Odpowiedz na ten temat

Dieta w NATURHOUSE podzielcie się opiniami

• gość1703 2017.03.17 [10:52]
    Chcialabym jeszcze wiedzieć, czy ktoś z Was tutaj porównywał składy produktów z tymi dostępnymi np. w internecie, dżemy, batony tańsze ale o podobnym składzie. Może ktoś znalazł, może ktoś kupił. Interesuje mnie to, czy taki zdrowy dżem to tylko w nh za 30zł czy znajdzie się coś podobnego w tych wszystkich eko sklepach.
  • Zobacz także:

• gość Anula 2017.03.17 [18:27]
    Ja też nie dam rady zjeść całej porcji a jak zjem to nie jem już potem nic
  • Emilka_123 2017.03.18 [01:35]
    Witajcie usmiech.gif Po wizycie -3,1 kg w 2 tyg. Cieszę się bardzo usmiech.gif Dostałam uderzeniowe z oktajlem z awokado, ze zrazami wołowymi i zupa meksykańska usmiech.gif Czwartą mam dobrać z tych starych, które kiedyś miałam.
    Codo porcji, to owszem, są bardzo sycące usmiech.gif Jeśli chodzi o produkty zastępcze, to : w Piotrze i Pawle są dostępne kostki rosołowe bez glutaminianu usmiech.gif ok7 zł z tego,co pamiętam. Jak też pisałam wyżej- batony Matrix dostępne w każdym sklepie z suplementami i odżywkami. Skład jest identyczny, mniejszy wybór smaków i troszkę twardszy, za to 7 zł a dwa razy większy oczko.gif Co do dżemu, to dostępny prawie wszędzie dżem Łowicz 100% usmiech.gif Ja ostatnio też zamiast ciastek Fibroki, to kupuję Belvitę zboża i mleko i jem 4 na śniadanie. Nie codziennie, ale co 2-3 dzień.
    3.03.2017 - 99,7
  • gość Anula 2017.03.18 [10:21]
    Emilka super wynik oby tak dalej a mi ciastek Bell Vita nie pozwoliła jeść bo mają dużą zawartość węglowodanów uderzeniówka smakowicie brzmi
  • Emilka_123 2017.03.18 [11:01]
    Anula, mi wczoraj powiedziała, że można właśnie, ale nie codziennie. Co 2-3 dzień mogę. A ja tak właśnie ciastka na śniadanie jem. Raz chlebek razowy, raz ciastka usmiech.gif nie będę płaciła 35 zł za ciasteczka anyżowe. Czasami tylko kupuję ten baton slimbell jabłkowy, bo jest smaczniejszy, niż Matrix. Ale rzadko. A bierzecie w ogóle coś dodatkowego do tej diety? Mam na myśli dodatkowe suplementy z NH. Mi zostały jakieś dodatkowe ze wcześniejszego odchudzania. Jakieś tabletki z acaii i jeszcze w małej fiolce coś, na łaknienie słodyczowe chyba. Ale zapominam to teraz łykać haha a szkoda troszkę tego. Czasami kupuję Peipacoa regularis fioletowe, dodaję do wody i piję ten napój. Niby pomaga usuwać wodę. Ja piję, bo zawsze coś innego, niż woda smiech.gif I to chyba wszystko... Zastanawiałam się ostatnio nad tym budyniem, czy co to tam było apinat czy jakoś tak...
    3.03.2017 - 99,7
  • gość Anula 2017.03.18 [12:53]
    no ja mam te fiolki 2 razy dnia przed posiłkiem i granulki ja to nazywam pasza bo króliki moje mają podobną
  • Emilka_123 2017.03.18 [13:48]
    Ach, no tak. Fibroki granulki oczywiście też jem oczko.gif I nawet lubię. Ale takie świeżo dodane do jogurtu. Takich już rozmiękłych nie bardzo. Aniu, masz lepsze skojarzenia, niż ja. Mnie one przypominają koci żwirek oczko.gif hehehehe
    3.03.2017 - 99,7
  • AnkaKafka 2017.03.19 [16:27]
    Witam, bylam na diecie nh w zeszlym roku. 4 miesiace odchudzania i stabilizacja. Wszystko super. Po roku przybylo mi 3 kilo i brzuch nie jest juz taki plaski usmiech.gif . Poszlam znowu do nh i chcialam odchudzic sie spowrotem o jakies 4 kilo. Dietetyczka powiedziala ze przesadzam i szkoda rozwalać stablilizacji. Wiem ze nie jem jak anioł i co nieco podgryzam i dlatego chcialabym to znowu zmienic. Czy któras z Was odchodzała sie powtórnie w nh?
  • AnkaKafka 2017.03.19 [16:31]
    sorki za literówke...."odchudzała" miało być smiech.gif
  • gośćkrakowianka 2017.03.19 [21:38]
    Cześć usmiech.gif czy jest tu ktoś z Krakowa? Chciałabym rozpocząć swoją przygodę z Naturhouse, mają w mieście kilka punktów. Czy możecie któryś polecić? Fajnie byłoby trafić sprawdzonego dietetyka.
    Pozdrawiam!
  • Emilka_123 2017.03.19 [22:03]
    AnkaKafka ja odchudzałam się już w NH 3 lata temu. Swoją historię opisałam stronę wcześniej. Czy próbowałaś sama zrzucić cokolwiek? usmiech.gif może powiedz dietetyczce, że chcesz za wczasu reagować i wolisz zrobić to pod kontrolą NH? usmiech.gif
    3.03.2017 - 99,7
  • AnkaKafka 2017.03.20 [09:09]
    Emilka...dzieki...to jest myśl usmiech.gif a sama probowalam, ale chyba bez wydania pieniedzy nie mam motywacji smiech.gif
  • gość 2017.03.20 [15:44]
    AnkaKafka jak chcesz schudnąć niewiele, to w Naturhouse mają taką kurację "Szczupła w 3 tygodnie". Zapytaj o nią swojego dietetyka. Można właśnie schudnać kilka kilo. Mnie na początku zaproponowali taką właśnie kurację, ale mam sporo do zrzucenia i zdecydowałam się a "standardowy" tryb.
  • gość Anula 2017.03.21 [09:33]
    dzis kolejna wizyta zobacze efekty tego tygodnie
  • gość 2017.03.21 [09:35]
    chyba sie zacina to forum
  • gośćMAgda 2017.03.21 [11:04]
    Również polecam do zrzucenia kilku kilogramów pakiet szczupła w 3 tygodnie, moja koleżanka wyprobowała i 3 kg udało jej się chudnąć. A jezeli nie przytyłaś dużo a chciałabyś popracować nad brzuchem to polecam karczocha - możesz sobie kupić Levanat Instant. Trochę gorzki na początku ale da się przyzwyczaić. Ja sobie piję zawsze po obiedzie filiżankę usmiech.gif
  • gość 2017.03.21 [11:23]
    no co jest
  • gość Anula 2017.03.21 [12:20]
    czy wam też sie zawiesza strona
  • gość Anula 2017.03.21 [19:08]
    dziś znowu tylko kilo a pomału do celu
  • Emilka_123 2017.03.22 [11:54]
    Anula - nie tylko kilo, ale aż kilo usmiech.gif Trzeba doceniać sukcesy. Małymi kroczkami, ale do przodu. Niestety, tyłyśmy też po mału, kilogram do kilograma, a nie od razu. I tak trzeba teraz też się tego pozbywać. po malutku usmiech.gif co do strony, to mi chyba działa dobrze.
    co do mnie, to zupa meksykańska świetna, bardzo smaczna. Wczoraj byłam u lekarza. Niedoczynność tarczycy, więc eutyrox, wizyta za 3 miesiące. A badania hormonalne nie są wiarygodne, bo za mało czasu od wyciągnięcia implantu.
    3.03.2017 - 99,7
  • gość Anula 2017.03.22 [12:54]
    a ja mam oczyszczajaca z kapusty bo zatrzymuje wode
  • gość 2017.03.22 [13:00]
    Z tego co wiem to w Naturhause dają diety na odwal, tak słyszałam, są to niskokaloryczne diety nie zważające na zdrowie pacjenta. Zalezy im tylko, żeby klient szybko schudł, a że później będzie efekt jojo to ich nie obchodzi, ważne że zarobią - podkreślam, że tak słyszałam, nie wiem tego z doświadczenia.
    Ja schudłam 10 kg z pomocą dietetykausmiech.gif ważę aktualnie 54 kg i zamierzam tę wagę utrzymać. Nie ma co wymyślać jakiś dziwnych diet, trzeba po prostu się zdrowo odżywiać, co nie znaczy że żyć na samych warzywach i owocach. W jadłospisie od mojego dietetyka mam bardzo dużo pyszności, są nawet zdrowe ciastausmiech.gif Jakby ktoś miał ochotę to polecam p. Sylwię Sobczak-Piżuch z Be light. Można do niej napisać i skonsultować się za darmousmiech.gif
  • Emilka_123 2017.03.22 [13:57]
    drogi gościu, w jadłospisie Naturhouse nie są tylko warzywa i owoce. Są też różne rodzaje chudych mięs, owoce morza, są też przepisy na zdrowe ciasta i inne rzeczy. Każdy ma swoje przekonania, co do diety, na której jest. Pani zapewne będzie broniła swojej dietetyczki, tak, jak ja będę 'broniła' Naturhouse. A to dlatego, że w obu przypadkach pomagają zrzucać kilogramy. Dostajemy diety uderzeniowe, z przepisami i wytycznymi, co mam zjeść, mamy też 3 dni, w których komponujemy sobie sami menu. NH ma nas nauczyć zasad zdrowego żywienia. Co czym łączyć, czego unikać, co ograniczyć. Pokazuje, że można upiec fajne, dobre ciasto, które jest zdrowsze od biszkopta z bitą śmietaną. Przepisami pokazują nam, że można zrobić smaczne i zdrowe danie, tylko trzeba trochę pomysłu. Dla pewnej grupy osób na pewno będzie to pomocne. A w obu opcjach. Czy u dietetyka, czy w NH -sam dietetyk cudu nie zdziała, jeśli my nie będziemy się pilnować. Nikt za nas nie zrobi. Sami musimy chcieć i uważać. Myślę, że jojo samo też się nie robi po zakończeniu odchudzania z utrwaleniem wagi. Ale to tylko moje przekonania usmiech.gif Ważne, że zaczęliśmy dbać o nasze zdrowie i wzięliśmy się za siebie. Nie ważne w jaki sposób- co komu pasuje. Na zdrowie nam wyjdzie na pewno! usmiech.gif
    Anula, też pewnie mnie czeka ta dieta oczko.gif trzymam kciukaski! usmiech.gif
    3.03.2017 - 99,7
  • gość1703 2017.03.22 [14:35]
    dziewczyny, tak dobrze mi szło 3 kg w 3 tygodnie a w czwartym 0,2 w dół, też tak miałyście aż tak szybko? dodam, że trzymałam się cały tydzień wytycznych w innych tygodniach chudłam po 1,8 kuszac sie na kawałek tortu.
    dżem znalazłam też z ciekawym składem w lidlu koniecznie 100%, ale bardzo dziękuje usmiech.gif
    jakie ćwiczenia wykonujecie albo co jeszcze robicie aby jakos to wszystko ruszyc?
  • Emilka_123 2017.03.22 [23:01]
    gość1703 nie martw się, może woda się zatrzymała. Ja w piątek miałam 96,6 bodajże, a dzisiaj na wadze (trzymam się diety) mam 97,4 ... a trochę dni już minęło. Myślę, że to woda. Nie stresuj się, będą efekty. Tak, jak i u mnie usmiech.gif Ja jeżdżę na rowerku stacjonarnym codziennie rano. I zaczęłam akcję regulowania mojej tarczycy. Powinnam też robić jakieś ćwiczenia siłowe, żeby ujędrnić to ciało. Ale zrobiłam raz... Aż wstyd... Na moje rozstępy (a mam na brzuchu i boczkach smutas.gif ) zaczęłam używać bio oil. Zobaczymy, czy coś da. Od czasu do czasu spacerek, jak pogoda sprzyja. I to wszystko oczko.gif
    3.03.2017 - 99,7
  • Ilona73 2017.03.23 [11:48]
    Hej dziewczyny i panowie jak się doczytałam, moja przygoda z NH od stycznia 2016 do nadal, schudłam 15 kg i to mnie zadowala, teraz stabilizacja, jak u was ze stabilizacją, bo u mnie kiepsko, w ciągu 1 tygodnia 3 kg z powrotem, dietetyczka kazała wprowadzić trzy kolacje w tygodniu z weglami i taki efekt. Cały czas mam problem, jak woda do góry to tłuszcz na dół, jak tłuszcz na dół to woda do góry, miała któraś z was taki problem? już nie wiem jak sobie z tym radzić. Co do waszych osiągnięć to super wam idzie, u mnie nie było tak łatwo.
  • Agnieszka_Dietomat 2017.03.23 [12:57]
    Tego typu diety to produkt. Zachęcam do kontaktu, bo mamy wiele osób po diecie w NH. Chętnie odpowiemy na pytania usmiech.gif
    www.dietomat.pl - sprawdzone diety odchudzające online oraz dieta Hashimoto i tarczyca - dietetyk Poznań. Zaufaj profesjonalnej marce i specjalistom w odchudzaniu.
  • gość 2017.03.23 [15:04]
    Ilona73 a trzymalas sie pozostalych zalecen? moze jestes przed miesiaczka? i dlatego taki efekt? a wysypiasz sie? Zawsze p. dietetyk mnie o takie rzeczy pyta szukajac przyczyny. dziwnie, że aż tyle przybrałas w tydzien. Same węglowodany do kolacji chyba nie dalyby takiego negatywnego efektu.
  • gość1703 2017.03.23 [18:55]
    Emilka_123 dzięki za dobre słowa, może faktycznie wszystko ruszy, w poniedziałek mam kolejne ważenie no zobaczymy. Przez 4 tygodnie udało mi się stracić 6cm w pasie a jak u Was?
    Jeżeli chodzi o rozstępy to polecam krem pasjel o zapachu mango, można kupić go w naprawdę dobrej cenie na aliexpress i trafić na logowany kremik usmiech.gif poczytaj opinie albo zobacz efekty u mnie znacznie poprawia wyglad skóry
  • gość 2017.03.23 [19:41]
    polecam tę dietę indywidualną
    http://odchudzanie.wex.pl/

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...