Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dziewczyna_Szamana

Dietka 500-600 kcal

Polecane posty

Cześć wszystkim :) Wiem, że zaraz zostanę oskarżona o brak rozsądku i wszyscy będą mówić o jojo,o pogarszającym się stanie skóry i włosów, o problemach ze zdrowiem, ale z góry uprzedzam, że nie zmienię zdania- od Nowego Roku zaczynam dietę 500-600 kcal, bardziej z akcentem na 600 :) Domyślam się co powiecie- \"na swoją nadwagę pracowałaś kilka lat, a chcesz ją zrzucić w kilka miesięcy???\".Otóż tak, chcę ;) Nie zniosę kolejnej wiosny i lata, gdy wstyd mi będzie założyć zwiewną spódniczkę, obcisłą bluzeczkę, a później kostium kąpielowy. Dość mam siedzenia w domu tylko dlatego, że na imprezie czy dyskotece zastanawiam się obsesyjnie co ludzie myślą o tych zwałach sadła na moim brzuchu.Ja też chcę wreszcie być piękna i szczupła!!! Tylko nie przekonujcie mnie do racjonalnej diety. Próbowałam (właściwie od kilku lat nie robię nic innego tylko wypróbowuję nowe diety :P ) i przykro mi, ale dla mnie tempo chudnięcia 1kg na 2 tygodnie jest stanowczo za małe! Marzę o tym, żeby do końca marca zgubić 20 kg, a do końca maja 30 kg. Dieta Mż czy 1000 kcal niestety mi tego nie zapewni. Tak więc moje wielkie noworoczne postanowienie... SCHUDNę!!! Byłoby miło, gdyby ktoś się do mnie przyłączył. Nie od dziś wiadomo, że w grupie wszystko przychodzi łatwiej ;) Będę też bardzo wdzięczna jeśli odezwą się dziewczyny, którym udało się schudnąć na takich desperackich dietach- Wasze historie i rady będą dla mnie bezcenne. A więc...? Są jacyś chętni...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa... Ponieważ pewnie niedługo pojawią się pytania ile ważę i ile mam latek, postanowiłam je uprzedzić i od razu coś o sobie powiedzieć ;) Wiek: 21 lat Wzrost: 168 cm Waga: 85 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uświadomcie mnie
moim zdaniem, jeśli jesteś bardzo uparta i konsekwentna, dasz radę ! tylko pamiętaj o gimnastyce i witaminach powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno będę pamiętać ;) Planuję dużo, dużo sportu- nie tylko z tego względu, że szybciej schudnę, ale też dlatego, że nie chcę mieć później niemiłej niespodzianki w postaci mało jędrnej, obwisłej skóry... Brr! :O Ciarki mnie przechodzą na samą myśl! Od 2 stycznia zapisuję się na siłownię. Zamierzam chodzić tam co drugi dzień. W pozostałe dni będę w domu skakać na skakance i jeździć na rowerze stacjonarnym, a gdy przyjdzie wiosna chcę zacząć biegać i jeździć na rolkach. Jeśli chodzi o witaminki to się rozumie samo przez się ;) Dziękuję, że we mnie wierzysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy takie wadze (nadwadze ok 25 kg - też mam i to większą) proponuję najpierw basen, nie obciąża tak stawów kolanowych i kręgosłupa - a działą super)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczę oczywiście powodzenia i uważam, że jeżeli przeprowadzisz tą dietę pod kontrolą lekarza to będzie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za radę, ale basen zdecydowanie nie jest dla mnie. Nie umiem pływać i panicznie boję się wody. Wbrew pozorom jestem dosyć wysportowana, więc na pewno nie zrobię sobie krzywdy takim treningiem, jaki zaplanowałam. Dziękuję za życzenia powodzenia. Cieszę się, że dziewczyny na kafe są takie miłe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veroni*Mineral
Hejka Dziewczyno Szamana :-) Ja podobnie jak Ty od nowego roku dietke 500-600,wiec moze moglabym sie do Ciebie przylaczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tilla
Cześc ..ja mam bardzo podobne zamiary ,też ćwiczenia(skakanka i rower stacjonarny) a jak będzie cieplej bieganie ,i też od nowego roku,takie postanowienie na nowy rok ..wierzę w Ciebie i chcialabym się przylączyć...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna Szamana mam taki sam zamiar jak Twoj rowniez chce do konca marca zrzucic 20 kg byloby super, w lato chce wbic sie w stoj kapielowy i wygladac seksownie;) moja dieta to ok 600 kcal:) w zamiarze mam rowniez cwiczenia chociaz jestem okropnym leniuchem ale w koncu trzeba zaczac. Z dietka startuje od 1 stycznia. Wiec jestem z Toba chetnie powymieniam sie z Toba opiniami;) moj zamiar jest naprawde stanowczy i mam gdzies wszystkie wbity jakimi nas obrzyca ja nie chce czekac roku na rezultaty diety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue_bear
dziewczyny :) spadlyscie mi z nieba!!!ja juz dawno postanowilam schudnac,,,,ale jakos mis ei to nie udaje i moje psotanowienie bylo ze na Nowy rok cos musze zmienic,,,noi tak oto od Nowego roku dieta:wlasnie taka jak Wasza..... przyjmiecie mnie??tylko badzmy konsekwentene i nie odpadajmy,,,, ja mam 21 lat,,,a mojawaga to 57 kg przy 159 cm wzrostu,,,,,,,,jetsem zalamna jak sie przegladam w lustrze :( bo jeszcze rok temu bylo 45 kg ale sie niestety przytylo i pozniej dieta dieta i przez te diety ja mam tyle do zrzucenia :( a co z cwiczeniami?jakie sa najabardziejj skuteczne na brzuchi uda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też napiszę : waga-70 kg wzrost -165 mam czas do czerwca bo w tedy mam znajomej wesele..i chcialabym schudnać z 10 kg..jak będzie 60 to już będę zadowolona bardzo..więc poki co mam cel te 10 kg i jeśli uda mi się to zrzucić szybciej też fajnie będzie:) dziewczyny a co zamierzacie w ogole jeśc by mieścić się w tych 500 kcal???bo ja nie bardzo wiem na takiej diecie jeszcze nie bylam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys juz probowalam diety wiem ze jest skuteczna schudlam 6 kilo w szybkim tepie przewaznie jadlam jogutry naturalne, chlebek wasa wafle ryzowe , pilam zielona herbate bo jest dobra na przemiane materi czasem zjadlam trocfhe platkow z niskotluszczowym mlekiem, jajko a przede wszystkim duzo warzyw i owocow a gdy juz bylam w desperacji i potrzebowalam czegos slodkiego to wcinalam jakiegos zbozowego batonika w granicach 100 kcal i bylo ok;) to i oprocz tego nie jdalam po 17-18 nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z wami, ale ja zaczęłam dziś i lecę na 500 kcal :) uda sie nie ma bata :) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie pamiętasz w jakim czasie schudlaś te 6 kg?:) oj to ja musze zakupić sobie jogurty,platki owsiane mam ,kasze mam,otręby też jeszcze gdzieś są...i muszę zaczać się czymś takim zywić..mysle,żę cera tez sie poprawić powinna ,prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilla wiesz to bylo juz jakis czas temu ale to byly chyba jakies trzy tygodnie czy moze nawet nie Krofa a nie wolisz poczekac do nowego roku przed nami sylwester a alkohol ma sporo kcal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 kazdego miesiąca to często sie zdarza dzien szczególny, przynajmniej tak mi sie wydaje, zawsze cos sie dzeje tego dnia, dlatego zaczelam dzis:) sylwester spędzam symbolicznie z lampka szampana :) nie baluje bardzo, przynajmniej tak sie nie zapowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jakie ćwiczenia wybieracie??? zamierzacie w ogole ćwiczyć? myslicie ,że jak zjem dwa pierogi ruskie to ile to może mieć kalorii?niby zaczynam od nowego roku..ale w sumie można zacząć się powoli pilnować już od dziś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xena Herkuless
hej ja mam 26 lat 167 wzr okolo 80 kilo :O musze schudnac do 7 lutego!! ile mi sie uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilla ja cwicze wszystko robie brzuszki normalne i na skos biust tyłek który polega na naprężaniu pośladków uda czyli krzesełko przy scianie Xena Herkuless na diecie 500 kcal wg mnie schudniesz okolo12 moze 13 kg tak mi sie zdaje ale nikt tego nie wie bo kazdy organizm inny jest tylko trzeba cwiczyc bo skóra obwiśnie i efekt schudnięcia bedzie, ale ciało jak galareta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tilla
dziewczyny a czy w ogole rower stacjonarny jest pomocny w odchudzaniu? bo ja od paru dni zaczelam dopiero jeździć i mam amle doświadczenia...jesli chodzi o zwykly rower to nieraz w wakacje jeździlam i szybko widac bylo,że schudlam nie wiele bo nie wiele ale coś zawsze i to w krotkim czasie :)jak myslicie rowerek stacjonarny też moze dawać takie efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym miała rower stacjonarny to chetnie bym jezdziła, bo efekty sa!!! moja kuzynka jedzi codziennie 5 km i przy tym ma diete i mówi ze szybciej chudnie:) a poza tym oda beda szczuplejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilla mysle ze rowerek stacjonarny moze dawać takie same efekty jak zwykły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tilla
kurcze coś się teraz zaczernić nie mogę:-/ale to nic..to ja jestem jak coś:) pieć km robi tylko i chudnie?ja pieć km robię w poł godzinki a w 40 minut dochodze czasami do 7km,mam nadzieje,ze mi dobrze licznik chodzi bo nowy rower. to dobrze,że rower stacjonarny da jakieś efekty,zresztą nieważne jaki ruch wązne by się ruszać więc napewno coś da:) dziewczyny a macie jakiś określony zcas na to by zeszczupleć ?Może wakacje:) już za poł roku..to wcale nie dlugo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue_bear
a jak chcecie sobie rozpalnowac posilki w ciagu dnia? i co tak mniej wiecej mozna jesc na tej diecie?bo ja nigdy nie liczylam kalorii i mam z tym problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue_bear
a ile musze sobie dac czasu aby na tej diecie schudnac 10 kg???nie bede cwiczyc bi nie mam wogole czasu.... czy miesiac to realny termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blue_bear mysle ze 10 kg to ciezkie chociaz realne mysle ze dasz rade jesli nie bedziesz podjadac i odpuszczac:) a terminy posilkow ustal sobie sama kazdy ma inny ogranizm rozplanuj sobie jedzienie tak abys byla jak najmniej glodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×