Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Gwiazdka Mała

DLA TYCH KTÓRZY STOSOWALI OKŁADY Z OLEJKIEM CYNAMONOWYM NA ODCHUDZANIE

Polecane posty

MAM PYTANKO, NA CZYM POLEGA TA FENOMENA TEGO OLEJKU?? ON NAPRAWDE ODCHUDZA? TEN CYNAMON MA TAKIE WŁASCIWOŚCI? JA SOBIE PRZYŻĄDZIŁAM OLEJEK CYNAMONOWY WYMIESZAŁAM Z KREMEM ANTYCLLULITOWYM WYSMAROWALAM NOGI I OWINĘŁAM FOLIĄ I POD KOCYK!!!! ALE JESTEM DOŚĆ SCEPTYCZNIE NASTAWIONA.PIERWSZE SŁYSZE Z E CYNAMON WYSZCZUPLA. KTOŚ MA COŚ DO POWIEDZENIA NA TEN TEMAT ALBO BY MNIE UŚWIADOMIĆ ZE TO PRAWDA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozgrzewa przyspiesza spalani
e tluszczu ale sprawdz czy masz naturalny olejek cynamonowy czy kompozycje zapachowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAMA GO ROBIŁAMWEDLE PRZEPISU Z FORUM- PACZKA CYNAMONU ZMIELONEGO NA WRZĄCĄ WODĘ I UGOTOWAĆ. NAWET WYSZEDL MI OLEJEK!! BO TŁUSTY :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a olejek + kofeina( te okłady z kawy i pelling) naprawde przyspieszaja spalanie tłuszczyku i celulicik znika , naprawde, a i kolezanki pisały ze nawet zmniejsza sie obwód ud...bioderek -moze niewiele ale skutecznie.:) a im bardzej systematycznie tym lepiej nuzki brzuszeki pupcia wygłada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozgrzewa przyspiesza spalani
nistety to nie jest olejek. Olejek to jest cos co trzeba wytloczyc z cynamonu a nie zagotowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLITKA JA JUŻ KIEDYŚ PRÓBOWAŁAM TYCH OKŁADÓW Z KAWY NO ALE CIĘŻKO JE ZROBIĆ BO TO BADZIEWIE SPADA CAŁY CZAS I NAWET NIE DA SIĘ OKRECIC FOLIĄ. NIE WIEM JAK WAM TO SIĘ UDAJE. MASZ JAKIŚ PATENT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdka wklejam to dla ciebie Olejek Cynamonowy ma działanie antyseptyczne, przeciwzapalne i rozgrzewające, zatem pomocny może być w przypadku bólu reumatycznego lub artretycznego, a także w przypadku w przypadku przeziębienia, grypy, anginy,walki z celulitem. Nie przepadam jakoś szczególnie za zapachem cynamonu, ale teraz już wiem, że jest nieoceniony przy zabiegach antycellulitowych. Używam go wraz z olejkiem grejpfrutowym i bardzo sobie chwalę. Olejek cynamonowy mocno rozgrzewa, ale nie drażni mi skóry, pomimo że mam wrażliwą (dodaję do balsamu ujędrniajacego 4 do 6 kropli). Przede wszystkim świetnie rozgrzewa ja go uzywam z innymi olejkami np geraniowym grapeifrutowym i pomaga na cellulit a pozatym działa wyszczuplająco:) Olejek fantastycznie pachnie! Jest bardzo wydajny. Używam go do domowych zabiegów \"body wrap\" razem z olejkiem geraniowym. Po kilku zabiegach widzę, że cellulit nieco się zmniejszył;-). Polecam gorąco. sa to wypowiedzi na temat naturalnego eterycznego olejku cynamonowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, gwiazdko! Ja od kilku lat miałam problemy z cellulitem, ale odkąd zaczęłams stosować przepisy z forum, wszystko zniknęło! Olejek cynamonowy robi się tak: 3 paczki mielonego cynamonu, dodać do wrzącej wody, wymieszać. Do tego dodać 5 łyżek oliwy z oliwek, po łyżeczce musztardy i majnezu i dwa białka kurze. Odstawić na dwa dni. Potem podgrzać - nie gotowac, bo białko się zetnie!, nałożyć na nogi, na to nakładam pastę kawową ( zaparzona kawa mielona z trzema łyżkami grubej soli i sokiem z cytryny). Owinąć nogi, biodra, brzuch folią, najlepiej aluminiową, a dopiero potem taką zwykłą, położyć na nogi gorący termofor i... poczytać dobrą książkę ;) Efekt murowany! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gwiazdka,mozesz poprosic ,mame,siostre ,chłopaka,meza itp. o pomoc( ja prosze meza i dołancza sie córeczka i ma frajde bo brudzi mame-potem troche sprzatania ale warto a jak nie jestes przekonana to rób pillingi z kawy . ja tez wklejam ci cos jeszce,przeczytaj ze warto(ps pillingu nie robie przez pół godz.-niewytrzymałabym tyle) Wymieszaj fusy (ja daje ok 3 łyżeczek) z kawy takiej parzonej jak do expresu, czy po turecku z dowolnym byle jakim balsamem. A potem przez jakies 30 minut wcieraj w nogi, biodra pośladki, zaczynając od dołu. Po takim masażu posmaruj się kremem antycellulitowym. Masaż kawą rób co 2-3 dni. Ja jestem już po 3 takich masażach, skóra jest niesamowicie mnięciutka, napięta. Cellulit widać, ale to już nie to co wcześniej. Ja stosuję po masażach i codziennie po prysznicu żel Avonu Cellu Stop. I drugi sposób. Wymieszaj jakies 6-8 kropelek olejku cynamonowego z balsamem, grubą warstwą wcieraj od nóg w górę, owiń się taką przezroczystą folią spożywczą, wskocz w jakiś dres. Zawiń się w koc elektryczny, ustaw na ciepłą temperaturę i siedz w takim zawinięciu ok 40-60 minut. Ja jeszcze tego nie próbowałam, ale moonika_xl robiła to już kilka razy na zmianę z masażami kawowymi i po jakiś dwóch tygodniach masaży i diety ubyło jej 3 cm z bioder, bez ćwiczeń ;) Monika też mówiła że skórę ma coraz bardziej wygładzoną, napiętą i ujędrnioną. Aaa i dodam że też jest po 30-stce :) Tego jeszcze nie próbowałam, bo czekam na olejki i koc elektryczny (powinnam mieć to w następnym tygodniu już). Ale taki sam zabieg z cynamonem w gabinecie kosmetycznym kosztuje ok 120 zl. A domowym sposobem wychodzi równie skutecznie i 10 razy taniej. Koszt olejku to ok 8-9 zł. Ja kupiłam je na www.mydlandia.pl Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKO O PSEUDO BURAK- nie wiem jak mam sie zwrócic bys sie nie obraziła. Dziękuję za rady. Mam tylko nadzieję, że to nie jest kolejny żart, jaki zrobiła mi bodajże frańka. a czy olejek cynamonowy można kupic gdzieś? jak tak to gdzie. BURACZKU a mam pytanko, po co do tego musztarda? aha i po ilu zabiegach widziałaś poprawę? poradz jak mam tą mielona kawe nalozyc jak ona spada ze mnie? rozetrzec ją ręką, zeby takie okruchy fusów zostały czy ma być gruba warstwa tej kawy? dziekuję lolitko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i dziekuje ana28!!!!!!!!! ja używam VICHY LIPOSYNE byłam w szoku bo jak kupowałam go rok temu to kosztował mnie 89 zł a teraz kupiłam dwa dni temu po rocznej przerwie i zapłaciłam 62 zł!!!! rewelka!!!!!! super ze staniał. Cellulit to moja najwieksza zmora i ta ukochana przeze mnie fałdka na górze uda od wewnętrznej strony uda !!! SUPEROWA JEST WPROST JĄ KOCHAM :o MAM JEJ DOŚĆ JUŻ!!!!! ANA A TY TĄ KAWĘ KŁADZIESZ GRUBĄ WARSTWĄ? JA JAK POPROSZĘ O POMOC NARZECZONEGO TO NAPEWNO MU SIĘ TEN POMYSŁ SPODOBA, OBY TA KAWA DOLEŻAŁA PRZEZ 5 MINUT NA MNIE HA HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frańka
tylko później, mikstury buraka, zamiast wlać na ciało nie zjedz :P Możesz dodać odrobinę soli i pieprzu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdko olejek ten możesz kupic 6-8 zł za 10ml. w aptekach, herbapolach,w kwiaciariach niektórych chyba i sklepach takich czary-mary astrologia -ja właśnie dziś kupiłam sobie w takim sklepie koło mnie i nawet niespodziewałam się ze tam dostane olejek.i na tej stronce do której podałam ci link też możesz kupić.chyba iedrogo, ja po takich ŻARTACH frańki bałabym sie zrobic olejek wg.przepisu buraka,wole kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burak>> musztarda i majonez? Może jeszcze ketchup i chrzan???!!! Weź... zdesperowane dziewczyny jeszcze serio tak zrobią i co? Będziesz odczuwał jakąś satysfakcje?:P Od musztardy chyba można mieć odparzenia... :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frańka
ale ubaw, po pachy ;) Ja wiadomości z forum zawsze traktuję z przymrużeniem oka. P.S. nie zsikałam się, tak tylko napisałam, żeby ukazać jak bardzo mi było śmieszno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widziałam naprawde po 1 razie.owszem celulit był ale wydawał sie jakby mniejszy,a skóra naprawde była gładziusie i mieciusia, a po 3 razach celulit BYŁ mniej widoczny i robie juz jakies1,5tyg. i tez jestem zadowolona-nóżki wyraznie szczuplejsze sa i dzis kupiłam olejek i mam zamiar robić naprzemian okłady z pellingiem kawowym i z wcieraiem balsamu z olejkiem- i juz niemoge doczekac sie efektów po takich zabiegach jezeli sama kawa z cynamonem(w proszku) dawała takie efekty. (narazie robiłam kawa+ cynamon+zel pod prysznic ale mam kolezanke która robiła tak jak ci wkleiłam i naprawde jest zachwycona a stosuje dopiero 2 tyg.(2x w tyg. balsam z olejkiem i 2 x pelingi kawowe)i pisała mi ze celulit WYRAZNIE sie zmniejsza i ma szczuplejsze nogi o 2 cm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i cos jeszcze o olejku Natomiast dla mnie terapia z olejkami i balsamem i zawijaniem sie folią skończyła się tergicznie. Dostałam poparzenia chemicznego. JAk widać nawet naturalne substancje magą być wybitnie intensywne w działaniu i szkodzic niektorym. Dodam, ze nie jetsedm alergikiem i nie mam zadnych alerggi. Po prostu polacznei olejku cynamomowego z grejpfrutem i balsmem i folia bylo dla mnie zabojcze. Widocznie przesadziła Pani z ilością olejku. Wystarczą dosłownie 2-3 krople. Trzeba zwłaszcza uważać na olejek cynamonowy. Już jego niewielka ilość powoduje pieczenie. Proszę pamiętać o małej ilości olejku. Jest też inny sposób - można nasmarować się mieszaniną balsamu i olejku i nie owijać folią, a założyć bawełniane obcisłe spodnie (np. legginsy). Olejek cynamonowy z kory jest najbardziej mocnym olejkiem, jest barzdzo dobry na przeziębienia, infekcje wirusowe, reumatyzm zaburzenia w krążeniu. ja teraz przeciw celulitowi uzywam olejku geraniowego, niestety nie moga go uzywac kobiety stosujace antykoncepcje hormonalna. olejek przyjemnie pachnie i co najwazniejsze dziala!! stosuje zel pod przysznic anty i krem, rowniez antycelulitisowy, no i do kapieli dodaje 8 kropli olejku. raz na tydzien robie sobie foliowanie, tzn. do kubeczka plasitowego wlewam dwie lyzki balsamu i dodaje 5 kropli olejku geraniowego i cynamonowego. zawijam folia spozywcza nogi, brzuch, uda i pod koldre na godzinke. efekt jest rewelacyjnu. juz prawie pozbylam sie celulitu:)) Ja zakupiłam olejki - cynamonowy, z patchuli i grejfrutowy.zrobilam 2 domowe body wrappingi...jak na razie efektów spektakularnych brak, ale po 2 "zabiegach" nie oczekujmy cudów. Planuje juz zakup kolejnych olejków (rozmaryn, koper włoski i gerniowy) Very Happy .Oczywiście dieta i ćwiczenia...bez tego ani rusz. A i peeling z kawy, który znalazłam na jakims forum...REWELACJA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze to Olejek geraniowy ma działanie antydepresyjne i antyseptyczne. Stosuje się go również do pielęgnacji skóry zarówno nadmiernie suchej jak i nadmiernie tłustej. Polecany jest także w zawalczaniu cellulitis (kąpiele,masaż).Świetny na cellulit i działa wyszczuplająco. Używam do kąpieli i masażyNiezastąpiony składnik antycellulitowej mieszanki olejków do masażu. W literaturze z dziedziny aromaterapii podaje się, iż naturalny olejek grejpfrutowy ze względu na jego właściwości odwadniające, stosuje się do zwalczania cellulitu i otyłości (masaż, kąpiele). Olejek ten często używany jest też w stanach deprezyjnych, przy migrenach, nerwobólach. Uważa się, że olejek może być pomocny w terapii odwykowej przy narkomanii. Kilka kropel olejku wystarczy, abyś poczuła cudowny zapach, który ukoi Twoje zmęczone ciało i odpręży zmysły. Idealny do ciepłej kąpieli po ciężkim dniu. Wspaniale sprawdza się również w połączeniu z balsamem jako środek do walki z cellulitisem. Uwaga: wystarczy 3-4 krople, w innym razie zapach stanie sie zbyt intensywnyOlejek pięknie pachnie, jest idealny do kąpieli, masażu ,wystarczają 2-3 krople gdyż jest silny i można lekko poparzyć skórę przy zbyt dużej ilosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama chyba se jeszcze dokupie geraniowy lub grejpfrutowy tylko nigdzie narazie nieznalazłam ze geraniowego niemozna stosowac przy antykoncepcji hormonalnej tak jak to pisze w poscie który powyzej wkleiłam.wiec jak to jest -wie któras?????????????????????????????????????? znalazłam tylko cos takiego PRZECIWSKAZANIA I OGRANICZENIA ZE WZGLĘDU NA ODDZIAŁYWANIE NA PSYCHIKĘ DLA DZIECI NIE NALEŻY STOSOWAĆ: OLEJKÓW: bergamotowego, drzewa herbacianego, drzewa różanego, eukaliptusowego, geraniowego, jałowcowego, neroli, rozmarynowego, sandałowego, szałwii muszkatołowej, tymiankowego, ylangowego. ZE WZGLĘDU NA ODDZIAŁYWANIE NA GOSPODARKĘ HORMONAMI W OKRESIE CIĄŻY NIE NALEŻY STOSOWAĆ: OLEJKÓW: cyprysowego, hyzopowego, jałowcowego, kopru włoskiego, lawendowego, majerankowego, melisowego, mięty pieprzowej, rozmarynowego, różanego, rumiankowego, szałwii, tymiankowego. NA SKÓRĘ, KTÓRA BĘDZIE WYSTAWIONA NA PROMIENIOWANIE SŁONECZNE LUB UV NIE NALEŻY STOSOWAĆ: OLEJKÓW: bergamotowego, cytrynowego, grapefruitowego,limetkowego, mandarynkowego, pomarańczowego, ZE WZGLĘDU NA SIŁĘ ODDZIAŁYWANIA NIE PRZEKRACZAĆ DWU KROPLI NA JEDEN ZABIEG: OLEJKÓW: anyżowego, cynamonowego, eukaliptusowego, goździkowego, hyzopowego, muszkatołowego z gałki, szałwii, ylangowego. WSZYSTKIE PRZECIWWSKAZANIA DOTYCZĄ AROMATERAPII DOMOWEJ, STOSOWANEJ WE WŁASNYM ZAKRESIE. DOŚWIADCZONY AROMATERAPEUTA MOŻE STOSOWAĆ OLEJKI WBREW TYM PRZECIWWSKAZANIOM, SZCZEGÓLNIE W ODPOWIEDNIO DOBRANYCH MIESZANKACH, W KTÓRYCH ZAWARTOŚĆ I WZAJEMNE ODDZIAŁYWANIE OLEJKÓW LIKWIDUJĄ ZAGROŻENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i znalazłam OLEJEK GERANIOWY (Pelargonum graveolens)*. Olejek przeciwdepresyjny, reguluje gospodarkę płynami.Pochodzi z delty Nilu. Ma piękny ziołowokwiatowy zapach znany z upraw doniczkowych.ŁAGODZI: cellulite, otyłość, depresje, napięcia nerwowe, lęki, nerwobóle, zaburzenia seksualne, problemy menopauzy, zmienne stany emocjonalne, bóle menstruacyjne, cukrzycę, zaburzenia w krążeniu, grypę, przeziębienia, katar, zaburzenia gastryczne, infekcje skóry, suche egzemy, przetłuszczanie, łupież, wrzody, rany.UWAGA: STYMULUJE ESTROGEN, NIE STOSOWAĆ RÓWNOCZEŚNIE Z PIGUŁKAMI ANTYKONCEPCYJNYMI!!!! wiec kupie grejpfrutowy LEJEK GREJPFRUTOWY (Citrus paradisi). Olejek tonizujący, przeciwdepresyjny.Otrzymywany ze skórek grejpfrutów przez wyciskanie. Świeży, orzeźwiający zapach.ŁAGODZI: stres, napięcie nerwowe, depresje, migrenowe bóle głowy o podłożu nerwicowym, stosowany przy terapii otyłości i jako środek pomocniczy przy kuracjach odwykowych (alkohol i narkotyki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolciakarolcia
hej dziewczyny, robiłam juz 3 razy okład z kawy + olejek cynamonowy i 2 wklepywałam krem z olejkiem grejpfrutowym( siostra z geraniowym bo niebierze tabletek) i efekty sa super srednio pól cm w obwodach mniej i celulitu juz tak niewidac a u siory cm bez zmian ale celulitu o wiele mniej niz u mnie(miałysmy podobnie) wiec róznie działa na rózne ciałka ale i tak rewlacja.Musze przekazac kolezankom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandrin
hejka tez robiłam pellingi kawowe i okłady balsamowe-no i jestem bardzo mile zdziwiona ,nieprzypuszczałam ze będą az takie efekty. mój męzczyzna tez zauwazył róznice i niechciał uwiezyc ze w tak krótkim czasie i takie efekty i tylko kawa+ olejki+balsamik nawilzajacy. 🌻S U P E R 🌻S U P E R 🌻S U P E R 🌻S U P E R 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła 32
ja narazie robiłam okłady z kremu i olejków- i tez jestem zadowolona teraz dołoze te kawowe :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny ja jestem nowa. Mozecie mnie oSwiecic, jak stosowac - czy kawa musi być taka sucha, czy zaparzona,;-) Prosze, czy ktoras moze mi to jasniej powiedziec, co z czym mieszaC.Pozdrawiam.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka mała1
pelling kawowy- zaparzacie kawe(wody tylko tyle aby zaparzyc i aby była papka)+ dodatki wg. uznania tzn. +żel do mycia i olejek cynamonowy(ja zanim kupiłam olejek dodawałam cynamonu ale niemiał az takich własciwosci) +oliwka(z olejkiem lub bez) +dziewczyny dawały taz balsam i trzemy,scieramy pelingujemy(delikatnie) od dołu ku górze,a potem spłukujemy. Potem mozna posmarowac sie jakims balsamem np. antycelulit. lub zwykłym + olejek cynamonowy i grejphrutowy(lub 1 z nich lub geraniowy -tylko te babki co niebiora tabletek anty) ja spróbuje dzis po pellingu kawowym nasmarowac sie balsamem + olejek cyn. i grejfru. i owinac sie folia i pod kocyk na 30-40 min(tak robiła ta dziewczyna)a za 2 dni zrobie okład kawowy-robi sie tak samo jak pelling tylko nakładamy i owijamy sie folia i pod kocyk-tez podobno cudo, bo kofeina+ ciepełko gryzie celulit. jak widziecie jest wiele kombinacji. olejki mozecie kupic w skl. zielarskich, ze zdrowa zywnoscia ,w herbapolu,w takich skl. jak ja mówie czary-*mary(astrologia,feng shui itp.-ja w takim kupiłam )i w niekturych kwiaciarniach.10ml-6-8zł ach i na internecie.a tu macie stronke kawiarni gdie pisze wiecej o tych okładach, masazach i olejkach i sa rózne wypowiedzi dziewczyn wklejone. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3206753&start=0 acha olejku cynamonowego daje sie max 3-4 krople bo jest to silny olejek i niezle rozgrzewa. powyzej niemasz duzo do czytania -sa opisane olejki i wyp. dziewczyn które uzywały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka mała1
powyzej -to dla fiat marea-powtórzone w uproszczonej formie to co w pierwszych postach tego topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×