Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość quid

Dlaczego jestescie grube? Wasze bledy

Polecane posty

Gość quid

Ja jem malutko, wieczorem nic, nie jem miesa, bardzo malo chleba, sniadanie przykladowe (owsianka), na obiad czesto nic albo jakas salatka. Co mnie gubi? SLODYCZE :( nie moge sie obejsc bez zelek, czekolady, orzeszkow... A wy jakie popelniacie bledy dietowe? Podzielcie sie, lepiej sie uczyc na bledach... cudzych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quid
a ja chlebek cieply mhmmmm i 75 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznik1901
Nie mozesz sie obejsc bez slodyczy, bo kiedys zaczelas sie odchudzac i uznalas je za grzech najwiekszy, a wiadomo, ze zakazany owoc smakuje najlepiej. W ten sposob doprowadzilas do tego, ze masz nienaturalnie wysokie laknienie na slodycze i tak juz bedzie zawsze(wiem, bo sama tak mam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa quid
wcale nie, bo slodycze jem od malego Niestety u mnie w domu zawsze bylo ich pelno ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie gubi jedzenie wieczorne
i smazone ;) No i bez chleba bym sie nie obeszla. Natomiast slodycze moglyby dla mnie nie istniec ;) Ale jak wioeczorem jestem glodna, to nie zasne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa quid
hehe a ja wlasnie lubie zasypiac jak w brzuchu burczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwa-kwa
ja gruba nie jestem, ale na pewno tez nie szczuplutka :-O gubi mnie: - brak ruchu! - nuda, podczas ktorej podjadam - przepyszne jedzonko (jak jest cos, co uwielbiam to nie potrafie zjesc malo, musze sie napchac) :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość french madchen
a ja sery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie gubi jedzenie wieczorne
prawdziwa quid ---> Ja sie potrafie obudzic w srodku nocy z glodu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie gubi jedzenie wieczorne
a co jest zlego w serach?? Ja uwielbiam, wciagam az milo ;) Ale to chyba nie jest niezdrowe i tuczace! Moglabym jesc nawet sam, bez chleba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa quid
sery to chyba sam tluszcz, nie? ;) Widzicie, kazdy organizm jest inny, to idealny dowod na to ze nie ma jednej diety cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie gubi jedzenie wieczorne
Sam tluszcz?? Bez przesady. Nawet maslo nie ma 100% tluszczu :P A co dopiero niewinny serek ;) Poza tym chude jadam i poltluste raczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heehhh
Ale zalezy jaki ser ;) Żółty - odpada Biały - w małych ilościach jest ok Moim największym błędem jest czekolada , którą kocham ! Mleczna z milki heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie gubi jedzenie wieczorne
No ja bialy! Za zoltym nie przepadam ;) Jak to w malych ilosciach? Chyba lepiej zjesc ser niz czekolade ;) Albo wiecej samego sera, niz ser z chlebem :P Jakby tak jesc male ilosci to by sie z glodu zmarlo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedzenie jest dla ludzi wiec to nie chleb, ser czy slodycze nas gubia tylko nadmiar kazdej z tych rzeczy. ja nigdy normalnego jedzenia za duzo nie jedlam za to minimum jedna paczke chipsow (200 gram a wiec ponad 1000 kcal) i zupke chinska (kolo 250 kcal) i tak przez lata. latwo policzyc ile kalorii to daje. dziennie zdjadlam kolo 3000 kcal z czego polowa pochodzila ze smieci jak chipsy czy zupki a gdybym jadla bez tego to bylambym szczupla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maartaaa
Biały nie jest zły ,ale też nie wolno przesadzać haha ;) Można jeść wszytko ,ale w małych ilościach . Słyszłam ,że jeśli ktoś chce utrzymac wagę to pownien zostawiac resztki na talerzu, nie wolno zjeść wszytkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa quid
no wlasnie lady, te puste kalorie w nadmiarze nas gubia Tylko problem w tym, ze ja tak mam od zawsze i jak pomysle o sobie nie jedzacej slodyczy to tak jakbym to nie ja byla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa quid
maartaa i tak marnowac co Bozia dala?! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maartaaa
Myślę ,że wiele z nas ma pieski i kotki w domu :D Zwierzęta zawsze są głodne haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie gubi jedzenie wieczorne
O nie! Na talerzu zostawiac nie bede. dzieci w Somalii gloduja! Zreszta czasem i ja nie mam co do gara wlozyc ;) A cipsow ani innych takich nie jadam akurat wiec nie moge powiedziec, ze jakbym tego nie jadla to bym byla chuda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie gubi jedzenie wieczorne
ale nie zawsze je sie tylko w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa quid
to okropne ze nie umiemy odroznic apetytu od glodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maartaaa
No to wiecie zależy ;) W takim razie można nakładac sobie mniej :) Ale zawsze jecie wszytko z talerza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie zapuscilam troche bo zamiast chodzic to jezdze samochodem WSZEDZIE!!! Strasznie leniwa sie zrobilam :o W lecie chyba rower wyciagne :) milego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa quid
jestescie na diecie teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie gubi jedzenie wieczorne
ja umiem. odroznic.. Ale co mam poradzic, ze wciaz czuje glod... Siedze teraz i mnie ssie i na glos mi burczy w brzuchu :O Powstrzymuje sie jak moge ale mam wrazenie, ze mi soki zoladkowe wyzeraja wnetrznosci :( To az boli... Zaraz pojde i cos zjem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa quid
rewelacja Ty masz swietna wage :) ja jem wszystko z talerza ale jak juz mowilam jem baaardzo malo nie pamietam kiedy zjadlam ostatnio jakis cieply obiad :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie gubi jedzenie wieczorne
Zawsze jem wszystko z talerza! Chyba, ze ktos mi cos na sile nalozy i nie jestem w stanie zjesc, bo to cos obrzydliwego... Nie jestem na diecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maartaaa
No właśnie ... auta... teraz wszytcy wygodni jesteśmy. Trzeba , trzeba rowerek wyciągnąć :D Ja już od tygodnia jezdze codziennie na rolkach. Poki jest ciepło korzystam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie gubi jedzenie wieczorne
bardzo gruba nie jestem - 60kg ;) Ale kiedys schudklam 8kg i wygladalam fajnie :) Tylko, ze to byl rok drakonskiej diety. Od tamtej pory jak widze chleb chrupki to mnie mdli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×