Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Mangoooo93

Dieta redukcyjna

Polecane posty

Gość Mangoooo93

Witam was. Jestem na diecie redukcyjnej od 6 dni. Mam takie pytanko, ponieważ mój dietetyk kazał mi sie wazyc co drugi dzień, w sprawdzeniu czy waga leci, czy skacze bądz rośnie. Otóz mam taki problem dziwny. W trzeci dzien diety rano na czczo ważyłam juz 77,5 kg. ( zapomniałam dodać ze wazyłam w dniu rozpoczecia diety 79.5 kg) wiec bardzo sie ucieszyłam ( co z tego ze to sama woda) ale motywujące, 2 kilo w dół. No więc wczoraj znów musiałam stanąc na wagę i co widze? 79.5 ! znowu... Trzymam sie diety, nie robie zadnych odstępstw, waze porcje według zalecen na gramy. Czy to normalne? Pozdrawiam :) a jeszcze chciałam zapytać odnoście alkoholu na diecie? wiem ze jest on zakazany, ale jeśli bym wypiła w tygodniu z max 4 piwa, czy zaszkodzi mojej diecie, jeśli oczywiscie nie bede po niej nic zajadać ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara023
Ja mam mniej więcej twoją wagę i ogromny problem ze schudnięciem i mam dokładnie tak jak ty,2 kilo w dół,2 kilo do góry. Możesz napisać na czym polega ta twoja dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta redukcyjna to deficyt kaloryczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mangoooooxd
Moja dieta polega na 5 posilkach dziennie. Ukladał mi ją dietetyk. Na śniadanie przewaznie jest to ciemny chleb, jakas wedlina, warzywo, na drugie jogurty i owoce, na obiad piers badz rybka, ziemniaki, ryze, kasze no różności. Na podwieczorek przewaznie sałatki z selera jablka, badz marchwi ( czyli warzywa ) a na kolacje wiecej białka. I waga ładnie spadała, a dzis znowu 79.5 :/ źle mi z tym bo motywacje traceee !!! pomoocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam grupę na fb Badz fit wsparcie porady i motywacja oraz grupę odchudzanie z głową czyli jak jeść i ćwiczyć aby schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 21;28 dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma za co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olszacza
ja lubię swoje ciało, zwłaszcza teraz gdy zgubiłam 5 kg, pomógł mi IQgreen, przyspieszał spalanie tłuszczu i podkręca metabolizm. Ale bez dietki cudów by nie było, jednak sama sobie ograniczyłam niektóre kaloryczne rzeczy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofija1
Ważne, żeby osiągnąć ujemny bilans kaloryczny i nakręcić metabolizm ( tutaj może się przydać spalacz - ja używam Thermo speed z firmy Olimp juz kilka tygodni i świetnie się sprawdza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na konsultacje on-line www.edietetyk.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcecie schudnąć i to zdrowo to polecałabym dietetyka. Mi się z moją panią dietetyk, która pomaga mi przez internet udało juz schudnąć 12 kg, chce jeszcze 9 :D i wiem, że mi się to uda, bo dieta jest smaczna i nie monotonna, czasem są takie smakołyki, że zjadłabym więcej:D Jakby ktoś miał ochotę to polecam zasięgnąć porady u Pani Sylwii Sobczak-Piżuch z Be Light.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramona2
Thermo speeda jeszcze nie próbowałam, ale boje się eksperymentować z suplementami - ostatnio kupiłam Calominal i był jednym wielkim niewypałem - nie dość, że efektów brak, to jeszcze biegunka mnie męczyła przez kilka dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja długo nie mogłam schudnąć, okazało się że mam za bardzo zakwaszony organizm, Pomogły mi dwa specyfiki z firmy, w której od lat kupowałam witaminy i suplementy. A firmę lubię bardzo, bo mają super szkolenia na temat tego co dzieje się w naszym organiźmie. Nie będę tu podawać nazwy, bo zaraz odezwie się pełno głosów, że coś reklamuję. Jak ktoś chciałby coś więcej wiedzieć to podam maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smukła Ania
Ramona2 - ja też nie mam zbyt dobrych doświadczeń z suplami odchudzającymi. Efekty uboczne mogą być fatalne - u mnie były to bóle głowy i to już w drugim tygodniu przyjmowania, tyle że Liporedium. No i całe opakowanie praktycznie wylądowało w koszu. Szkoda zdrowia i pieniędzy na takie eksperymenty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel33
U mnie Calominal efektów ubocznych nie dawał, ale żadnych innych też nie - a był to pierwszy suplement który brałam sumiennie przez blisko 2 miesiące. Zirytowało mnie to, że pomimo ćwiczeń (2 treningi zumby w tygodniu + bieganie 1-2 razy) dobrej diety i nawet takiej kasy wydanej na suplement nie udało mi się schudnąć - te 2 kilogramy które w tym czasie straciłam nie zrobiły żadnej różnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja córka (16 lat) stosowała te diete, sporo schudla , ale nabawiła się niedoboru żelaza, teraz stosuje dicofer, żeby te braki uzupełnić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana

Moja pani dietetyk, do której chodzę (Beaty Ślebzak - Cebuli) stanowczo odradza alkohol szczególnie właśnie piwo w takiej ilości, moim zdaniem szkoda twojej pracy, żeby zepsuć to jakimiś piwskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem na deficycie trzymam się codziennie wskazanych kalorii jednak wskaźnik pokazuje mi,że jem za dzuo tłuszczy O 13 g a węgli za mało. Czy to wpłynie na proces chudnięcia albo jego zatrzymanie skoro ilość kalorii jest odpowiednia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×