Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maryjka

do ślubu 2 miesiące... czy schudnę?

Polecane posty

Postanawiłam, że od jutra (Wielki Post!) zacznę też walkę z kilogramami, szczególnie, że za 2 miesiące mam stanąć z ukochanym przed ołtarzem. Jest jeszcze jakaś szansa dla mnie?? 3-4 lata temu schudłam bardzo na kapuscianej, ale niestety kilogramy wróciły w nadmiarze. Chcę spróbować z Cambrigde. A może ktoś ma jakąś inną propozycję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
najskuteczniejsza jest mniej żreć i sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzę na basen, jem niewiele (nie mam czasu) :O a jednak tych parę kilogramów sie nazbierało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valkiria74
prosze cie tylko nie dieta cambige!!!!wiem cos o tym zapewniam cie ja tez od jutra zaczynam walke z kilogramami moze wiec jakos razem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majmar83
kurcze ja też bym musiała się wziąć wreszcie za siebie. Cały czas sobie wmawiam że od poniedziałku, ale mi nie idzie. Dziś zjadłam słodkie płatki o 8 a przed chwilą 2 tosty z szynką i serem i już po diecie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valkiria74
znam ten ból))))ja tez tak mam i niestety to jest najgorsze ale juz wiem ze od jutra KONIEC!!!!!od jutra therm line 2 ponoc dzialaja cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majmar83
no ja sobie obiecałam że zero słodyczy w poście, w sumie to nie jem ich aż tyle, tylko teraz @ się zbliża a do tego moja mama dzieciom przywiozła słodkości i jak są w domu to kusi niestety. ile teraz waże dokładnie nie wiem, bo moja waga oszukiwała i oststnio na nią wszkoczyłam i całkiem się zepsuła. Jakieś 72 -73, więcej napewno nie a wzrost 168. W zeszłym roku schudłam 18 kg, bo po drugiej ciąży ważyłam ok 90 i to mniw wkurza, bo wtedy się zawzięłam, i w czasie tego odchudzania jeszcze palenie rzuciłam, a teraz jakoś nie mogę się zabrać. Moje marzenie to zjechać do 65.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jedz po 18 zero wegli tluszczy duzo warzyw i owocow a nepewno schudniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spobuj atkinsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
nie no bez przesady troszke wegli jest potrzebne na diecie a i zdrowe tluszcze sa wazne nie mozna czegos calkowicie wyeliminowac no chyba ze okreslone produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko a ile chcesz schudnac
?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko- ja rowniez opdradzam Ci diete Cambridge, to jedyna dieta, po ktorej odczulalam co to znaczy efekt jo-jo...:( proponuje raczej, zebys obciela wegle, a tluszcze typu maslo/margaryna/olej zastapila zdrowymi tzn oliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rzucać się
autorko a w sukienkę chcesz się zaopatrzyć w dniu ślubu? no trochę za późno Ci się przypomniało, ale jeżeli będziesz w stanie szukać sukienki tydzień przed ślubem no to możesz próbować. nie słuchaj "Nie jedz po 18 zero wegli tluszczy duzo warzyw i owocow" je się 2-3 godziny przed snem węgle, godzinę przed białkowa. Je się WSZYTKO, i białko i węgle i tłuszcze warzywa broń boże nie świeże! tylko mrożonki o tej porze roku. śniadanie podstawa i ruchu. owce, najlepsze to jabłka:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do cambridge mnie zachęca to, że wyczytałam gdzieś, że przede wszystkim traci się otyłość brzuszną, a z nią mam największe problemy. Nie chcę żeby ludzie myśleli, że jestem w ciąży, a tak zaczynam wyglądać :O Jestem wegetarianką, więc warzywka to mój główny składnik menu a i tak kilogramów zrobiło się za dużo ostatnimi czasy... to te pyszne ciasta przyszłej teściowej :o a suknię mam już zamówioną, za miesiąc pierwsza przymiarka, do tego czasu bym chciała zgubić parę cm tu i ówdzie :) valkiria, zaczynamy walkę razem? co to thermo line?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny, Chetnie sie przyłacze, waga 69 kg, wzrost 170 cm. Chciałabym zrzucić tłuszcz z wewnętrznej strony ud, zlikwidować boczki i fałdki na brzuchu. Bede jadła jeden posiłek dziennie- obiad, do dtego niesłodzona herbata, woda mineralna (8 szklanek) Postaram się tez ćwiczyc w domku, spacery z pieskiem. Będe brać bio cla z zieloną herbatą. Kiedyś w ciągu 2 tygodni zrzuciłam tak 6 kg i nie wróciły, za to poprawiła mi się cera, i żoładek maksymalnie się skurczył. Skoro kiedyś się udało teraz też musi tymbardziej, ze idzie wiosna a ja niechce jak co roku wstydzić się swojego ciała i przebierać w ciuchach, które zakryją to i owo. Do boju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez zadnych glupot
na pewno zadnych durnych diet typu kapusciana! matko dorosle kobiety a takie glupie...przeciez wiadomo ze tak zrzucone kg wroca w nadmiarze! lepiej uprawiac duzo sportu(sex tez nei zaszkodzi ;)), a gwarantuje ze bedzie sie chcialo mniej jesc! ja w 3 tyg chodzac na zwykla silownie schudlam 2kg a chodzilam 2razy w tyg(1,5-2godz)...wiec jak ktos ma czas moze chodzic czesciej a efekty beda jeszcze lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem do końca przekonana - kapuścianka + dużo ruchu (m.in. 6 weidera) sprawiły, że schudłam ok. 10kg i stan ten utrzymywał się 3 lata. Potem zaczęły się stresy w moim życiu i zajadanie ich, nieprawidłowe odżywianie więc nie ma siły, żebym nie przytyła. Ale fakt, kapuścianki drugi raz już nie zrobię, nie wierzę, żeby po raz drugi była skuteczna. Zdecydowałam się jednak na kopenhaską, bo dużo osób odradzało Cambridge, no i nie ukrywam, przed ślubem każda złotówka cenna. Jestem w 4 dniu, na razie nie widzę efektu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga to dla tych, którzy muszą szybko schudnąć do slubu. Specjalnie dla was dieta 21 dni, któą sama przetestowałam i zrzuciłam 9kg... http://dietoholicy.pl/dieta-21-dni/ Jeżeli wam się śpieszy to to jest wyjscei dla was... nie czekajcie i korzystajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka45x
Oj tak ślub, piękna suknia ale do pięknej sukni trzeba mieć figurę;/ ja jej nie miałam i rok przed ślubem zaczęłam dietę taką 1200kcal dobierałam sama sobie produkty, dorzuciłam suplementację African Mango http://afrikanmango.pl dużo ruchu basen, siłownia;) i tak w 6 miesięcy zrzuciłam 25kg! wiecie jakie było WOW jak rodzina mnie zobaczyła i mój mąż przed ołtarzem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz wiedzieć jak prawidłowo się odżywiać, układać jadłospisy dla osób dbających o sylwetkę lub z problemami żywieniowymi, poznać specyfikę pracy dietetyka, oraz dzielić się tą wiedzą z innymi? Nie czekaj, zapisz się na kierunek Specjalista ds. dietetyki w Nova Centrum Edukacyjne. Pamiętaj, że liczy się kolejność zgłoszeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×