerzuciłam się na owoce, przy których podkreślam ODSTAWIŁAM BANANY! mają dużo skrobii i glukozy! resztę jem w umiarze, I najważniejsza zasada: choc nie wiem jak byłoby mało kaloryczne w nadmiarze może się przyczynic do wzrostu wagi, a nie jej spadku. także czeko 18, wiem że to Twój wątek, szukasz wsparcia, ale tym samym okłamujesz innym, byc moze chcesz im pomóc ale niestety, to co piszesz jest wielką głupotą. chodzi mi po prostu o Twoje podejscie do odchudzania, bo generalnie przepis na owsiankę jest ok. a błyskawicznej owsianki lepiej nie kupowac ze względu na wyższe przetworzenie jej. Wszystko co bardziej przetworzone to i mniej wartościowe i bardziej kaloryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jestem w szoku ! Bzdury piszesz dziewczyno, poczytaj sobie o diecie owsianej, a poźniej krytykuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. No ja właśnie przedwczoraj o niej usłyszałam a raczej przeczytałam i chyba się pisze na to hehe no i zaczynam nie od pierwszego a od zaraz i myślę że przez dwa tygodnie tylko na tym pojadę czyli na litrze mleka z czterema łyzkami płatków owsianych plus dwie otrębow też owsianych i podziele na cztery porcje po szklance czyli jakieś 250g mleko oczywiście 0.5% bez żadnych dodatków przeprowadze sobie taki mały eksperyment na sobie hehe i zobaczę jak to będzie na mnie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. No ja właśnie przedwczoraj o niej usłyszałam a raczej przeczytałam i chyba się pisze na to hehe no i zaczynam nie od pierwszego a od zaraz i myślę że przez dwa tygodnie tylko na tym pojadę czyli na litrze mleka z czterema łyzkami płatków owsianych plus dwie otrębow też owsianych i podziele na cztery porcje po szklance czyli jakieś 250g mleko oczywiście 0.5% bez żadnych dodatków przeprowadze sobie taki mały eksperyment na sobie hehe i zobaczę jak to będzie na mnie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfs
werka przeczytaj link i bedziesz wiedziala ile nalezy dac owsianki i ile mleka na dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpetowa dama
To powodzenia. Właśnie sobie fundujesz dwa tygodnie na samych węglowodanach. Cudowny pomysł 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki, nie udało mi się zważyć, bo waga mi wariuje, ale optycznie mniejsza jestem po tym jednym dniu. Na pewno będę częściej tą dietkę robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrunia12344
ja tez jem jabko... zawze gdy jestem głodna... i chyba nic sie takiego po nim nie stanie? Na pewno nie tyje sie tak jak np. po ziemniakach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owskianek
platki owsiane trzeba zaparzac, w innym przypadku < np wrzucane do jogurtu> nie sa zdrowe. Utrudniaja wchlanianie wapnia i jakichs mineralow, co wazne przy problemach z zebami lub koscmi. Trzebaby znalezc w necie info bo szczegolow nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lb c
1 ziemniak ma tyle samo kalori co jablko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulllka90
Ja co prawda jem tylko płatki owsiane na śniadanie, tak sie przyzwyczaiłam, ale rzeczywiście daja one bardzo duzo sytosci. Wiec z pewnością sprawdzają sie również w diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otręby owsiane wysokobłonnikowe zawierają aż 19% błonnika, w tym 6% beta glukanów. Według Rozporządzenia UE, dotyczącego oświadczeń zdrowotnych, produkty zawierające 1 g beta glukanów w porcji, mogą być znakowane jako obniżające poziom cholesterolu we krwi, przy czym efekt uzyskuje się przy spożywaniu 3 g dziennie. Otręby owsiane wysokobłonnikowe (Sante) zawierają 3 g beta glukanów w jednej porcji! To oznacza, że już jedna porcja otrąb owsianych Sante zaspokaja w 100 procentach dzienne zapotrzebowanie na beta glukany pozwalające obniżyć poziom cholesterolu we krwi. Wysoki poziom cholesterolu jest czynnikiem ryzyka rozwoju choroby wieńcowej serca. - Ponadto zawarty w otrębach owsianych błonnik pokarmowy, stosowane w ramach zbilansowanej diety, pomaga zrzucić zbędne kilogramy, ponieważ wchłaniając wodę pęcznieje i wypełnia żołądek. Zmniejsza dzięki temu uczucie głodu, a także opóźnia moment, w którym pożywienie opuszcza żołądek. Źródło: http://www.sante.pl/p59/otreby_owsiane_wysokoblonnikowe_200g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asikaar
slyszałam ,ze nie mozna jesc duzo otrab dziennie bo potem mozna miec osteoropoze, chodzi cos o nie w chlanianie sie wapnia czy cos w tym rodzaju ze 2 łyzki na dzien i na tym koniec czy to prawda? wie ktos/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnoszę wątek ... Niestety podany wyżej link jest nieaktywny a szkoda Szczegółowe zasady diety wkleiłam tu www.dukanowebanitki.pun.pl niestety trzeba się na tym forum zalogować aby tam wejść Ponieważ dieta zrodziła się w USA Koleżanka ze Stanów ma poszukać czegoś na amerykańskich portalach bo u nas na róznych forach to taki szum informacyjny w większości wpisów a nie informacje... Mam zamiar stosować ją zgodnie z zaleceniami IFAZA tydzień II FAZA 30 dni zobaczymy co zrobię jak nadejdzie czas IIIFAZY jak wytrwam , bo się nie zarzekam ale na diecie Dukana schudłam 38kg stosując ją ponad 500 dni więc te 37 dni powinnam przeżyć. z tego kilka kilosków wróciło mi na IIIF Dukana, stąd pomysł na ich utratę za pomocą diety owsianej Dla tych co nie zajrzą na www.dukanowebanitki.pun.pl gdzie dieta ta znajduje się w dziale INNE DIETY dam znać jak mi idzie tutaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy dzień zaliczony spadło 0,9kg zobaczymy jaki wynik będzie jutro rano po dzisiejszym dniu . Płatki na mleku wchodzą mi coraz ciężej ... Nigdy nie byłam miłośniczką owsianki hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś waga pokazała mniej 0.7 kg czyli przez 2 dni schudłam 1,6 kg ale moja koleżanka z forum zgubiła przez te 2 dni 3,5 kg . Trzeci dzień zaliczony, zobaczymy ile spadnie jutro. Ale z piciem znów poległam z obowiązkowych 2 litrów płynów wypiłam 1:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny dzień i kolejny spadek identyczny jak ten wczorajszy 0,7 kg :-) Jednak płatki wchodzą coraz gorzej do końca I fazy zostały mi jeszcze 3 dni a na II powinno być lepiej , tylko ciekawe czy spadki nadal będą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×