Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joart

Dieta OXY cd

Polecane posty

Stary wątek nagle zniknął, wiec zakladam nowy. Mam nadzieję, że wszystkie się odnajdziemy☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro kończę faze step i zacznę ffazę balance. Mam nadzieję, że waga pokaże przynajmniej 1 kg na minusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, właśnie gdzie jest stary wątek o diecie:( Mam swoje podejrzenia dlaczego zniknął. Bez sensu! Ja też mam nadzieje,że się tu znajdziemy . hop hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się na nowym temacie ;) Czemu usuneli nam temat? Jakie masz podejrzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Ja osobiście nie wiem czemu usuwają watki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A który to jest Lisicy? Bo nie moge odnaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdarud
Lipa z tym zniknieciem.:-( startowalam 74 kg przy wzroscie 158. Wczoraj na wadze -4. Ale wieczor wczorajszy pelen grzechow lacznie z kawalkiem ciasta:-( dzisia waga 71 :-( ale wstyd!!!! Wspierajmy sie bo samemu ciezko, skad jestescie? Ja Bialystok.Joart moja wymarzona waga to twoja wyjsciowa:-) Dziewczeta musimy dac rade. Aha wlasnie od jutra zaczynam step,jak z chudnieciem w tej fazie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frania78
Dieta OXY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Hej dziewczyny:) Myslalam ze juz sie nie znajdziemy,ale sie udalo:) Podobno na kafeterii czesto tak bywa ze znikaja watki:/ Dzis zaczynam balance i bardzo mi sie podobaja przepisy na tym etapie:) Myslalam ze troszke szybciej spadne do tego 4-tego tyg ale nie jest zle:) Wy jak sie czujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dzisiaj waga pokazala 52 kg. Czyli ubyło 900 g. Szału nie ma. Ale jestem przed okresem. Magdarud jestem z Krakowa. A co do mojej wagi, to wiem że nie jest wysoka, ale brak mi proporcji. Tłuszcz umiejscowił mi się od pasa w dół i zeby go zgubić muszę schudnąć. Poza tym mam słuszny wzrost-całe 158 cm. Dziewczyny a jak macie z toaletą. Niby duzo warzyw, otręby ale mam problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to był bardzo popularny wątek. nie powinni takich usuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu trzymamy kciuki. W ogóle to wszystkie damy radę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Wyszłam z poteżnej grypy, brak ruchu i okazalo sie, ze dobre 1,5 kg to byla utrata plynow. Skorygowalam banerek i dzialam dalej na oxy:) Dzis 3ci dzien nowego miesiecznego cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie 1 dzionek minął :D jak zobaczylam moje 100g kurczaka to poczułam sie jak niemowlę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joart z moja ubikacja bywa roznie,jak nie wypije rano kawy to ciezko z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole zawalilam dzisiejszy dzien:/ nie zjadlam porannej przekaski a obiad dopiero teraz jem:/Dzis mam tak zly dzien ze lepiej bez kija do mnie nie podchodzic...... A tak na marginesie to uwazam ze starym prykom powinni zabrac prawo jazdy,bo stwarzaja tylko niebezpieczenstwo na drogach:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do starych pryków to sie zgadzam. Dzisiejszy dzień także byl dla mnie męczący. W pracy nie moge jesc obiadów, bo nie mam jak tego przyrządzić lub przygrzac. Czyli do 17 jestem na owocach lub soczkach. Slabo mi trochę, a muszę jeszcze dojechać do domu ok. 25 km. Ale dzisiaj zarezerwowalam, bardzo tanio, mieszkanie w Chorwacji, na wakacje. Cieszę się bardzo, bo w zeszlym roku to byl koszmar by cos znaleźć za rozsądną cenę. Mam nadzieję, ze do tego czasu będę laska jak ta lala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie taki stary pryk wjechal mi w bok samochodu a jechalam z maluchem.....:-(na szcEscie nic sie nam nie stalo ale 2pary drzwi do wymiany;/ Joart bedziemy laski zobaczysz;-) Frania tez tak mialam:/to czasem cos podjadlam np marchewki:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joart a przez co znalazlas to mieszkanko?bo my rowniez myslimy o chorwacji na wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na booking.com. Dzisiaj bylam tez w biurze podróży ale powiedzieli mi takie ceny, ze wyszłam. Zarezerwowalam sobie mieszkanie 80 m za 290 zl za dobę. Z widokiem na morze. Jeszcze jedno mieszkanie w tym blizniaku zostało- 64 m . Na wyspie przy Trogirze. Ale wjazd samochodem a nie promem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu, przez pierwszy tydzień kiszki grały mi marsza. Budzilam się w nocy głodna. Ale się zawzielam i wytrzymałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Sirki zdrówka, mam nadzieje,że już z górki. Lisica to nieciekawie, całe szczęście,że Wam się nic nie stało. :( Frania początek jest bywa trudny ale przecież dasz radę:) A moje podejrzenia są takie,że tamten wątek założył ktoś z oxy i jak zaczęłyśmy pisać o problemach to wszystko zrobił aby zniknął. Może się mylę,ale zbiegło się to w czasie, koncertowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasimat rzeczywiscie jak zaczelysmy pisac o problemach to watek zniknol.......ale ten mam nadzieje ze nie zniknie;-) Dzis sie kochane mierzyłam i w koncu uda zaczynaja spadac;-)ah ale ja sie ciesze;-)i nawet maz zaczol mowic ze jest ze mnie dumny,bo sie zawzielam i widac efekty;-)kurde do wakacji bedziemy takie niunie ze hoho;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tego się trzymajmy :) W kupie raźniej, kupy nikt nie ruszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdura ja jestem z Kielc. Nie przejmuj sie ja tez pare razy zgrzeszylam a cm jednak znikaja;-) Damy rade a na step spadlo mi 1,8kg chociaz na fat urne przybralam.Lacznie ubylo 4kg w 3 tyg,czyli jest dobrze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joart mnie osobiscie bardzo cieszy ze znowu bedzie detox,bo na nim zniknol mi prawie caly celulit;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A smarujecie sobie czymś uda i "dupcię" ? Ja smaruję wieczorem kremem na cellulit. To pewnie wspomaga działanie diety. W każdym razie razem wszystko działa i cellulit znika. Jeszcze trochę się zostało, ale niewiele. A ćwiczycie? Bo ja co dwa dni ćwiczę to: http://www.cwiczenia.org/cwiczenia-na-uda/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×