Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

dietetyk online

Polecane posty

Gość gość

chciałabym schudnąć pod okiem dietetyka niestety nie bardzo mogę ruszyc się z domu ,bo mam 2 miesięczne dziecko i zastanawiałam się nad dietetykiem online ,jak myślicie warto czy to tylko wyrzucene pieniędzy w błoto?moze ktoś mi kogos poleci?bardzo proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benek455
Myślę, że mogę Ci z czystym sumieniem polecić Łukasza Bodurę, on układa różne plany żywieniowe w zależności od potrzeb. U mnie to była kwestia zrzucenia kilku kilogramów i zmiany przyzwyczajeń żywieniowych na...bardziej zdrowsze ;) Można się z nim skontaktować przez stronę www.trener-dietetyczny.pl . Polecam, dużo nie bierze, a doświadczenie ma ogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnica
Online konsultuję się z panią Moniką Górzyńską http://mgorzynska.pl/. Byłam u niej na kilku wizytach w Gdańsku, ale teraz musiałam wyjechać i została taka forma. Zawsze mogę się jej poradzić i liczyć na rzetelną odpowiedź. Wskazówki, które otrzymuję są dla mnie bardzo cenne, szczególnie, że choruję na cukrzyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja układam diety za free. Jak chcesz więcej info to pisz: fenix_91@o2.pl. Tylko od razu mówię, jeżeli nie chce ci się ćwiczyć to dieta jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porady.dietetyczne@o2.pl diety za free, 100% skuteczne, pod warunkiem ich przestrzegania i treningów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eatbefit.pl dietetyczke znalazlam szperajac w internecie ;-) chciałam diety cud a znalazlam ich. opinie na profilu lekarskim byly bardzo dobre, moje osobiste doswiadczenia tez sa pozytywne. diety cud nie znalazlam, ale zdrowy i profesjonalny jadlospis tak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pam57
W sieci jest kilku dietetyków, podobnie wiele różnych artykułów http://www.polskatimes.pl/artykul/3693990,jak-szybko-schudnac-i-miec-plaski-brzuch,id,t.html?cookie=1 Co do for online, chyba sfd, to największe forum do zadawania takich pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Centrum Żywienia i Dietetyki "Jabłuszko" w galerii Ursynów, mają też opcję "online" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina8690
a ja polecam korzystanie z usług pani Pauliny - jej strona internetowa www.dietetyka-medyczna.pl . dieta układana jest na postawie ankiety. Można dzwonić, pytać się jeżeli czegoś nie rozumiemy lub chcemy zastąpić produkt innym. Bardzo fajna współpraca. Dzięki diecie schudłam już 5 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasiadiet
Zapraszam również, porady dietetyczne joasia.dietetyk@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolla_34
Ja skorzystałam z usług polecanej tu wcześniej p. Moniki Górzyńskiej i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona :). Schudłam już 12 kg i waga cały czas spada. Wcześniej myślałam, że już nigdy mi się to nie uda, bo choruję na niedoczynność tarczycy. Pani Monika wyeliminowała z mojej diety produkty, które nie pozwalały mi schudnąć i widać efekty! Do ideału jeszcze troszkę pozostało ;) ale kilogramy zbierały się przez lata, więc nie ma co oczekiwać, że znikną w kilka tygodni :). Pierwsza konsultacja była przez Skype, jadłospisy na kolejne tygodnie dostaję na pocztę, a jak mam jakieś pytania to e-mail i telefon. Świetny fachowiec, a poza tym bardzo fajna babka! Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietetyczni
Zapraszam! dietetyczni1@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skuteczne odchudzanie przez Internet Redukcja masy ciała, poprawa witalności czy dieta zwiększająca masę ciała za pośrednictwem Internetu polega na współpracy pacjenta i dietetyka. Przez okres trwania programu utrzymywany jest kontakt za pomocą poczty e-mail lub telefoniczny. Wspólnie określane są cele i wybierane dogodne rozwiązania. W ramach usługi w pakiecie pierwszego miesiąca otrzymują Państwo: • Indywidualnie dobraną dietę 7-dniowa oraz wskazówki żywieniowe na resztę miesiąca wraz z przepisami dietetycznymi dostosowanymi do trybu życia oraz preferencji smakowych. • Wskazówki żywieniowe uwzględniające godziny, propozycje posiłków oraz ich wielkości porcji odpowiednio dobrane do trybu życia, preferencji i metabolizmu. Przepisy umieszczone w załącznikach. • Stały kontakt ze swoim dietetykiem na każdym etapie. • Wsparcie i prowadzenie krok po kroku do osiągnięcia zamierzonego celu. • Systematyczne korekty jadłospisu w trakcie trwania pakietu. • Proste i skuteczne rozwiązania. Zapraszamy www.dieta-dla-kazdego.pl Tel. 513 131 066

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyk15
Zdecydowanie warto! Diety opracowuje się w podobny sposób, jak przy normalnej wizycie. Poza tym można szybko skonsultować ewentualne wątpliwości. Szybko i sprawnie działa to na http://www.szczuplabyc.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też muszę poszukać jakiegoś specjalisty i myslalam o online. Bo takie zaparcia mam czesto ze nic wiecej nie działa poza dicopegiem na mnie. Chciałabym zmienic dietę własnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Paulinę Roziewską. Prowadzi bloga http://feel-sexy.blog.pl/ i właśnie tak ją znalazłam. Pani Paulina prowadzi konsultacje przez internet. Jestem bardzo zadowolona. Chciałam trochę schudnąć, zmienić przyzwyczajenia żywieniowe i udało się. Teraz czuję się zdecydowanie lepiej i lepiej wyglądam. Mogę ja polecić z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od siebie polecam dziewczynę, która pomogła mi wyjść z anemii. Widać, że zna się na tym co robi, bo przepisy na jakieś dziwne potrawy były proste, a po wykonaniu okazywało się, że całkiem dobre rzeczy z tego wychodzą. Ogólnie łatwo się z nią porozumieć, bo wypełnia się formularz na stronie http://www.dieta.rzeszow.pl/, a potem już tylko czekać na wskazówki, a poza tym dobre ceny w stosunku do wiedzy i naprawdę przydatnych porad Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to zbędne wydawanie pieniędzy. Znam kilka osób, które chodziły do dietetyków, wydawały kasę, a żadna z nich nie uzyskała takich efektów jak chciała, a jedynie głód i nic więcej. Nie lepiej po prostu się ruszyć z miejsca, na początek jakiś spacer, potem może siłownia czy coś. No i dieta to niby 70% sukcesu :D zastąp niezdrowe posiłki czymś zdrowym, np. musli (do skomponowania własnej mieszanki w dostępnej cenie polecam stronę: mojemusli.pl, jest naprawdę super!) i do dzieła! Zamiast pisać posty polecam wyjść z domu, szczególnie w taką pogodę jak mamy teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta online jest skuteczna i dodatkowo można się wiele nauczyć i podpytać dietetyka. Polecam www.klinikazdrowejdiety.pl smacznie i bez głodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na 30h kurs – dietetyk ! Kurs kończy się certyfikatem oraz zaświadczeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Miejsce zapisu: Katowice Plac Szewczyka 1, tel. 728-930-451, 882-178-310.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a może www.sklepdiety.pl? Ciekawa opcja, można się konsultować z dietetykiem, zrobić analizę składu ciała, itp. Wygląda to profesjonalnie. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofijak
Analiza ok. Ale później będą Cię namawiać na zakup drogich suplementów diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może masz rację, ale czytałam opinie dziewczyny, że na www.sklepdiety.pl dietetyczka ułożyła jej ciekawą dietę za darmo, więc może równoważy to koszt zakupu produktów Herbalife, które oferują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może masz rację, ale czytałam opinie dziewczyny, że na www.sklepdiety.pl dietetyczka ułożyła jej ciekawą dietę za darmo, więc może równoważy to koszt zakupu produktów Herbalife, które oferują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę wytłumaczyć mi wynik w badaniu na nietolerancję pokarmową : intensywna reakcja dodatnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś poszukuje czegoś naprawdę solidnego, opartego na wpółpracy kilkumiesięcznej obejmującej diagnozę problemu, pracę motywacyjną nad zmianą złych nawyków żywieniowych i zdrowotnych, to uzyska trwałe efekty bez głodzenia się, bez ryzykowania zdrowia, cudownych diet. I nie będzie to program komputerowy, lecz żywi ludzie, którzy każdą osobę potraktują bardzo indywidualnie. Zapraszam na http://strefa45-90.pl/poznaj-twoj-program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Indywidualna Dieta dla Ciebie za SMS (3,4kg w 14dni) na Redukcje lub na Masę dla Kobiety jak i mężczyzny. Dieta dostepna Tutaj hhttp://www.diety.exhl.pl/l/1/dietafit Pierwsza w Polsce .Schudnij zdrowo i szybko! Otrzymaj swoją indywidualną dietę dobraną do Twojego wieku w kilku prostych krokach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Ja mogę bardzo polecić moją Panią dietetyk online Sylwię Sobczak-Piżuch. Schudłam już z nią 19 kg i trwam dalej, chciałabym schudnąć jeszcze 12 kg. Dieta nie jest u niej wcale jakoś droga. Ostatnio nawet były jakies fajne promocje. Chyba za 7 dniowy jadłospis dałam 59 zł. Ja i tak stosuję go dłużej np. 3 tygodnie. Mówiła, ze to nie problem. Więc tak na prawdę taka dieta to dla mnie nie jest duży wydatek. Nigdy wcześniej nie jadłam na sniadania pacekasów albo jaglanki czy chocby omletów z owocami,a teraz nie wyobrażam sobie bez tego śniadania hehe. Na prawdę pyszne przepisy. Z resztą zaglądnijcie sobie na jej stronę www.dietetyk-belight.pl . Bardzo bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazłam taki poradnik dietetyczno-treningowy http://dieta-lux.pl/39688 Szukałam i próbowałam wielu sposobów ale bez efektów. A dzięki tej diecie spadłam już 9 kilogramów w 2 miesiące. Trzeba wysłać smsa coś koło 6 zł ale informacje jakie się otrzyma warte są każdych pieniędzy i tego nie znajdziecie na pewno przez zwykłe wyszukiwanie w googlach. Pozdrawiam i buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×