Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Effka1

Dieta proteinowa ketoaktiv , czy ktoś już stosował

Polecane posty

Hej, dziewczyny! Planuję zakupić sobie 4-tygodniowy zestaw produktów ketoaktiv, bo podobno można szybko i łatwo schudnąć. Czy ktoś już próbował tej diety proteinowej, jest smaczna? Sama opieram się na opinii koleżanki, która schudła 8 kg w 2 miesiące, ale chciałabym zasięgnąć jeszcze czyjejś rady... Jeśli już jesteście po tej kuracji, to czy faktycznie chudnie się tylko z tłuszczu, a nie z mięśni? I nie jest się głodnym, tak jak obiecują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o sklepie Ketoaktiv usłyszałam o znajomej z Czech. Ta schudła na ich diecie prawie 10 kg. Czeski sklep był jednak dla mnie za drogi – wysyłka była strasznie droga. Niedawno zauważyłam ze jest już polski sklep internetowy i zdecydowałam się spróbować. Mają darmową wysyłkę przy zakupie zestawu. Pierwsze parę dni było ciężkie ale potem już nie sprawiało mi to żadnych problemów. Schudłam już na niej 5 kilo. Teraz jestem w fazie stabilizacji i ich batoniki proteinowe są po prostu super – mają bardzo mało kalorii i cukru. Dość intensywnie ćwiczę i chciała bym schudnąć jeszcze ale jednocześnie nabrać masy mięśniowej. Także program dietetyczny Ketoaktiv polecam, szczególnie dla ludzi, którzy nie maja czas na pracochłonne przygotowywanie posiłków. Desery czy zupki są bardzo łatwe w przyrządzeniu i zawsze brałam je do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile czasu trwało u Ciebie schudnięcie tych 5 kilo? I powiedz mi, ile można wytrzymać na tych produktach instant? Bo z batonami na pewno nie będę mieć problemu ;) Fajne jest to, możesz wszystko wrzucić do torebki, ale martwię się raczej, czy to w ogóle jest smaczne i znośne na dłuższą metę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Produkty są bardzo smaczne. Poza tym można je modyfikować. Ja na przykład do omletów dodawałam dużo szpinaku czy tez odrobinę chudej szynki. Do pracy brałam pojemnik z warzywami i jakaś zupkę czy deser a po pracy planowałam jakąś dobrą sałatkę np. z piersi z kurczaka czy rybkę z grilla. Bardzo zmotywowały mnie szybkie efekty – w pierwszym tygodniu schudłam 2 kg (potem już było około 1 kg na tydzień). Poza tym polecane warzywa je się w nieograniczonych ilościach – dzięki temu tak naprawdę nie czułam głodu. Ta dieta pomogła mi uświadomić sobie jak ważne w odchudzaniu są warzywa, których do tej pory jadłam bardzo mało. Teraz żadne grillowanie mnie nie przeraża – mięsko z grilla i sałatka diecie nie szkodzą :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo, no to super. O to mi właśnie chodzi, żeby nie głodować, z warzywami to ja sobie doskonale poradzę, już ja to wiem ;) a desery? Dobre są? Bo wyznam, że plan dnia z dozwolonym batonem i deserem jest chyba najpiękniejszym rozwiązaniem dla mnie jako naczelnego żarłoka i maniaczki słodyczy hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, że Ketoaktiv jest bardzo skuteczny i szybki, a produkty są całkiem całkiem. Niektóre przepyszne, inne znośne (ideałów nie ma), ale nie jest to drogie. Natomiast jeśli chcesz mieć dobra trwałe efekty, musisz sie pilnować jeszcze jakiś czas, jak na każdej diecie. Ja sie na to skusilam, bo tylko taka diete moge robic w pracy. Czyli z lenistwa ;) schudlam 9 kg w 10 tygodni i jestem dumna jak paw. Nie powiem, ze bylo bardzo latwi, ale na pewno latwiej niz na innych proteinowych dietach. Wiec tak, to dziala, ale musisz sie zdyscyplinowac ;) ale to, ze nie jestes glodna, to akurat prawda, zadna sciema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie działa, jestem już po niecałych 2 tygodniach ketoaktivu i waga spadła o 3 kg. Najfajniejsze jest to, że w ogóle nie jestem głodna i nie za bardzo czuję, że robię jakąś szczególną dietę, bo i deser tiramisu, i i batoniki sobie jem codziennie ;) Nie ma co narzekać, oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tylko 3, jak by spadlo 10 kg to bym kupiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja rodzina pukała się w głowę, jak się dowiedzieli, że chcę wydać 300 zł na jedzenie odchudzające. Ale jak zobaczyli efekty to hahahhaa sami już robią zrzutę na zestaw. U mnie spadło 10 kg w 2 miesiące, teraz w zasadzie już nie stosuję jakiejś nadzwyczajnej diety, a żadnego jojo do tej pory nie zauważyłam. Ale powiem wam, że te batony trochę uzależniają, takie dobre. No i rób sobie omlet z białkiem, wychodzi przepyszny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikitsa
hahaha dieta, która obiecuje 10 kg w 2 tygodnie to chyba tylko w obozie pracy. Nie no, ja już jestem po 2 miesiącach z ketoaktiv i tą przygodę bardzo sobie chwalę. 9 kg w dół, zero głodu, samopoczucie dobre, jedzenie przyzwoite, niektóre produkty nawet wręcz bardzo smaczne. No i jak to dieta, trzeba się trzymać. Ale motywacja jest, bo efekty są szybkie i konkretne. Na pewno gdybym miała czas na siłownię i przygotowywanie sobie wymyślnych potraw, nie poszłabym na łatwiznę z zestawem czterotygodniowym. Ale niestety, czasu nie mam na pierdoły, lubię przyjść na gotowe. Więc jak dla mnie - ocena pozytywna, dieta sprawdzona, można szybko schudnąć. Tylko kup sobie więcej batonów, bo najszybciej schodzą hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja 6 dni na diecie i 3 kg w dol zobaczymy co bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karamela75
No to pogratulować, trzymaj się! Ja miałam takie same wyniki i po 2 miesiącach (zgodnie z ich wytycznymi) zrobilam 8 kg. Lekko nie bylo, ale batony ratowały ;) co mi zostalo po tej diecie to zdrowe nawyki i warzywa w zdrowej ilosci codziennie. No brak jo-jo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrisssMo
Ja jestem na tym 10 dzień i 4 kilo mniej. Jeszcze parę do zrzucenia, więc mam nadzieję, że utrzymam tempo. A jeśli chodzi o sam ketoaktiv, to najbardziej lubię deser jogurtowy i mus czekoladowy, bez tego ani rusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmikado
Ja już schudłam 9 kilo, ketoaktiv mi służy. Największy plus, że szybko działa i to daje ci kopa. Słodycze w diecie też działają pozytywnie, nie da się ukryć :D mam za sobą 5 tygodni, jeszcze co najmniej 2 razy tyle chcę przetrwać. Ale na szczęście jakoś szczególnie ciężko nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 10 dzień i 7 kg mniej. Nie ukrywam, że nie spodziewałam się takiej szybkiej akcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja płaciłam jakieś 265 zł, nie wiem po ile teraz jest. Z tym że zostało mi parę rzeczy do kolejnego etapu, dokupiłam sobie jeszcze omlety, desery i batony i nadal to stosuję. Jak już wypłaciłam chyba ze 300 zł na pseudo dietetyczki, które wciskały mi suplementy za grube pieniądze, jak już kupowałam sobie rzekomo spersonalizowane diety z internetu za 100 zł każda, to już wolę mieć za kwotę, którą wydaję konkretne jedzenie, plan diety i szybkie efekty. Jak sobie przypomnę to żenujące ważenie u dietetyczki i wydawanie pieniędzy za nic... teraz w miesiąc osiągnęłam lepszy wynik niż 4 miesiące wizyt u pani, która koniecznie wmawiała mi, że tylko drener i inne pierdoły mi w tabletkach mi pomogą... ja durna kupowałam, a to i tak nie pomagało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kittyyyy
Ja zaczynam, mama schudła tak szybko, że w moim przypadku musi być jeszcze lepiej. Póki co zaczęłam 3 dzień owsianką z cynamonem, do tej pory wypróbowałam omlet grzybowy, serowy i boczkowy oraz mus kokosowy i jabłkowy. No i baton orzechowy i karmelowy, pychotka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile mama schudła? Ty już widzisz jakieś efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kittyyyy
Mama schudła 13 kilo w 2,5 miesiąca, w zasadzie najszybciej i najwięcej w ciągu pierwszych 3 tygodni, bo 8 kilo. Potem szło już wolniej, ale i tak wyszło spoko. No i zero głodowania, a sama czasem jej zazdrościłam tych słodyczy i podżerałam batoniki heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta dieta jest mega skuteczna, polecam babkom, które już nie mają przemiany materii nastolatki i walczą tygodniami z każdym kilogramem. I jest zupełnie różna niż te wszystkie diety cud - tu jest metoda medyczna podana, cały mechanizm spalania i żadnego kitu. Po prostu chudniesz szybko, bo jest prawie same proteiny w formie codziennych posiłków i przekąsek a do tego warzywa. Nie ma opcji, żeby nie schudnąć, jeśli się trzyma ustalonych zasad. Warzywa i różnorodność tego jedzenia na pewno bardzo pomagają w wytrzymaniu na diecie. A naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kittyyyy
U mnie już spory spadek, minus 3,5 kilo :D tak szybko jeszcze chyba nie chudłam. Zobaczymy co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, pora się pochwalić - trzeci etap, czyli stabilizacja rozpoczęta :D w sumie już 2 miesiące minęły, więc mogę ogłosić zainteresowanym, że schudłam 9 kg. Najszybciej w ciągu pierwszych 2 tygodni, bo aż 4 kg, potem wolniej, ale konsekwentnie jeszcze 5. Czyli wynik elegancki, wie wiem, jak to idzie u Was, ale ja się ani nie męczyłam, ani nie głodowałam. Ale fakt, bardzo skrupulatnie przestrzegałam zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze, a ja schidłam 10kg w 2 mies. bez wydawania pieniędzy, tylko trzymając się diety, ruchu i kilku zasad... może jednak napisze książkę, albo przygotuje jakies zestawy, chętnych wyskoczyc z kasy jak widac nie brakuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karamela75
Taaa ja też też kiedyś schudłam 10 kg w 2 miesiące, ale miałam czas na zdrowe gotowanie i ruch, poza tym byłam młoda, nie miałam obowiązków i odchudzanie szło jak z płatka. A teraz? Jak masz 40 lat, pracujesz i jeszcze zajmujesz się domem, to naprawdę nie schudniesz sobie już ot tak. Sorry, ale dla mnie liczy się efekt, jestem osobą pragmatyczną - mogę zapłacić, jesli warto. Na mnie to podziałało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo Effka1 & Kityyy! :) Super, dziewczyny! A które dania zamawiałyście? Próbował ktoś deseru jogurtowego? Bo wygląda fajnie, ale mam obiekcje... bo będę robić zamówienie niebawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry jest, mnie bardziej smakuje niz te czekoladowe, kawowe itp. delikatniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaPe90
No hej, ja szybko z brzucha schudłam w trzy tygodnie, w sumie 6 kilo. Taki mam typ budowy, klasyczne jabłko, bęben jak brzuch piwny u mojego ojca. Jedzenie ketoaktiv całkiem całkiem, szkoda że na samych batonach nie mozna schudnąć heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już 15sty dzień, spadło 6 kilo, mam nadzieję, że tendencja się utrzyma. Tyle ze mi się słodkie kończy i muszę dokupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki, u mnie był całkiem spory spadek wagi na ketoaktivie. Tylko trzeba naprawdę stosować się do zasad, bo same omleciki i deserki nie zadziałają, jesli ktoś popija piweczko albo podjada bułeczki. Dieta jest całkiem całkiem, niektóre rzeczy dośc smaczne, inne tak sobie, batony pycha. Ale efekty powalają, nie można narzekać :) mój wynik to 10 kilo w dwa miesiące, ale ja naprawdę przestrzegałam zasad. No i największy plus to fajne ciało po diecie, żadne tam zwiotczałe sadło. Dla mnie strzał w dziesiątkę, bo czułam się fajnie na diecie, jedzenie szybkie, dieta dość urozmaicona i generalnie najtańsza z tych wszystkich, których ostatnio próbowałam. Spokojnie polecam osobom, które nie potrafią schudnąć, a nie za bardzo mają czas na jakies odjechane przepisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×