Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dieta wodna kto ze mna?

Polecane posty

Gość gość

Dieta wodna Polega na piciu czystej wody przez caly dzien malymi lyczkami. Ja wypijam ok 4l dziennie i w tydzien schudlam 5 kg mam co prawda duza nadwage 88 kg przy 168 ale na mnie dziala. Powinno sie pic-> kazdy kg * 40 u mnie wyglada to tak 88*40=3520 czyli wlasnie okolo 4 l. Super modelki wypijaja nieraz 8 l dziennie. Dla mnie to za duzo. Ale 5 l mysle ze dalabym rade. Co jest w tym wszystkim najwazniejsze to to ze trzeba wode pic malymi lyczkami nie wolno wypic wiecej niz 2 szkl na raz. Znam przypadek dziewczyny ktora nie odchudzajac sie a pijac tylko wode schudla w niecale 2mce 15 kg. Je sie normalnie. Kto ze mna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metoda wydaje się być logiczna, bo woda wypełnia żołądek i zmniejsza się uczucie głodu, dodatkowo filtruje organizm. Wolno ci coś zjeśc podczas tej diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ktos chetny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak je sie normalnie, tylko ze podczas picia takiej ilosci plynow nie ma sie az tak bardzo checi na jedzenie. Ja od rana zjadlam dwie marchewki paczke daktyki a za jakas godzine zjem normalny obiad zupe warzywna i kotlet ziemniaki surowke pozniej batonik i jakas kanapka na kolacje i chudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie wychodzi 2,5l ale trzeba małymi łyczkami? Ja mam nawyk ze przed każdym posiłkiem pikę dwie szkl wody z cytryna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co trzymasz wage albo chudniesz pijac 2,5 l?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CO ZA GLUPOTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu glupota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezdrowo tyle pić, doprowadzisz się do choroby nerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko w nadmiarze szkodzi, nawet woda! chcecie zrujnowac sobie zdrowie, prosze bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaką ja larwę opasłą dzis widziałam w markecie, cały wózek żarcia i to niezdrowego, jej nawet woda nie pomoże jak można się tak zapuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez to krotkotrwala kuracja. 5l to nie jest duzo zwlaszcza w upalne dni. Niektorym zycie sie nie uklada sa slabi maja slaba psychike i nie potrafia sobie z tym radzic zajadaja smutki i stres... Apropos tej larwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorosly człowiek o przeciętnym zapotrzebowaniu na płyny (umiarkowanie aktywny, nie chorujący) powinien wypijać dziennie 2 litry wody. Zwiększenie tej ilości może być dobrym sposobem i chętnie bym spróbowała ale uporczywe może okazać się ciągłe oddawanie moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Waga spadała po ok 0,5-1 kg tyg do tego dużo herbaty czerwonej i max1500 kcal , ćw 30min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz pije 3-3,5 litra wody dziennie. Zbilansowana dieta i chociaż odrobiną ćwiczeń i efekty na pewno będą. Oczywiście nie 10 kg w miesiąc u tylko 2-4. Ale i to właśnie chodzi żeby odchudzać się racjonalnie i zmienić styl życia już na zawsze a nie do osiągnięcia wymarzonej wagi czy figury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tymi super modelkami, co piją 8 litrów wody dziennie to bulls**t. Śmiertelna dawka wody wynosi około 6 litrów - oznacza to, że 50% osób po spożyciu 6 litrów wody dziennie umiera, pozostałym udaje się przeżyć. Przy czym 6 litrów to dawka umowna i zależy od organizmu - w niektórych przypadkach ta dawka śmiertelna bywa mniejsza. Przeżycie po spożyciu 8 litrów wody jest praktycznie niemożliwe. Nie ma też antidotum na przewodnienie organizmu - jeśli już do tego dojdzie kona się powoli i bardzo boleśnie na skutek niewydolności poszczególnych organów. Odchudzajcie się same jak chcecie, ale nie propagujcie tutaj takich bzdur, bo na to forum wchodzą też bardzo młode dziewczyny, bez podstawowej wiedzy na temat żywienia, które mogą być skłonne do robienia takich głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. Tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jaka jest dawka smiertelna. czekolady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok 6 l ale chyba w krótkim czasie. Jesli ktos pije szklankę co godzinę przykładowo albo 2 butelki 1,5 l na dzień do tego wypija kawę i herbatę 2 talerze zupy i herbatkę ziolowa to raczej nie umrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest tak łatwo popełnić samobójstwo wodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z Tobą .. Zaczynam od dzisiaj .. Waga 116.3 kg Wzrost 183cm Codziennie będę notować rezultat. Pozdrawiam stokrotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wolno pic ponad 2,5-3 l wody!!!!!! Niedawno bylo ostrzezenie, kobieta zmarla na nerki!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dietę wodną się nie zdecyduję, to nie dla mnie. chociaż ogólnie lubię pić duzo. Rumianek uwielbiam! od zawsze kojarzy mi się z moją kochaną babunią która serwowała nam rumianek do śniadania:):) najlepsza herbata ever. a poza tym od kilku miesięcy uwielbiam ziołową herbatę relaksującą, bo korpożycie robi swoje, ciągły stres i wypadanie włosów ;/ przyda się trochę relaksu:):) co jeszcze polecacie na stres? herbatkę można kupić na nowoczesneziola.pl, a chętnie dowiem się, co jeszcze może pomóc, dajcie znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×