Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

helekna

dieta przy wrzodach i refluksieD

Polecane posty

pomozcie mi bo nie mam pojecia co jesc i tak na chybil trafil jem a raz sie zle czuje raz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy chodzi tu o refluks zwiazany z nerkami?? jesli tak to ci powiem że go mialam i pod żadnym pozorem nie moglam jeść:smażonych,ostrych i obciekających w tlusz potraw:O na moje szczęście to było juz doawno:)mam nadzieje że pomogłam:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja mam refluks zoladka niestety ale tez smazonych nie powinnam jesc. ale czasem zle sie po czyms czuje a czesm nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej będzie jak spytarz się lekarza jak twoja dieta powinna wygladać:)napewno dania powinny być lekkostrawne, ja np. musialam tez jeść dużo nabiału:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja pytalam ale powiedzial to po czym sie bedziesz zle czula nie jedz. i na tym sie skonczylo a ja jem np pieczona piers z kurczaka i raz jest ok raz nie. i lipa bo ja juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ten lekarz \"zna sie na rzezczy \"hehe:O moja lekarka mi wypisała jakie produkty mogę jeść a jakie nie:) nie ma innego wyjścia musisz spytac sie dietetyka:) a na kafe to nie zawsze jest doby pomysł pytać jeśli ma się problemy zdrowotne bo każdy to inaczej doradzi :////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ale ja tak zawsze ejstem trakotwana jestem dzieckiem lekarza i wszyscy mysla ze wiem wszystko. w sumie mamy nie chce sie pytac bo sie znow bedzie martwic. musze sama chyba pojsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×