Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LisaGolden

Dietetyczna motywacja. Moje sukcesy w odchudzaniu

Polecane posty

Hej, założyłam ten wątek dla wszystkich tych, którzy są lub byli na diecie, albo dopiero rozważają zgubienie zbędnych kilogramów i szukają informacji, wsparcia i motywacji. Piszcie o swoich efektach, sukcesach i porażkach, żeby pomóc innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schudłam już 35 kg dzięki kuracji w NatureHouse. Jestem zachwycona nimi. Dieta NH to przede wszystkim właściwe nawyki żywieniowe, to zmiana stylu życia na zdrowy, to zmiana myślenia o odżywianiu. Nie należę do osób łatwowiernych, sceptycznie podchodziłam do suplementacji NH, więc dokładnie przebadałam temat. Produkowane są przez ICHEM i mają zachowane sztywne normy jakości, dlatego nie kupujemy kota w worku. Czuje się świetnie, mam mnóstwo energii. Warto zadbać o siebie. Ty też dasz radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ameka, reklamujesz NH? Bo się rozważam tam odchudzanie. Ile kosztuje ta przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 i schudłam 10 kg w ciągu 2 miesięcy także polecam.Dieta jest bardzo tania a posiłki są smaczne i zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coldwoman
tak naprawde to zdrowa zbilansowana dieta nie tylko pozwala zrzucić zbedne kg ale i to ogromne wsparcie dla calego systemu trawiennego no i dla wlasnego trybu zycia. odkad zyje wg zbilansowanej diety 1500kcal naprawde wiele sie zmienilo. nie jestem senna, nie czuje sie pelna po przejedzeniu lub niedojedzeniu... zamawiam catering dietetyczny z macro bios bar od 4 mscy i przez ten czas nauczylam sie ze regularne, pelnowartosciowe posilki to duzo wiecej niz odliczanie kalorii - to zycie wg zdrowych, sprawdzonych zasad, dzieki ktorym naprawde jest latwiej i lzej funkcjonowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość, ja nie reklamuję mogę się wypowiedzieć z perspektywy byłego pracownika NH;). Z pracy zrezygnowałam, bo wyprowadziłam się do męża do Francji, ale z tego co wiem, od czasu, gdy tam pracowałam, czyli rok temu, niewiele się zmieniło. W NH chodzi przede wszystkim o reedukację żywieniową, czyli nie tylko o to, by ktoś schudł, ale o to żeby zmienił swój styl życia na zawsze. Suplementacja jest bardzo pomocna, bowiem w organizmie występują różnego rodzaju niedobory, których często nie jesteśmy w stanie uzupełnić wyłącznie pożywieniem. Suplementy te są najwyżej jakości, którą zapewniają liczne kontrole, testy i normy. Wierzcie mi, że nie jest to wcale takie proste, jakby się mogło wydawać;). Każdy gabinet jest inny, wiadomo, ale u nas wszystkie dziewczyny bardzo angażowały się w każdego klienta i cieszył się z każdego małego sukcesu. Super jest wiedzieć, że Twoja praca zmienia czyjeś życie. Co to ceny to nie wiem, jak to aktualnie wygląda. Napisz, zadzwoń, dowiedz się:). Trzymam kciuki za Ciebie i życzę pięknej sylwetki oraz cudownego zdrowia :). Zrób to dla siebie. Warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się na temat Foreverslimu nie będę za dużo rozpisywała.Bo najważniejsze jest to że tabletki w moim przypadku okazały się skuteczne.Bez problemu dzięki tym tabletką poradziłam sobie na diecie.Nie chodziłam głodna nie miałam obniżonego nastroju.Wszystko odbyło sie tak jak powinno być.Efektem kuracji z Foreverslimem jest spadek wagi o 15 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy wrzesień i jak Wam się dziewczyny udało? Ja tak na serio wzięłam się dopiero w maju, jak poszłam do Naturhouse no i powiem Wam, ze widać zmianę. Wcześniej kończyły się próby po tygodniu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja walka z odchudzaniem była bardzo różnorodna. poczawszy od pojawienia się okropnych zaparć na które pomógł jedynie dicopeg 10g po zmeczenie i różne inne objawy, dopiero ćwiczenia i dieta ułożona przez dietetyka przyniosły wymarzona sylwetkę i -10kg w pół roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zbudować fantastyczną muskulaturę? Chcesz spalić zbędny tłuszcz? Chcesz spełnić swoje kulturystyczne marzenie? Chcesz stać się prawdziwą bestią? Chcesz stać się sławny i bogaty? Chcesz zdobyć podziw pięknych kobiet i zazdrość wszystkich mężczyzn na Świecie? Już teraz możesz to zrobić, bo rozwiązanie na, które od dawna czekasz… Jest teraz na wyciągnięcie ręki!!! www.igortreneronline.pl Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Igor Mieńkowski, twórca PAKIETU DZIK zaprasza Cię do przeżycia niesamowitej przygody! PAKIET DZIK to według wielu firm z branży sportu, zdrowia i suplementacji największa REWOLUCJA NA RYNKU trenerskim. PAKIET DZIK to jedyne tak skuteczne rozwiązanie w całej Polsce i Europie, które pozwala Ci w ciągu zaledwie tygodnia spalić tłuszcz i zbudować potężną muskulaturę! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl PAKIET DZIK to jedyne rozwiązanie w Polsce i Europie w którym razem z planem treningowym, dietą i suplementacją otrzymujesz sekretną wiedzę opracowaną przez specjalistów, podzieloną na etapy kiedy masz ją stosować. Ta wiedza jest dostępna tylko dla wybranych. To wszystko pozwala Ci wreszcie na ekstremalnie skuteczną i szybką przemianę! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plany dietetyczne oraz treningowe www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonala pomoc w drodze do osiągnięcia celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to Slimunox jest wart każdej złotówki na niego wydanej. Bez tych tabletek nie udało by mi sie schudnąć, 13 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florentynna8989
U mnie jednak zdecydowanie 5 posiłków dziennie i codzienna dawka ćwiczeń. Wygodna dieta sprawdza się więc idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×