Odpowiedz na ten temat

Dieta w NATURHOUSE podzielcie się opiniami

• STOKROTKA_260 2007.07.07 [18:49]
    Hej Kobietki usmiech.gif
    Buszowałam po sieci, żeby zasięgnać opinii o diecie w Naturhouse, ale oprócz opinii jakiejś Hanki, która ewidentnie jest tam pracownikiem, nie znalazlam raczej nic ciekawego smutas.gif A zastanawiam się, czy to nie jest przypadkiem jedno wielkie naciąganie grubasków na kasę!!!
    Byłam w salonie NATURHOUSE na ul. Puławskiej w Warszawie tydzień temu i dziś. Jedyne co schudło, to mój portfel, ale opowiem po kolei smutas.gif

Mam 27 lat, 167cm i 74kg smutas.gif Miłośniczka czekolady walczy teraz z tłuszczykiem oczko.gif Nie jakoś desperacko, ot po prostu ciasno już mi w ubrankach ;( i czas to zmienić usmiech.gif
    Poszłam pierwszy raz tydzień temu. Dietetyczka zważyła, zmierzyła. Zbadała poziom tłuszczu i nadmiar wody w organizmie.
    Oczywiście tłuszczyku duuuży nadmiar, wody nie bardzo... Przepisała jakąś dietę, która nazywa się urozmaicona i podobno dobrana specjalnie dla mnie... i kazała kupiś jako wspomaganie środek dwufazowy do picia przed posiłkami REDUNAT PLUS ( 116 zł). To porcyjka na 7 dni. Chciała uraczyć mnie jeszcze jakimiś otrębami, ale nie mogę jeść przetworów pszennych, bo mam alergię i powiedziałam,że zamiast tych ich otrębów mogę jeść swoje owsiane, bo na owies nie mam alegii smiech.gif
    Pani wyraźnie zasmuciła się, że nie wydam tak dużo kaski, jak na to liczyła...
    Dieta oczywiście ograniczyła się tylko do owoców 300g dziennie, warzyw (niektórych) i chudego mięsa na obiad, bez dodatków typu kasza, makaron, ryż, ziemniaczki itp. zakaz chlebka i innych prztworów mącznych...co akurat dla mnie nie było jakąś radykalną zmianą żywieniową, bo i tak w większości jadam to co mi pozwoliła jeść usmiech.gif dupsko urosło mi na czekoladzie a nie na chlebie usmiech.gif
    dzielnie przestrzegałam diety i piłam te wynalazki usmiech.gif
    Dziś poszłam do salonu na kontrolę (bo odbywają się co tydzień) i kiepsko...Nie spodziewałam się żadnych rewelacji, bo tak jak mówię, ta dieta, to żadna zmiana dla mnie, jedynie ograniczyłam może ilości... I schudłam całe 100g usmiech.gif
    myślałam,że padnę ze śmiechu...
    Pani zmieszana, bo liczyła chyba na coś więcej powiedziała, że bardzo ładnie spadła tkanka tłuszczowa ale niestety zwiększyła mi się ilośc wody w organizmie i dlatego nie widać efektów na wadze... Przepisała inną dietę - smaczna będzie bo w końcu będę mogła jeść więcej owoców oczko.gif i powiedziała, że trzeba zbić mi tę wodę... Nie docierały argumenty, że ja mam w domu dobre tabletki, które tak właśnie działają smutas.gif kazała kupić kolejny produkt... Nazywa się to cholerstwo LEVANAT Instant ( 74 zł)
    Kupiłam...
    I tego nie da się pić!!! smutas.gif W życiu nie piłam nic tak okropnego!!! To jakiś wyciąg z karczochów, tak gorzkie, że aż język kołkiem staje!
    Nie będę tego piła, bo umrę smutas.gif Będę brała te tabletki, które mam usmiech.gif

Drgie kobietki, powiedzcie mi proszę, czy któraś z Was tam była??? Tak dużo napisałam, bo chciałabym wiedzieć, czy u Was też to wygladało podobnie??? Bo jakoś wydaje mi się, ze to lekkie naciąganie na kasę!
    Ja mogę dać naprawdę duże pieniądze za coś, co naprawdę skutkuje, ale nie chcę napychać kieszeni naciągaczom, to chyba oczywiste....

Podzielcie się proszę swoimi opiniami usmiech.gif
    Pozdrawiam serdecznie usmiech.gif

• Zobacz także:

• koralik 888 2007.07.07 [20:18]
    już tam nie poszla. nie znam tematu, ale z opisu żadnych rewelacji nie odkryla.
  • STOKROTKA_260 2007.07.07 [22:13]
    Bez sensu...Mam przytyć tylko po to,żeby zobaczyć efekty odchudzania? Bez sensu...Jadam od bardzo dawna ograniczoną ilość i czuję się z tym dobrze, i nie wiem po co mam zwiększac sobie kaloryczność, tylko po to, żeby zobaczyć później,że te suplementy dzialają smutas.gif Ja chcę schudnąć jedząc ewentualnie jeszcze mniej, albo inaczej... Ale sama sobie przecież tego nie wymyślę, dlatego poszłam do tej cholernej dietetyczki smutas.gif Zastanawiam się, czy po prostu pójść do apteki i kupić sobie jakieś suplementy, a tę Naturhouse sobie darować...

• bulgot 1965 2007.09.20 [20:59]
    Ciekawy wątek. Ja się odchudzam w Naturhouse ale w Bydgoszczy przy ul.Długiej. Z początku też podeszłam do tego sceptycznie, oczywiście próbowałam niejednej diety. Ale myślę sobie ok, spróbuję. Po tygodniu 1,5kg mniej. Myślę sobie ok, jedziemy dalej. W pierwszym miesiącu zrzuciłam niecałe 4kg tłuszczu. W pewnym momencie waga stanęła, ale p.Dietetyk mnie uspokoiła, że to woda się zatrzymała w organiźmie, typowa reakcja na upały (to było w te największe upały w lipcu). Podsumowując: od maja 10kg mniej, teraz jestem na stabilizacji. Myślę, że mieszane opinie nt.Naturhouse mogą wynikać z różnicy w osobach dietetyczek. Ja moją (p.Asia) jestem zachwycona, słyszałam, że dojeżdżają do niej na wizyty z Ch*jnic i Grudziądza. Czy drogo? Zależy jak kogo stać. Jakby było za darmo to nikt by tego nie szanował. Ja myślę, że jest akceptowalnie. Byłam kiedyś u innej dietetyczki i za samą poradę na wstępie zapłaciłam 100zł, bez suplementów. Tutaj wszystkie konsultacje są bezpłatne. Ja od maja zostawiłam jakieś 1500zł, wychodzi koło 300-350 na mc. Może jest to trochę, ale dla mnie liczy się to, że mam 10kg mniej i czuję się 1000% lepiej i zdrowiej. A co do Stokrotki, cóż, czekolada nie zastąpi diety...

• Victorias Secret 2007.10.15 [13:32]
    Jakieś nowe opinie? Bo zastanawiam się czy do nich iść

• sportgirl 2007.10.17 [15:02]
    hmm.. jeste tam na diecie od 2 tygodni i zaczynam chudnac. niestety dopiero teraz wpadlam na to zeby poszukac o nh czegos w necie bo przpisano mi te drozsze fiolki... ale teraz to nie wiem czy rzeczywiscie warto z nich korzystac? moze rzeczywiscie to zasluga przestrzegania diety, ze chudniemy?! z drugiej strony, jesli ma to byc pacebo, ktore tak skutecznie nas motywuje, to moze jednak warto...? szkod tylko ze w przeciwienstwie do moich przedmowcow, ja nie mam ieograniczonej ilosci kasy na te suplement;( heh..sama nie wie...po prostu porozmawiam z moja dietetczka, czy nie znajdzie mi czegos tanszegooczko.gif a jak nie, to najwyzej zostane przy samej dieie, a suplementy odstawie...
    pozdrawiam wszystkich;*!
  • viccka 2007.10.22 [14:14]
    I jak efekty diety?
  • piotras1967 2007.10.30 [00:00]
    Mieszkam ponad 40 km od Poznania ale juz po raz kolejny słysze o tym Naturhouse przy Starym Rynku.mam ponad 25 kg nadwagi i muszew cos z tym zrobic w krótkim czasie .macie jakis nr tel do tego Naturhouse zebym się umówił na wizyte vo nie chciałbym pojechac i czekac na wizyte pare godzin bo pracuje i nie mam tyle czasu,pozdro
  • viccka 2007.10.30 [12:12]
    NH w Poznaniu 061 853 33 33
  • fiolka77 2007.10.30 [19:57]
    Zagladam na ta strone od wrzesnia.. czytam, czytam, i wyjsc z podziwu nie mogeusmiech.gif nie zastanawia was ze jakos wszyskie macie ...za duzo wody...usmiech.gif dwa dni diety i juz chudniecieusmiech.gif (na samych wyciagach z owocow)usmiech.gif tak sobie mysle ze jak bym miala wydac tyle kasy na jeden tydzien to tez nie chcialoby mi sie jesc i pewnie bym chudlausmiech.gif ze stresu ze na normalne zarcie juz ni nie wystarczyusmiech.gif ale dziewczyny trzymajcie tak dalej a ja nadal bede miala prace i super kaseusmiech.gif

• ghygjuhkihio 2007.10.31 [16:48]
    Wszystkich zatkało? No dalej pracownice naturhouse, piszcie jakie wspaniale rezultaty dajecie
  • vaniliasky 2007.11.01 [20:59]
    ja wlasnie koncze 2 tydzien. schudlam jakeis 4,5 kg w tym ze najwiecej w 1 tygodniu. teraz mniej wiecej 1-1,5 kg czyli tak jak powinno byc.
    diete mam bardzo dobrze ulozona, sniadania puszne 2 kanapki z chlebem zytnim pomidor salata ogorek do wyboru- wielkie sa jak nie wiem ale jaka radosc gdy sie je robi- potem w ciagu dnia jogurt z blonnikiem, obiad mieso plus warzywa i na kolacje w tym tygodni zupka selerowa, ktora tak mi zasmakowala ze chyba bede sobie sama od czasu do czasu ja robila. do tego oczywiscie fiolki- drenenat 2x dziennie bo mialam ok 5kg wody w sobie. Pani dietetyk urozmacicila mi diete ciasteczkami ktore terz mozna u nich kupic i ktore cuuuudownie zaspakajaja moje slodyczowe pragnieniausmiech.gif Poki co jest oki, wiem ze jesli tak dalej bede sie pilnowala to spokojnie do tyvh 66 kg zejdesmiech.gif
    pozdrawiam

• miecia 2007.11.03 [09:04]
    Jestem technologiem żywienia, zastanawiam się nad pracą w NaturHouse, dletego czytam opinie.Nie chciałabym naciągać klientów.Interesowałam się rownież nnymi poradniami. Poczytajcie ile kosztuje ułożenie jadłospisu w innych poradniach, albo kuracje odchudzające. Nik nie będzie pracawał za darmo, a tak wielu by chcieło. Zastanawiam się, czy ktoś pali i ile wydaje miesięcznie na papierosy, żeby zafundować sobie np. nowotwór. Poza tym więszość uważa, iż zdrowa dieta to bardzo prose, ja studiowała 5,5 roku, nadal czytam nowinnki i artykuly w gazatach ( które czasami są bzdurne). Uważam, że jeszcze dużo muszę się uczyć ( ciągle są nowe badania i odkrycia) . Nigdy nie miałam problemów z nadwagą choć jem sporo, ważę 50 kg. Pracuję w dużej instytucji i ciągle słyszę że ktoś stosuje przedziwne diety, ale bez efektów. Znam tylko jedną osobę, która zdrowo schudła, ale zawsze dbła o zdrową dietę - jada produkty jak najbardziej naturalne- dużo warzyw i owoców.Poza tym ważna sprawa to ruch. Nadwaga powstaje w wyniku nadmiaru energii pomieranej z powyżwieniem a energi wydatkowanej. Dieta niskokaloryczna nie dostarcza odpowiednij ilości składników odżywczych a poza tym po zakończeniu takiej diety wracamy do normalej wagi, albo jeszcze wyższej. Jeszcze jedna sprawa - żeby być zdrowym, trzeba cały czas dobrze się odżywiać, a nie stosowaś diętę przez miesiąc i uważać, że wszysko będzie w porządku. Trzeba się nauczyć zasad prawidłowego żywienia.
  • miecia 2007.11.03 [09:21]
    Przepraszam za błędy, ale chyba trochę za wcześnie to pisałam. Byłam jeszcze zaspana.
  • dietetyczka2 2007.11.05 [21:16]
    Zobaczcie to:

http://www.zdrowe-diety.pl/suplementy_dietety czne/thermojetics/

Nie ma żadnej różnicy czy to Naturhouse czy Herbalife. Jedno i to samo, pod różnymi nazwami
  • wiwo 2007.11.11 [23:56]
    rozpoczęłam dietę 3 tygodnie temu schudłam 4kg wpierwszym tygodniu 2kg a w nastepnych po1 kg bylo by lepiej ale troszkę sobie pozwalam myślę że uda mi się osiągnąc zamierzony wynikmyśle że naturhouse pomoże mi w tym
  • vaniliasky 2007.11.12 [10:32]
    i kolejne 1,5 tygodnia za mna wiec w pt bedzie juz miesiac. do tej pory udalo mi sie zrzucic jakies 7kgusmiech.gif co prawda najwiecejw pierszym tygodniu bo az 3 ale potem systematycznie po 1,5. jeden tydzien mialam ze zmienilam fiolki i waga byla taka sama w tym ze spadll mi 750g tluszczu a przybyla woda...

Diety przestrzegam bardzo, w tym ze np na sniadanie jak mam 2 kanapki to nie jem 2 malutkich czy z pieczywem chrupkim ale 2 duze kromy zytniego z indykiem i warzywamismiech.gif wiecie jaka radocha miec taka mysl ze sie zje takie sniadankosmiech.gif

Poki co jestem zadowolona bardzo, zostalo mi jeszcze jakies 5 kg do osiagniecia upragnionej wagi wiec bede z tym walczylasmiech.gif przy okazji moze oducze sie jest tak jak kiedys jadlam.usmiech.gif

niedlugo sie znow odezwe
    Pozdrawiam

• kaczusia 82 2007.12.13 [17:07]
    Cześć dziewczyny

czytam i czytam o tym NH i już teraz wiem że tam pójde...brakowało mi właśnie konkretnych opini mieszkam w Łodzi i słyszałam że jest gdzieś na Pojezierskiej przy Tesco jeśli któraś tam była to proszę o info.
  • Neit 2007.12.14 [14:23]
    Wiecie, ja mam 2 koleżanki, pierwsza korzysta od jakiegoś czasu z NATURHOUSE, a druga \"na sępa\" zerżnęła jej dietę, dołożyła sobie jakieś siemię lniane i coś jeszcze, (nie pamiętam może Chitosan, albo coś innego, w każdym razie ogólnie dostępne) i obie chudną mniej więcej tak samo, mimo że ta druga ma mniej do zrzucenia. Ale... Ta pierwsza mi kiedyś powiedziała, że bez tego wszystkiego by pewnie na diecie nie wytrzymała. BO po pierwsze szkoda jej wydanej kasy, a po drugie jakoś jej głupio iść na wizytę i powiedzieć że nawaliła. Nie wiem czy samo w sobie NATURHOUSE jest takie cudowne, czy to bardziej kwestia \"psychiki\" ale jeśli komuś taka motywacja pomoże to chyba warto.

Czuje, że budzi się we mnie zwierze... tylko obawiam sie, ze jest to leniwiec...
  • walewska kasia 2007.12.16 [21:04]
    czyli mozna poprostu wejsc, zeby zwarzyli zmierzyli dali dietke i nie trzeba kupowac tych troszkie drogawych produktow?

zuplenie NIC sie nie placi ? wlasnie ostatnio chcialam zmierzyc sobie ten tluszcz i wode i nie wiedzialam gdzie.
  • kaczusia 82 2007.12.21 [17:05]
    witaj fasolko
    w którym Naturhouse byłaś??
  • bibiret 2007.12.28 [18:44]
    ja właśnie tam chodzę na puławska do pani i schudłam już 11 kilo a moja koleżanka dzięki której tam poszłam też tyle. dieta absolutnie nie jest restrykcyjna. ja polecam naturhouse wszystkim znajomym bo efekty widać. a i w 1. tyg schudłam ponad 3 kilo a poźniej trochę wolniej już szło ale też zdarza mi się oszukiwać a mimo to chudnę. myślę też że ty wcale nie jesteś gotowa na odchudzanie. na razie o tym marzysz i jeszcze tak przytyjesz z pare kilo. jak bedziesz mentalnie gotowa tzn. bedziesz w stanie powiedzieć sobie że faktycznie mogę przeżyć tydzień, póżniej stosunkowo więcej bez przegryzania czekoladek i przede wszystkim gotowa na zmianę swojego sposobu odżywiania to zawitaj jeszcze raz do naturhouse. bo na razie to faktycznie szkoda kasy. ja tam co tydzień wydaje średnio 140 zł. ale wiem że chudne i schudne. Jeśli chodzi o mnie to odchudzałam się sama 4 lata i tylko przytyłam 19 kilo. Mówię poważnie. Z resztą każdy kto się odchudza sam to tylko wrezultacie tyje. Naturhouse Ci zdecydowanie polecam tylko musisz być naprawde gotowa.A! to polega też na tym że pózniej jesteś nauczona co jeść, ja komponować składniki i uwierz mi że nie bedzie cię nawet do tych wszystkich złych nawyków, i złego jedzonka ciągneło. Ja oczywiście kocham czekolade ale teraz już umiem ją jeść z umierem a nie tak jak wcześniej 3 czekolady dziennie plus batoniki itp.usmiech.gif (i jestem młodsza od ciebie a tam chodzę)
  • alofa 2007.12.28 [19:29]
    A faceci też moga bo przede mna zawsze wychodzi pan. Moja ulubiona dieta to z mandarynką i ananasem. Ale nie wiem czy i wy je trochę zmieniacie? Bo właśnie tę z mand. to ja robię inaczej. smażę kurczaczka i pora a na końcu dodaje mandarynki żeby nie były gorące bo wtedy są obrzydliwe.
    Ale już schudłam duuużousmiech.gif i na puławskiej sa przemile pannieusmiech.gif I kocham te ich czekoladowe budynie ale te stareusmiech.gif a nie te nowe:/
    pychotka
  • tudorka24 2008.01.09 [08:48]
    Cześć wszystkim

Wczoraj we Wrocławiu szłam sobie Szewską i natknęłam się na Naturhouse (ale było zamknięte - to było koło 19). Był już tam ktoś?

Pozdrawiam, Kaśka
  • czachosia 2008.01.15 [12:56]
    Witajcie!
    Zaczęłam właśnie drugi tydzień diety z NH (Toruń). Mam dietę zróżnicowanąusmiech.gif cały czas . W ciągu 5 dni schudłam 1,5 kg (prawie kg z tłuszczu reszta woda). Na pierwszej wizycie dostałam tabletki redunat plus i granulat redunat Fibra. Przy drugiej wizycie wykupiłam fiolki Drenanat. Staram się przestrzegać diety, bo chcę schudnąć. Fajne jest to, że jesteś pod kontrolą i ktoś Ci mówi jak masz jeść i jak dobierać składniki.
    Osobiście uważam, ze te suplementy to troszkę naciąganie usmiech.gif , bo wystarczyłby jakiś jeden a dobry i nie tak drogi.
    Wolałabym chyba zapłacić dietetyczce za ułożenie diety i kontrolę mojej wagi (po prostu, zeby ktoś nade mną czuwał) niż wykupywać te wszystkie suplementy, które pewnie działaja bardziej na psychikę niż wspomagają odchudzanie. No nic -trzeba spróbować usmiech.gif
    Wiele razy odchudzałam się sama wg różnych diet z gazet, ale wszystkie kończyły się efektem jojo. Ważę 70,5 kg (173 cm wzrostu) a chcę 61 - 62 kg. Serdecznie Was pozdrawiam, trzymam kciuki za zrzucanie masyusmiech.gif
    Mam nadzieję, ze mi się uda. Trzymajcie za mnie kciuki.
    Pa

• o ja piernicze 2008.01.15 [12:57]
    ja bylam w 3miescie, 3 tygodnie diety - 6kg wiec spoko oplacalo sie zaplacic szczegolnie ze zawsze wszystkie diety ciezko mi przychodza
    w tym okresie tez mialam duzo ruchu wiec pewnie wszystko to dalo taki fajny efekt

• adanko 2008.01.19 [13:22]
    Ja jestej juz ponad 2 tyg. na tej diecie z suplementem drenanat plus i schudlam 3 kg.Owzem zapewne wiecej tu zalezy od diety niz preparatu ale chyba do tej pory nikt nie wymyslil sposobu zeby jesc co sie chce i chudnac, wiec poki co jestem zadowolona.
  • kaczusia 82 2008.01.21 [12:39]
    cześć Wam wszystkim

w końcu trafiłam do Natur House i jestem jak narazie bardzo zadowolona. Pani dietetyczka jest bardzo miła i nie czułam się przy niej skrępowana a to bardzo ważne !Dostałam diete urozmaiconą Redunat fiolki i Redunat fibra ,jak narazie to zbyt krótko biorę te suplementy żebym mogła powiedzieć coś więcej ale WIERZE że mi się uda !!!! i osiągne swoja wymarzoną wage!!!!

Pozdrowinka
  • czachosia 2008.01.21 [13:47]
    Hejka!
    Zaczęłam 3 tydzien diety. Po 2 tygodniach schudłam 2,5 kg. To jest fajne, że masz dietę, w której jest dużo jedzenia i nie trzeba się głodzić. Może schudłabym ciut więcej, ale mój organizm jest przyzwyczajony do wysiłku, a ja ćwiczę intensywnie tylko 2 h/tydzień, poza tym od czasu do czasu podkradnę jakiegoś cukiereczka maluchowi. Nie jest źle, nawet jestem zadowolona. Teraz mam lervanat i wcale nie jest taki okropny jak któraś koleżanka pisała-kwestia nastawienia.
    Jeżeli chodzi o panią dietetyczkę- to jest super- bardzo sympatyczna i miła- serdecznie ja pozdrawiam.
  • E_trojmiasto 2008.01.23 [13:18]
    Witam,
    Jestem na diecie NH od ubiegłej soboty, czyli 5 dzień. W piątek idę na kontrolę. Z wielką uwagą przeczytałam wszystko co napisaliście w tym wątku. Moją główną przeszkodą w stosowaniu jakiejkolwiek diety był brak silnej woli. Po wizycie w NH uwierzyłam że mogę jeszcze powalczyć o lepszy wygląd. Zobaczę jakie będą wyniki. Mam do zrzucenia bardzo dużo, aż 20 kg.
    Tak jak większość z Was stosuję teraz dietę zróżnicowaną plus suplementy, fiolki 2 x dziennie i granulki z błonnikiem, a na śniadanie jem razowe fibroki zapisane przez dietetyczkę. Kilka osób pisało u zupie selerowej, czy to zupa na bazie kostki warzywnej plus seler, pietruszka i cebula?
    Ja mam pić taki wywar po obiedzie i kolacji po 1 filiżance. Nie ukrywam, że to najgorszy punkt programu. Ale czego nie robi się żeby schudnąć.
    Tak bardzo chcę wierzyć, że tym razem mi się uda!

• tudorka 2008.01.23 [20:18]
    Cześć dziewczynyusmiech.gif

Ja się wybrałam do NH na Szewskiej we Wrocławiu. Jestem na diecie od 10 dni i jestem bardzo zadowolonausmiech.gif . Podczas pierwszej wizyty przemiła pani dietetyk poświęciła mi dużo czasu i wytłumaczyła całą dietę i te suplementyusmiech.gif Dieta póki co urozmaicona, levanat + redunat fibra z jogurcikami między posiłkamiusmiech.gif . Może w przyszłym tygodniu poproszę o inną dietę, ale jak na razie ta mi się jakoś specjalnie nie znudziła. Co mnie najbardziej zdziwiło to to, że nie chodzę głodnausmiech.gif . Na drugiej wizycie po tygodniu dowiedziałam się, że jestem o 1,7 kg lżejszausmiech.gif Jak na razie wydaje mi się, że wszystko idzie jak należy, więc będę panią Anię odwiedzać regularnie. Tym bardziej, że potrafi mnie zmotywować do trzymania dietyusmiech.gif . Już się nie mogę doczekać następnej kontroli wagiusmiech.gif . Powoddzenia kobietki, bo to naprawdę może się w końcu udaćusmiech.gif .

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...