Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
barbarus

dlaczego zostałam zablokowana na włsnym temacie

Polecane posty

Wszędzie mogę pisać ale nie w tym temacie.Jak to zmienić.Pewnie dziewczyny nie wiedzą czemu od wczoraj nie mogę tam wejść.Chyba że cały temat jest zamknięty.Czy mógłby ktoś to sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wejdziesz już na tą stronę, cały temat nie jest zablokowany tylko ostatnia strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy możesz mi powiedzieć dlaczego?Czyli nikt nie wejdzie na tę ostatnią stronę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego że jakiś frajer zjeeb sfrustrowany przegraniec to robi, wykombinował jak blokować tematy i nawet całe forum i teraz sie wyżywa za to że jest życiowym zerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy nikt tego nie umie naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dlatego że jakiś frajer zjeeb sfrustrowany przegraniec to robi, wykombinował jak blokować tematy i nawet całe forum i teraz sie wyżywa za to że jest życiowym zerem" x to ten nołlajf żmij84, nawet się przyznał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawić zablokowanych tematów już się nie da jedynie można uniemożliwić generowanie tego błędu 502 ale to jest robota dla informatyka na całą godzinę albo i mnie ale widać że administracja ma to gdzieś bo to się dzieje już drugi dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jak temat został zablokowany to już nie będzie w nim można nigdy pisać? a jakby jakoś wykasować ostatnią stronę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już się dzieje od dawna ale teraz na większą skale wcześniej blokował tylko pojedyńcze tematy na złość a teraz leci z tym koksem... powinien odpowiedzieć za to prawnie a administracja forum niech się wstydzi za tak kiepskich informatyków widocznie im na użytkownikach nie zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tego nie rozumiem.Zablokował stronę dojrzałych kobiet które wymieniały się jadłospisami i przepisami.Nikogo nie obrażałyśmy.Jest wiele stron które powinno się blokować ale moją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to robi zwykły uzytkownik, złosliwie i bez żadnych podstaw i powodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odblokowałam Ci temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak to zrobiłaś? też bym chciała, żeby jeden temat na ciążowym został odblokowany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi zablokowano temat w ktorym jest komentarz do kobiet odnosnie ponczoch  w tym komentarzu nie bylo zadnych wulgaryzmow tylko grzeczny zwrot Mile Drogie Panie i ja teraz nie moge przeczytac odpowiedzi od kobiet na moj komentarz No i co wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×