Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość angiemangie

Dieta Sokami

Polecane posty

Gość gość
a gdzie te soki sa dostepne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalazlam juz, ale ceny nie ma podanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angiemangie
Na www.curattio.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicja356
Witam byla bym zainteresowana terapia oczyszczającą tymi sokami. Ktoś z was korzystał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
120 zł za jeden dzień kuracji !!!! P****ało was chyba !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość19899
Ja kupiłam przedwczoraj na przecenie sokowirówkę firmy Łucznik - czyli porządną, za 120 zł. Nie wiem po co przepłacać, jak można samemu sobie soki robić. Za 3 marchewki dałam dzisiaj 50 groszy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie poczytaj jaka jest róznica pomiędzy sokowirówką a wyciskarką. Z tego co wiem to soki curatio są robione metodą wyciskania, czy prasowania - a wtedy zachowują więcej witamin oraz enzymy. Zamówiłam sobie 3-dniową kurację i byłam bardzo zadowolona. Wiem, ze 120 zł dziennie na soki to się wydaje masakrycznei dużo, ale jak ktoś trochę posiedzi w tematyce zdrowego odżywiania, terapii sokami itp. to uzna tą cenę do zaakceptowania. W sumie wychodzi dziennie 3 litry soków, z czego ten pierwszy jest najbardziej kaloryczny, odżywczy. Powiem Wam, ze w oóle nie byłam głodna. Kuracja jest droga i oczywiście nie każdego stać na nią, ale myślę, że kiedyś jeszcze powtórzę, może wtedy sobei wezmę tygodniową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość19899
Równie dobrze można sobie kupić wyciskarkę i na dłuższą metę wyjdzie taniej i sama sobie możesz wybierać owoce, które wyciskasz. Po co przepłacać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba reklama sokow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklama soków. wyciskarkę mozna kupic samemu. bleeeee. coraz wiecej tu reklam. spadaj dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sok z wyciskarki jest może smaczny i "zdrowy" ale nie będzie nadawał się do kuracji oczyszczających, bo chodzi o to, żeby były tłoczone w odpowiednich warunkach, zeby nie straciły tych właściwości oczyszczających i wszystkich potrzebnych składników. ja zamówiłam już kilka kuracji sokami z curattio i jestem zadowolona z efektów, fakt, że może nie należy to do najtańszych rzeczy i nie sposób porównać ceny do domowego soku, ale to akurat nie jest opcja na codzień, więc raz na jakiś czas można sobie zafundować coś dla zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinno się zdrowo odżywiać codziennie, a soki wyciskane samemu wcale nie są gorsze od wytłaczanych bo nawet nie masz 100% pewności jak oni to robią, a to, że na stronie pisze to jeszcze o niczym nie świadczy. Poza tym w zwykłym hipermarkecie gdzie jest dział ze zdrową żywnością można znaleźć gotowe już soki z krótką datą przydatności i wyjdzie na to samo, a taniej. Skończ już z tą reklamą bo to się nudne robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie to sa niby odpowiednie warunki na litość? umyte warzywa i wyciskasz - tutaj nie ma filozofii, masz w domu świeże, to dużo lepiej niż soki gotowe, ktore jednak jakoś musza być zakonserwowane, żeby ciut wytrzymały - transport itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym wiesz skąd masz warzywa, bo tak naprawde reszty nie sprawdzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam Curattio, ten 3-dniowy program oczyszczający. Rewelka po prostu. Każdy powinien spróbować. Samopoczucie bardzo się poprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na razie jednodniową chcę brać bo nie wiem czy 3 dni dam radę :) to może następnym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Razem z siostrą i przyjaciółką odchudzamy się 3 miesiąc /skutecznie!!!/ pijąc wyciskane soki z owoców i warzyw. Ja schudłam 7kg, siostra 5kg a psiapsióła 4,5kg. Do tego znacznie poprawiły mi się wyniki krwi, mam lepszą kondycję włosów, paznokci i cera. W czerwcu piłyśmy pokrzywę + jabłko, rewelacja. Wtedy chudłyśmy najwięcej! Naszą wyciskarkę dostałyśmy razem z mnóstwem diet z terapiasokami.pl a diety były w prezencie i nic za nie nie płaciłyśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barsza
no wlasnie ja dopiero zaczęłam stosować Curratio i nie mówię ze jest łatwo ale soki są na prawdę bardzo dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka Ola
Diety diety wszędzie o tym mówią, ja sobie kupuję od jakiegoś czasu soczki Curattio i czuję się bardzo dobrze. Stosuję je jako uzupełnienie zdrowej diety albo gdy mnie najdzie na detoksykację organizmu. Są bardzo dobre i ja czuję się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszędzie jest tyle diet, ale czy są one wartościowe? a soki to wiadomo, że nie dostarczają organizmowi wszystkich składników. Moim zdaniem nie jest to dobra dieta. Trzeba ćwiczyć i się zdrowo odżywiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunna
nie no wiadomo ze zdrowe odzywianie się liczy i sport...ale ogolnie to warto przed dietą zrobić mały detoks, widziałam ze mozna to smacznie zrobić sokami curratio - probowałam i mi smakowały...zastanawiam się nad kupnem takiego detoksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samymi sokami się nie schudnie, potrzebna jest zbilansowania dieta dostosowana do potrzeb danej osoby. Polecam moją dietetyczkę, która za niewielkie pieniądze rozpisuje dietę i jadłospis + kontroluje cały czas sytuację http://hh-life.pl/promocja-cenowa-na-diety-online/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam raz soki Curratio na 3 dni - były bardzo smaczne i sycące, więc - o dziwo- wcale nie byłam głodna. Ogólnie polecam, choć niestety nie jest to tania kuracja ..... Mimo ceny postanowiłam ją powtórzyc, ale okazało sie, że w mieście, w którym mieszkam powstała firma, która także tłoczy/wyciska świeże soki i zamówiłam sobie taki 3 dniowy detoks. Wychodzi nieco taniej niz Curratio i kurier dowozi każdego dnia rano porcję na 1 dzień, więc sok będzie wypity w ciągu mniej niz 24 h od przygotowania. Kurację zaczynam w poniedziałek i jestem ciekawa czy będzie równie smaczna i sycąca jak Curratio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, trzeba zainwestować w te soki curattio (sama stosowałam), ale w dietę również trzeba włożyć trochę pieniędzy. Nikt nie powiedział, że dbanie o siebie nic nie kosztuje (jak by tego nie rozumieć). Dla mnie kuracja sokami jest czymś fantastycznym, nie trzeba się katować dietami ani ćwiczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bez sportu to i tak na nic, tylko on dostarczy nam odpowiedniej dawki ruchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiku
wiadomo bez sportu to kiepsko ...ale takie soki - brzmi to bardzo zachęcające!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagna83
dla mnie bardzo fajny sposób przede wszystkim na oczyszczenie organizmu. te soki z curattio są tak wymyślone żeby przede wszystkim zrobić organizmowi detoks ;) a te gubione kilogramy to efekt jakby uboczny, chociaż taki efekt akurat bardzo cieszy. warto sobie zafundować raz na jakiś czas coś takiego dla organizmu. no i chociaż to wydaje się dość drastyczne, w sensie, że same soki to rzeczywiście nie jest trudno przetrwać, bo akurat zapełniają żołądek tak, że nie ma jakiegoś specjalnego uczucia głodu. no i oczywiście powiedziałabym, ze trzeba tak czy inaczej pamiętać o w miarę zdrowym trybie życai oprócz tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowaja7
jak często stosujecie curattio? ja zrobiłam sobie z nimi dośc intensywny rok i jestem bardzo zadowolona, bo w sumie zaczęła się od nich moja przygoda ze zdrowym odżywianiem. postanowiłam sobie coś zmienić od stycznia ( oczywiście postanowienia noworoczne) i to był taki mój pierwszy krok, impuls do działania, zeby zrobic więcej. zrzuciłam kilka kg w ciągu roku, zaczęłam chodzić na siłownię icałkowicie zmieniłam dietę. zmiana bardzo na plus, oby przyszły rok był jeszcze lepszy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika77wro
często, robie sobie 2-tygodniowe kuracje curattio, oczyszczam się, jestem rześka rano i mam spokój na miesiąc, przy okazji chudnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×