Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość shoutshoutshout

Dieta - proszę o pomoc!

Polecane posty

Gość shoutshoutshout

Witam. Mam do Was pytanie. Czy jedzenie dwa razy dziennie otrębów z jogurtem bądź mlekiem, czy też jedzenie owsianki pomoże mi schudnąć? Oczywiście brak słodyczy, chipsów, fast-foodów, czy innych kalorycznych produktów. No i 20 minut dziennie ćwiczeń. Jak myślicie? Z góry dziękuje za odpowiedź :) xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reretera
powinnas schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinno coś spaść z wagi. Otręby to w końcu blonnik, a błonnik lubimy bo jest sprzymierzeńcem odchudzających ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfrght
Polecam pić Yerba Mate- przyspiesza przemianę materii, jak ćwiczysz, to tym lepiej, bo sprawia, że szybciej spala się kalorie podczas ruchu ;) No i hamuje głód, dodaje energii- idealne wsparcie w odchudzaniu ;) Yerba to temat rzeka (witaminy, pobudzenie, oszczyszczanie s toksyn, lepsze trawienie, wzmocnienie wlosow i paznokci...) poczytaj na blogu: http://yerbomaniaczka.blog.pl/ Warto spróbować ! Mi pomaga w zrzucaniu ciałka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika622
Zajrzyj sobie do takiego poradnika, naprawde czasami moze okazac sie pomocny zwłaszcza jesli nie wiesz jaka diete dobrac http://www.lepszylek.pl/czytelnia/artykul/739,schudnij-na-zawsze-zapisz-sie-na-bezplatne-porady-dietetyka-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowy reklamy . masakraaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja cieżko przechodziłam różne diety i najczesciej bylo tez tak ze nei zawsze kazda na mnie działała tak jak chciałam. Dlatego teraz postanowiłam jeszcze inaczej zadbac o to i przyjmuje od tygodnia taki suplement http://sklep.noblehealth.com/produkt/get-slim-daytime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super, czasami własnie po tych wszystkich dietach odchudzających nie wygladamy dobrze, a nasze ciało jest brzydko pomarszczone. Dlatego tez jestem jak najbardziej za takim zabiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasiuliina
Wydaje mi się że taka owsianka na ciepło jest ok. Ja będąc na diecie z Oryginalnymi Przepisami często jadam owsiankę pod różną postacią, uwielbiam ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem jak najbardziej za.A co do GET SLIM NIGHT to dzieki ekstraktowi z chmielu i witami ulatwia zasypianie. w ten sposob po relaksujacej nocy mamy sile i ochote kontynuowac nasze dzialania w zrzucianiu kilogramow. Naprawde bardzo fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli czas tak naprawde juz teraz zaczać dbc o siebie i na wiosne sprawić aby nasza figura jednak byla nienaganna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbliża sie wiosna i lato. Jeśli trzeba to warto zastosować dietę, np 42 Vital.smaczna i prosta. Można zastosować jako jeden posiłek lub całodzienną dietę.Warto spróbować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jednak pozostanę przy Get Slim Line od Noble Health. Jest to całodobowy system wyszuplający sylwetkę. Get Slim Line to formuła oparta wyłącznie na naturalnych składnikach, przeznaczona dla wymagających kobiet, które chcą pozbyć się zbędnych kilogramów bez "efektu jojo". Zaczynam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli coś dla mnie. Nie wiedziałam ze suplementy mogą tak rewelacyjnie działac. W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak tylko własnie spróbować i ceiszyć sie latem piekną sylwetką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otręby nie odchudzają, one tylko pomagają w trawieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak już wiekszośc metod i sposobów odchudzania zawiodło to mysle ze jest jeszcze coś co moze pomóc http://getslimclub.com/pakiety/ I dac naprawde konkretny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta 42 Vital jest skuteczna i daje szybkie efekty. Szczerze polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez zawsze nie wiem jaka diete wybrac i ciągle poszukuje tej najlepszej, najlepiej zbilansowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikuś82
Schudnąć na pewno coś schudniesz jednak zastanów się nad dokładniejszą dietą oraz treningami.Jeśli nie poznasz swojego organizmu nie będziesz wiedziała czy sobie przypadkiem czymś nie szkodzisz.Jeśli stawiasz na zdrowe odchudzanie warto abyś zrobiła sobie najpierw badanie DNA genetic lab.O szczegółach badania dowiesz się ze strony geneticlab.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×