Odpowiedz na ten temat

Dieta w NATURHOUSE podzielcie się opiniami

• gość 2017.03.14 [20:43]
    Cześć. Nie korzystałam niestety z NH, ale korzystałam z hipnozy do odchudzania, na http://hipnosencja.pl są gotowe nagrania. U mnie się to bardzo sprawdziło. Po roku mam stabilną wagę 15 kilo mniej od wagi początkowej. Szło powoli, ale skutecznie, bez zawirowań.
  • Zobacz także:

• Emilka_123 2017.03.14 [21:47]
    Gość- Sonia niech pisze, co chce usmiech.gif Widać nie była klientką NH, bo nie wie, jak dieta wygląda usmiech.gif
    Gość z Rzeszowa- Etapy... właściwie to są 2. odchudzanie i stabilizacja. Odchudzanie trwa w zależności od Ciebie i Twojego organizmu, W jakim tempie chudniesz. Oczywiście dążysz do celu, który sam w sumie sobie wyznaczasz. Przy końcu Przechodzisz na utrwalanie, które trwa ok 2 miesięcy. Tempo utraty kilogramów często jest zależne, ile masz do stracenia. Im więcej kilo, tym na początku szybciej leci. a potem troszkę zwalnia. Nie będziesz na pewno Gościu jadł ciągle tego samego. Dietetyk dlatego chce, abyś zapisywał swoje posiłki, aby właśnie zweryfikować Twoje odżywianie. Jeśli będzie coś źle, albo monotonnie, to poleci coś zmienić. Do tego 4 dni to diety uderzeniowe. Rozpiska co i ile jeść. Z przepisami usmiech.gif A tak to i kurczaczek i wołowinka.. i rybki, owoce morza, dziczyzna. Można pokombinować usmiech.gif
    Anula! Super! Gratuluję Ci wyniku. 1,6kg to sporo! Zazdroszczę. Ja się postanowiłam nie ważyć w domu, a wizyty mam co 2 tygodnie... Czekam na ten piątek jak na zbawienie. Oby pokazało coś w dół! usmiech.gif A wczoraj piekłam ciasto marchewkowe wg przepisu z Naturhouse. Jest przepyszne! usmiech.gif Polecam, jeśli chcecie na święta jakieś ciasteczko.
    Gość od hipnozy- No ja jestem w stanie dać szansę różnym metodom. Ale hipnoza na odchudzanie...? No chyba tu jednak bym nie zaryzykowała.
    Pozdrawiam Was srdecznie!
    3.03.2017 - 99,7
  • gość Anula 2017.03.15 [08:26]
    Emilka ja mam wizyty co tydzień i ważenie co tydzień a mierzenie co dwa
  • Emilka_123 2017.03.15 [08:58]
    Anula, wiem, woem. Zazwyczaj są wizyty co tygodniowe. Ja mam co dwa, dlatego, że salon NH mam 100 km od miejsca aktualnego zamieszkania. usmiech.gif dzisiaj zaczynam uderzeniową kiwi smiech.gif
    3.03.2017 - 99,7
  • gość Anula 2017.03.15 [10:44]
    a moja na ten tydzień to zupa z soczewicy a w tamtym tygodniu był kurczak curry mi smakował nawet synowi tylko on jadł z ryżem
  • gość 2017.03.15 [10:58]
    Emilka_123
    Co do hipnozy na odchudzanie, to nie jest tak że chudniesz od magicznego dźwięku smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
    Tu chodzi o nawyki i przyzwyczajenie. Żeby blokować te złe i wyrabiać te dobre. Żeby na przykład chętnie uprawiać sport i aktywność fizyczną, żeby unikać słodyczy i złych produktów. To właśnie sprawia, że zaczynasz chudnąć. Hipnoza na odchudzanie jest świetna, właśnie żeby się tak "urabiać".
  • Emilka_123 2017.03.15 [16:35]
    gość- domyślam się, że chodzi o 'zaszczepienie' w podświadomości jakiegoś bodźca, który uruchomi chęć zdrowego odżywiania się, a słodycze brzydzi, czy coś w tym stylu. Może dlatego jestem sceptycznie nastawiona, bo mój luby hipnozą odzwyczajał się palić... Efekt był taki, że wydał pieniądze, a jak palił, tak dalej pali i nic się nie zmieniło. Nawet na początku. zero efektu.
    Anulka- Zupa z soczewicy jest pyszna usmiech.gif Mi bardzo posmakowała usmiech.gif A kurczaka curry kiedyś miałam usmiech.gif Mój W. chętnie by jadł, on bardzo lubi curry. Ja nie bardzo niestety oczko.gif
    3.03.2017 - 99,7
  • stysia007 2017.03.15 [18:15]
    witam
  • gość anula 2017.03.17 [09:45]
    ale tu spokój gdzie jest pan Andrzej daje rade
  • gość1703 2017.03.17 [10:31]
    witajcie, jestem na diecie już czwarty tydzień, w 3 tygodnie spało mi 4kg z czego 3kg tłuszczu i 1 wody, z przepisów jestem zadowolona, czasami mam problem aby zjeść wszystko to co powinnam. Też tak macie, że porcje są za duże? Jaką aktywność fizyczną polecacie, aby wszystko mogło jeszcze lepiej funkcjonować? mam do zrzucenia jeszcze 12kg, trzymajcie kciuki!
  • gość1703 2017.03.17 [10:52]
    Chcialabym jeszcze wiedzieć, czy ktoś z Was tutaj porównywał składy produktów z tymi dostępnymi np. w internecie, dżemy, batony tańsze ale o podobnym składzie. Może ktoś znalazł, może ktoś kupił. Interesuje mnie to, czy taki zdrowy dżem to tylko w nh za 30zł czy znajdzie się coś podobnego w tych wszystkich eko sklepach.
  • gość Anula 2017.03.17 [18:27]
    Ja też nie dam rady zjeść całej porcji a jak zjem to nie jem już potem nic
  • Emilka_123 2017.03.18 [01:35]
    Witajcie usmiech.gif Po wizycie -3,1 kg w 2 tyg. Cieszę się bardzo usmiech.gif Dostałam uderzeniowe z oktajlem z awokado, ze zrazami wołowymi i zupa meksykańska usmiech.gif Czwartą mam dobrać z tych starych, które kiedyś miałam.
    Codo porcji, to owszem, są bardzo sycące usmiech.gif Jeśli chodzi o produkty zastępcze, to : w Piotrze i Pawle są dostępne kostki rosołowe bez glutaminianu usmiech.gif ok7 zł z tego,co pamiętam. Jak też pisałam wyżej- batony Matrix dostępne w każdym sklepie z suplementami i odżywkami. Skład jest identyczny, mniejszy wybór smaków i troszkę twardszy, za to 7 zł a dwa razy większy oczko.gif Co do dżemu, to dostępny prawie wszędzie dżem Łowicz 100% usmiech.gif Ja ostatnio też zamiast ciastek Fibroki, to kupuję Belvitę zboża i mleko i jem 4 na śniadanie. Nie codziennie, ale co 2-3 dzień.
    3.03.2017 - 99,7
  • gość Anula 2017.03.18 [10:21]
    Emilka super wynik oby tak dalej a mi ciastek Bell Vita nie pozwoliła jeść bo mają dużą zawartość węglowodanów uderzeniówka smakowicie brzmi
  • Emilka_123 2017.03.18 [11:01]
    Anula, mi wczoraj powiedziała, że można właśnie, ale nie codziennie. Co 2-3 dzień mogę. A ja tak właśnie ciastka na śniadanie jem. Raz chlebek razowy, raz ciastka usmiech.gif nie będę płaciła 35 zł za ciasteczka anyżowe. Czasami tylko kupuję ten baton slimbell jabłkowy, bo jest smaczniejszy, niż Matrix. Ale rzadko. A bierzecie w ogóle coś dodatkowego do tej diety? Mam na myśli dodatkowe suplementy z NH. Mi zostały jakieś dodatkowe ze wcześniejszego odchudzania. Jakieś tabletki z acaii i jeszcze w małej fiolce coś, na łaknienie słodyczowe chyba. Ale zapominam to teraz łykać haha a szkoda troszkę tego. Czasami kupuję Peipacoa regularis fioletowe, dodaję do wody i piję ten napój. Niby pomaga usuwać wodę. Ja piję, bo zawsze coś innego, niż woda smiech.gif I to chyba wszystko... Zastanawiałam się ostatnio nad tym budyniem, czy co to tam było apinat czy jakoś tak...
    3.03.2017 - 99,7
  • gość Anula 2017.03.18 [12:53]
    no ja mam te fiolki 2 razy dnia przed posiłkiem i granulki ja to nazywam pasza bo króliki moje mają podobną
  • Emilka_123 2017.03.18 [13:48]
    Ach, no tak. Fibroki granulki oczywiście też jem oczko.gif I nawet lubię. Ale takie świeżo dodane do jogurtu. Takich już rozmiękłych nie bardzo. Aniu, masz lepsze skojarzenia, niż ja. Mnie one przypominają koci żwirek oczko.gif hehehehe
    3.03.2017 - 99,7
  • AnkaKafka 2017.03.19 [16:27]
    Witam, bylam na diecie nh w zeszlym roku. 4 miesiace odchudzania i stabilizacja. Wszystko super. Po roku przybylo mi 3 kilo i brzuch nie jest juz taki plaski usmiech.gif . Poszlam znowu do nh i chcialam odchudzic sie spowrotem o jakies 4 kilo. Dietetyczka powiedziala ze przesadzam i szkoda rozwalać stablilizacji. Wiem ze nie jem jak anioł i co nieco podgryzam i dlatego chcialabym to znowu zmienic. Czy któras z Was odchodzała sie powtórnie w nh?
  • AnkaKafka 2017.03.19 [16:31]
    sorki za literówke...."odchudzała" miało być smiech.gif
  • gośćkrakowianka 2017.03.19 [21:38]
    Cześć usmiech.gif czy jest tu ktoś z Krakowa? Chciałabym rozpocząć swoją przygodę z Naturhouse, mają w mieście kilka punktów. Czy możecie któryś polecić? Fajnie byłoby trafić sprawdzonego dietetyka.
    Pozdrawiam!
  • Emilka_123 2017.03.19 [22:03]
    AnkaKafka ja odchudzałam się już w NH 3 lata temu. Swoją historię opisałam stronę wcześniej. Czy próbowałaś sama zrzucić cokolwiek? usmiech.gif może powiedz dietetyczce, że chcesz za wczasu reagować i wolisz zrobić to pod kontrolą NH? usmiech.gif
    3.03.2017 - 99,7
  • AnkaKafka 2017.03.20 [09:09]
    Emilka...dzieki...to jest myśl usmiech.gif a sama probowalam, ale chyba bez wydania pieniedzy nie mam motywacji smiech.gif
  • gość 2017.03.20 [15:44]
    AnkaKafka jak chcesz schudnąć niewiele, to w Naturhouse mają taką kurację "Szczupła w 3 tygodnie". Zapytaj o nią swojego dietetyka. Można właśnie schudnać kilka kilo. Mnie na początku zaproponowali taką właśnie kurację, ale mam sporo do zrzucenia i zdecydowałam się a "standardowy" tryb.
  • gość Anula 2017.03.21 [09:33]
    dzis kolejna wizyta zobacze efekty tego tygodnie
  • gość 2017.03.21 [09:35]
    chyba sie zacina to forum
  • gośćMAgda 2017.03.21 [11:04]
    Również polecam do zrzucenia kilku kilogramów pakiet szczupła w 3 tygodnie, moja koleżanka wyprobowała i 3 kg udało jej się chudnąć. A jezeli nie przytyłaś dużo a chciałabyś popracować nad brzuchem to polecam karczocha - możesz sobie kupić Levanat Instant. Trochę gorzki na początku ale da się przyzwyczaić. Ja sobie piję zawsze po obiedzie filiżankę usmiech.gif
  • gość 2017.03.21 [11:23]
    no co jest
  • gość Anula 2017.03.21 [12:20]
    czy wam też sie zawiesza strona
  • gość Anula 2017.03.21 [19:08]
    dziś znowu tylko kilo a pomału do celu
  • Emilka_123 2017.03.22 [11:54]
    Anula - nie tylko kilo, ale aż kilo usmiech.gif Trzeba doceniać sukcesy. Małymi kroczkami, ale do przodu. Niestety, tyłyśmy też po mału, kilogram do kilograma, a nie od razu. I tak trzeba teraz też się tego pozbywać. po malutku usmiech.gif co do strony, to mi chyba działa dobrze.
    co do mnie, to zupa meksykańska świetna, bardzo smaczna. Wczoraj byłam u lekarza. Niedoczynność tarczycy, więc eutyrox, wizyta za 3 miesiące. A badania hormonalne nie są wiarygodne, bo za mało czasu od wyciągnięcia implantu.
    3.03.2017 - 99,7

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...