Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jester

Dietetyczne desery

Polecane posty

Witam Panie. Czy macie jakieś przepisy na fajne desery, które trochę mniej pójdą żonie w bioderka? Byłbym wdzięczny za podesłanie. Nie mogę tego w necie nigdzie znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egoista szdysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuje
żonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _różowa_
sam jedz dietetyczne żarcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no bez przesady
Facet chce umilić kobiecie odchudzanie co by zła nie chodziła a wy urrrra na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _różowa_
Albo robi to tylko dla własnej przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może żonka chce jeść
kaloryczne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdlfjlaskdjf
nie ma dietetycznych deserów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla waszej informacji - chętnie bym jej kupował słodycze i piekł ciasta ale Ona tego nie chce. Powtarzam jeszcze raz ONA TEGO NIE CHCE. Poprosiła mnie żebym jej nic nie kupował słodkiego. Chciałbym to więc czymś zastąpić, coś co mógłbym jej zrobić częściej niż na Boże Narodzenie a po czym nie denerwowałaby się czy nie przytyje. Sam nie mam pomysłów na coś ciekawego. A podobno to do mężczyzn trzeba mówić wprost i bez niedomówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie
Jester, jest duzo mozliwosci, cos wymyslimy. Daj mi troszke czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka poka
Na jakims topiku czytałam, że mozna zrobic taki deser: galaretke bez cukru (nie znalazlam w sklepie) posłodzic słodzikiem, jak zacznie tężeć dodać jogurt naturalny i zmiksować. Odstawic do lodówki. Znalazlam tam też przepis na super ciasteczka z platków owsianych, ale nie zapisałam, bo wydawało mi się, że zapamiętam. :( Może ktoś zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znalazłam taki 4 łyzki - 20 g wiórek kokosowych 4 białka olej białka ubic na sztywną pianę na koniec dodac wiórki i smażyc na złocisty kolor osobiście jeszcze nie robiłam i nie wiem jak to smakuje.... ale zawsze można spróbować cały przepis ma 6W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......................kos....
serek wiejski + słodzik .. można kakao dodac i owoce słodkie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIneczka1
Trudno o typowo dietetyczny deser mimo wszystko. Jogurt mrożony to całkiem przyjemna i całkiem smaczna opcja. Yogen Fruz to marka, która celuje w takie gusta. Mają swój pierwszy punkt w Galerii Mokotów. Tutaj parę kolorowych obrazków: http://www.yogenfruz.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Retrycja_1
Próbowałam tego rodzaju deserów i zdecydowanie wole... tradycyjne ociekają kaloriami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dukanie,jest mnóstwo świetych deserów.Pomyśl cokolwiek,wpisz w google z dopiskiem "w diecie dukana"i masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Levija
tak jak przede mną ktoś, polecam jogurty mrożone, takie jak Yogen Fruz. to zdrowy deser, a naprawdę pyszny ;) no i jedzą go gwiazdy, więc może żonę to przekona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadietowana
Jester - zazdroszczę żonie. Mój facet w życiu by na to nie wpadł :P Może to przez to że nie uważa abym była gruba, aczkolwiek wie że jestem na diecie i dla własnego lepszego samopoczucia chciałabym schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadietowana
a w miarę niskokaloryczne są lody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Levija
no chyba ciężko jest znaleźć tą granicę między robieniem żonie dietetycznych deserów a niesugerowaniem jej, że jest za gruba ;p ja np uważam, że u mnie by to nie zadziałało ;) to znaczy - fajnie, jak mój facet coś ugotuje czy przyrządzi, zawsze mnie to cieszy, ale jeśli zauważyłabym, że wyjątkowo się stara, żeby to nie było kaloryczne to czułabym się nieswojo ;p w sumie nawet jak się odchudzam to i tak oczekuję, że mój facet będzie mówił, że niepotrzebnie i że wcale nie jestem gruba ;p o, np. mógłby mi mówić, że nie jestem gruba, donosić yogen fruz i pomarańcze ;) i - obowiązkowo - wachlować pod baldachimem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edabrowsa1983
up mrozone maliny łyzka miodu zmiksowane razem w szklaneczkach przekładane z jog naturalnym low fat całkiem niezłe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syrop klonowy też ma sporo kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś robiłam galaretki dietetyczne z soku z koncentratu (http://tab.pl/) i z żelatyny :) Pyszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×